قیمت انواع دستگاه نانوایی با نازل ترین قیمت

قیمت دستگاه نانوایی

قیمت دستگاه نانوایی.  تمامی افراد برای درست انجام دادن کار های ضروری خود و کار های مهم خود باید نیروی کافی را از خوردن مواد غذایی به دست بیاورند و یکی از ا خوراکی ها ضروری نان ها هستند که بدون خوردن ان انسان ها نیروی زیادی را از دست می دهند در این روز ها با توجه به مشغله زیاد افراد و مشکلاتی که دنیای مدرن برای ما به وجود اورده است باز هم افراد تا انجایی که میتوانند سعی می کنند برای سفره خود نان تهیه کنند اما روش های تهیه ی نان امروزه با قدیم تا اندازه ی بسیار زیادی وتفاوت است همان طور که می دانید پیرفت علم باعث شده است که سرعت و اندازه کار ها و تولیدات کاهش پیدا کند یعنی این روز ها نانواه مجبور نیستند ساعت پنج صبح به مغازه های خود بروند و یا تا اندازه ی زیادی کار انجام بدهند زیرا امروزه با وجود دستگاه های صنعتی کار ان ها بسیار سرعت و کیفیت داده شده است نانواها می توانند با همان تعداد گذشته و یا حتی بیشتر نان خوشمزه و با کیفیت به دست مردم و افراد برسانند .

قیمت دستگاه نانوایی

این دستگاه ها دارای تنوع و مدل های زیادی هستند که تولید کنندگان نان می توانند با دست باز و به راحتی ان ها را انتخاب و خریداری کنند .

انواع دستگاه نانوایی صنعتی با چه خصوصیاتی طراحی شده اند ؟

قیمت دستگاه نانوایی:

این نوع از دستگاه ها معمولا در دو مدل بسیار پرکاربرد تولید می شوند که مدل تونلی و دوار می باشند مدل تونلی :  این دستگاه مورد استقبال بیشتری نسبت به نوع دیگر قرار گرفته است ویژه گی های این دستگاه عبارتند از : این دستگاه دارای دو نوع است که مدل چهار و نیم متری و مدل شش و نیم متری می باشد این دو نوع در مدل تمام اتومات و نیمه اتومات تولید و به بهره برداری میر سد اما نوع شش و نیم متری بیشتر تمام اوتمات تولید می شود و مدل چهار و نیم متری بیشتری نیمه اتومات در بازار موجود است .

مدل شش و نیم متری دارای سیستم بخار می باشد اما نوع چهار و نیم متری این امکانات را ندارد هردو این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم هستند که بسیار کمک کننده می باشد همچنین نوع شش و نیم متری با یک مشعل کار مکی کند و نوع چهار و نیم متری دارای دو مشعل می باشد البته این دستگاه ها دارای سیستم اینورستی و پی ال سی هستند که به ان ها کمک می کنند دستگاه را بهتر کنترل کنند .

قیمت دستگاه نانوایی

مدل دوار دستگاه نانوایی: این نوع دارای حالت گرد می باشد که به صورت دایره مانند هنگام پخت می چرخد و به چهار دستته تقسیم می شود که این نوع ها اندازه قطر این دستگاه به شمار می رود : نوع یک متر و پنجاه سانتی متری . سه متری و نوع دو متر و بیست سانتی متری و نوع دو متر و پنجاه سانتی متری و اینکه این دستگاه نیز با دو مشعل پخت می کند و بدنه ان از پنج لایه ساخته شده است که عبارتند از : پشم شیشه . پشم سنگ . استیل و استیل نسوز و اخرین لایه نیز گالوانیزه است که خاصیت زد زنگ در خود دارد و می تواند از کوتاه شدن عمر دستگاه و زود خراب شدن ان جلوگیری کند .

قیمت دستگاه نانوایی صنعتی در چه سطحی می باشد ؟

قیمت دستگاه نانوایی:

این دستگاه با استفاده از بهترین و به روز ترین روش ها و ابزار و امکانات به دست جوانان نیرومند کشورمان ساخته می شوند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند همچنین شما با خرید این دستگاه ها می توانید به بهتر

قیمت دستگاه نانوایی

شدن کیفیت این دستگاه ها کمک کنید هر چند که این دستگاه ها دارای قیمت بسیار مناسب و خوبی هستند برای خرید این محصول کار امد شما می توانید با استفاده از رایج ترین روش وارد سایت های اینترنتی شوید و دستگاه مورد نظر خود را سفارش بدهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران