فروش و عرضه دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

شیرینی جات، به عنوان یک محصول در تمام مراسمات و جشن ها در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه ی این محصول می توان به فروشگاه های قنادی و شیرینی پزی مراجعه کرد و به صورت کاملا بهداشتی و تازه از آن استفاده کرد. شیرینی ها در انواع مدل های مختلف در قنادی ها تولید می شود.
با همه این بحث ها، چگونگی پخت این تولیدات مهم است. چرا که شیرینی جات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و باید بهداشت و کیفیت آن مورد قبول بوده و از لوازم استاندارد در تهیه ی آن استفاده شود.

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

یکی ازپر کاربرد ترین لوازمی که در تهیه ی شیرینی ها به کار می رود، دستگاه فر صنعتی می باشد. این دستگاه به تولید کننده کمک می کند تا بتواند انواع شیرینی را در زمان کوتاه و با کیفیت بالا تولید کند.
این محصولات هم اکنون در فروشگاه های معتبر در حال عرضه است. مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به این مراکز اقدام به خرید نمایند. توصیه ای که می توان به مصرف کنندگان این محصولات کرد این است که در هنگام خرید به داشتن علامت استاندارد دقت کرده و از اینکه یک محصول با کیفیت خریداری می کند اطمینان حاصل نماید.

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

آشنایی با دستگاه فر صنعتی

دستگاه فر صنعتی، به عنوان یکی از تجهیزات شیرینی پزی هم اکنون در شرکت های ایرانی در حال تولید است. این شرکت ها در تولید انواع این محصول دارای تجربه هستند.
دستگاه های فر صنعتی به انواع ۱۰ دیس، ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و ۳۲ دیس تقسیم بندی می شود. این دستگاه ها هر کدام قابلیت های خاصی دارند. در بعضی موارد نیاز هست که محصولات زیادی تولید شود در آن موقع می توان از سایز های بزرگتر استفاده کرد ولی اگر تولید محصولات قنادی کمتر باشد می توان از دستگاه های تعداد دیس کمتر استفاده کرد.

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

دستگاه های فر صنعتی با استفاده از دو گاری که در آن ها وجود دارد می توانند سینی ها را به داخل دستگاه هدایت کرده و سپس خارج نمایند. این گاری ها در بعضی مواقع یک سینی را می توانند حمل کنند و در دستگاه های بزرگ تر دو سینی در داخل آن ها جای گذاری می شود.
دستگاه های فر صنعتی، نه تنها فقط برای انواع شیرینی ها کاربرد دارد بلکه از آن ها می توان در تولید انواع کلوچه ها، کیک ها و بیسکویت ها استفاده کرد. این محصولات جز پر مصرف ترین خوراکی ها در بین ایرانی ها می باشد و می توان گفت که صنعت قنادی نیز یکی از صنایع بزرگ و پر مصرف به حساب می آید.

مشخصات فنی دستگاه فر صنعتی

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

دستگاه های تولید شده برای صنعت قنادی، هر کدام از ویژگی هایی بر خوردار هستند. این ویژگی ها کمک می کند که در انتخاب یک محصول مناسب و کار آمد در نوع کار تولید کننده دقت لازم را داشته باشد.
همان گونه که گفته شد، فر های ۱۰، ۱۲،۱۶ و ۳۲ دیس جز انواع صنعتی دستگاه فر به حساب می آیند. این دستگاه ها به صورت حرفه ای و صنعتی در کارگاه های شیرینی پزی و قنادی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به خصوصیات و معرفی ویژگی های آن ها می پردازیم:

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

• دستگاه فر ۳۲ دیس و ۱۶ دیس: این دستگاه ها در ارتفاع ۲۱۰ سانتی متر، طول۲۲۷ سانتی متر و در عرض ۱۴۵ سانتی متر طراحی می شوند. برقی که این دستگاه ها مصرف می کنند به مقدار ۳٫۵ کیلو وات در ساعت محاسبه شده است و همچنین گازی که برای پخت لازم دارد به مقدار ۵ متر مکعب در ساعت می باشد. در ضمن نوع ۳۲دیس را می توان با ثبت سفارش به شرکت ایران فر خریداری کرد.
• دستگاه فر ۱۰ دیس و ۱۲ دیس: این دستگاه در ابعاد ۱۴۰ الی ۱۸۹ سانتی متر ارتفاع، ۱۱۰ الی ۱۴۰ سانتی متر عرض و طول تعیین شده ۸۰ سانتی متر می باشد. مقدار برقی که مورد مصرف قرار می گیرد ۱٫۵ کیلو وات در ساعت محاسبه شده است. در گاز مصرفی نیز مقدار ۳٫۵ متر مکعب در هر ساعت تعریف کرده اند. کل حجمی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است به مقدار ۵۰۰ کیلو گرم می باشد.

دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

فروش و عرضه دستگاه فر صنعتی شیرینی پزی

دستگاه فر صنعتی، در فروشگاه ها و مراکز فروش عرضه می شود. این محصولات به خاطر فروش زیادی که دارد هم اکنون به روش های مختلفی به مصرف کنندگان عرضه می شود که یکی از این روش ها عرضه محصولات به فروشگاه های مربوطه می باشد.
شرکت ایران فر با دادن نمایندگی های مجاز و پخش محصولات خود در سراسر کشور، توانسته است که فروش محصولات خود را بالا ببرد و بتواند به عنوان یک شرکت تولید کننده از کیفیت و محصول خود دفاع کند.
این محصولات قبل از اینکه وارد بازار عرضه و فروش شوند به دست متخصصین و مراکز مربوطه حکم تایید و استاندارد را دریافت می کنند. به همین خاطر مصرف کننده می تواند با اطمینان اقدام به خرید نمایند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران