فروش مینی فر قنادی ۱۶ دیس جدید

فروش مینی فر قنادی

فروش مینی فر قنادی.   شیرینی ها از طرفی دارای استقبال زیادی می باشند و از طرف دیگری مراحل پخت آن به روش ها گوناگون دارای خرج زیاد و مراحل بسیار طولانی است .

تولید کننده ای که قصد ایجاد کردن یک قنادی بزرگ را دارد باید با دقت فراوانی روی  تمامی روش های آن برنامه ریزی کند . امروزه قنادی های بزرگ و پرفروش ریسک های زیادی را پذیرفته و به این درآمد خوب رسیده اند . با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های صنعتی قنادی وارد بازار شده اند که خیال قنادی ها را راحت کرده است .

این دستگاه های با ویژه گی های خودشان شگفتی ها و سرعت بسیار زیادی به این کار موفق بخشیده اند . دستگاه قنادی اتوماتیک در تمامی قنادی ها مشاده می شوند . در اکثر این قنادی دستگاه های صنعتی نقش بسیار پررنگی دارند و در ابعاد و اندازه های مختلفی مورد استفاده است .

فروش مینی فر قنادی

دستگاه ها  که به طور حرفه ای این کار را انجام می دهند و مخصوص پخت شیرینی است و روز به روز در حال رشد کردن است و تعداد مشتریان و تازه گی شیرینی ها را بسیار بالا برده است . دستگاه های صنعتی قنادی در حال تولید یکی از پرطرفدار ترین و پرفروش ترین مواد غذایی و خوراکی ها می باشند .

خرید و ساختن انواع مختلف و متفاوت دستگاه قنادی در سراسر ایران

دستگاه های قنادی که توسط یک شرکت بزرگ به تولید می رسند به تمامی نقاط ایران فرستاده می شوند و خریداران می توانند از نقاط مختلف ایران این دستگاه را خریداری کنند و تحویل بگیرند . دستگاه های قنادی پیشرفته که امروزه به تولید می رسند با بهترین امکانات و کیفیت به دست شما می رسند . انواع مختلف این دستگاه:

فروش مینی فر قنادی

 • دستگاه قنادی صنعتی سی و دو دیس
 • دستگاه شیرینی پزی ده دیس
 • دستگاه هشت دیس
 • دستگاه شانزده دیس
 • دستگاه دوازده دیس

این پنج دستگاه بیشترین استفاده را در بین قنادی ها دارند و از شهرت خوبی برخوردار هستند . این دستگاه های تفاوت هایی جزئی دارند و در شکل های کلی و برنامه ریزی شان به یک شکل هستند و تقریبا مشابه هستند .

دستگاه قنادی صنعتی با چه قیمتی به فروش می رسد ؟

همان طور که می دانید این دستگاه ها در داخل ایران ساخته می شوند و جزو یکی از با کیفیت ترین و پرکاربرد ترین دستگاه های صنعتی داخلی هستند به همین علت به رشد اقتصاد داخلی بسیار کمک می کنند و این رشد و این کمک می تواند شغل های زیادی را برای مهندسان و طراحان به وجود بیاورد

فروش مینی فر قنادی

. دستگاه های قنادی با این تنوع در صدر فروش دستگاه های صنعتی قرار دارند .این دستگاه ها با قیمت مناسبی که دارند گزینه خوب و پردرآمدی برای سرمایه گذاران هستند .

خریداری انواع دستگاه قنادی ده دیس با قیمت مناسب

فروش مینی فر قنادی:

دستگاه های قنادی ده دیس که توانایی پخت انواع گوناگون شیرینی های حجیم و کم حجم را دارند و جزو توانمند ترین دستگاه ها است . این دستگاه بدنه ای بسیار سخت دارد که از دو لایه گالوانیزه و استیل ساخته میشود این دو لایه باعث زنگ نزدن و مقاومت بیشتر در برابر اسیب می شوند .

دستگاه های قنادی ده دیس دارای ده عدد دیس برای قرار گرفتن خمیر های شیرینی می باشد . این دستگاه دارای شش صد کیلوگرم وزن است .

فروش مینی فر قنادی

میزان برق مصرفی این دستگاه یک و نیم کلو وات در هر ساعت است  . اندازه ها و ابعاد این دستگاه ها :

 1. ارتفاع دستگاه : صد و نود و پنح سانتی متر
 2. طول: صد و چهل و پنج سانتی متر
 3. عرض : صد سانتی متر

صادرات و فروش دستگاه های قنادی هشت دیس صنعتی

فروش مینی فر قنادی:

دستگاه های هشت دیس دارای کوچک ترین اندازه در برابر سایر دستگاه ها است . اندازه این دستگاه : ارتفاع : صد و ده سانتی متر . طول : هفتاد و پنج سانتی متر .

عرض : هشتاد سانتی متر . این دستگاه بدنه ای بسیار مقاوم دارد که از استیل براق درست شده است و می تواند از پوسیدگی دستگاه جلوگیری نماید .

فروش مینی فر قنادی

این دستگاه دارای هست عدد دیس می باشد که دارای طول و عرض : ۶۰ در ۴۰ می باشد . این دستگاه قنادی در مصارف مختلفی مانند پخت پیتزا نیز مورد استفاده قرار می گرد و برای مصارف خانگی نیز مناسب است . این دستگاه در اندازه دیس های خودش با دستگاه های بزرگ صنعتی یکسان است .

لیست قیمت دستگاه قنادی سی و دو دیس

فروش مینی فر قنادی:

این دستگاه قنادی که دارای دو مدل می باشد دارای بزرگ ترین اندازه است . دستگاه سی و دو دس دارای سیستم حرارت غیر مستقیم است و با این سیستم می تواند بهترین و با کیفیت ترین شیرینی ها را به پخت برساند . دستگاه سی و دو دیس همچنین دارای سیستم کنترل حرارت است .

این دستگاه با وجود سیستم کنترل حرارت می تواند تا دمای شش صد و پنجاه سانتی گراد را به اسانی تحت کنترل بگیرد . دو نوع دستگاه سی و دو دیس :

فروش مینی فر قنادی

 • مدلی که دارای سیستم بخار می باشد
 • نوعی که بدون سیستم بخار کار خود را انجام می دهد .

این دستگاه به علت اندازه ی بزرگی که دارد در تولیدی های بزرگ و کارگاه های صنعتی می باشد و می تواند در سطوح بسیار گسترده ای شیرینی به پخت برساند .

اندازه دستگاه سی و دو دیس :

ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر

طول : دو متر و بیست سانتی متر

عرض : یک متر و پنجاه سانتی متر

فروش و نمایندگی خرید دستگاه دوازده دیس قنادی

دستگاه های دوازده دیس به عنوان دستگاه های صنعتی در قنادی ها استفاده میشود . این دستگاه از بدنه ای بسیار محکم استقاده می کند و به همین مدت می تواند مدت بسیار طولانی را به پخت شیرینی بپردازند . این بدنه از سه لایه : استیل . استیل و پشم سنگ تولید می شود .

فروش مینی فر قنادی

اندازه و ابعاد این دستگاه :

 • ارتفاع : یک مترو چهل سانتی متر
 • طول : صد سانتی متر
 • عرض : هفتاد سانتی متر

دستگاه های دوازده دیس در اکثر اوقت برای کارگاه های کوچک تر مورد استقاده قرار می گیرد . شما می توانید برای کسب و یا دریافت اطلاعات دقیق تر و جزئی تر به سایت های اینترنتی شرکت ایران فر مراجعه نمایند .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران