قیمت تولید دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس شیرینی پزی

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس، یکی از انواع دستگاه های صنعتی پر مصرف است که در بازار به فراوانی یافت می شود. این دستگاه به خاطر پر مصرف بودن و کارایی زیادی که دارد در کارگاه ها و قنادی های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.
همان گونه که مشخص است، این دستگاه صنعتی دارای ۳۲ دیس می باشد که جز دستگاه های فر صنعتی بزرگ و پر حجم است به طوری که می توان سفارش های بالا را با استفاده از آن پخت کرد.

دستگاه فر صنعتی

شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت تولید کننده، این محصول را وارد بازار کرده است که در برابر اجناس خارجی قرار داشته و کیفیت بالایی دارد.
این شرکت می تواند انواع دستگاه های فر صنعتی را برای پخت انواع اقسام شیرینی ها، کیک ها و کلوچه و بیسکویت ها ارائه دهد. شرکت ایران فر هم اکنون می تواند انواع تجهیزات قنادی را نیز به مصرف کنندگان ارائه دهد.
دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس که مخصوص پخت شیرینی جات می باشد، با استفاده از مواد با کیفیت ساخته شده تا محصولی که با آن پخت می شود کیفیت خوبی داشته باشد. در ضمن دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس فر گردان می باشد و این یکی از ویژگی های آن می باشد.

دستکاه فر صنعتی

ویژگی های فنی دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس شیرینی پزی

دستگاه فر صنعتی که در پخت انواع شیرینی ها، کیک، کلوچه و بیسکویت ها استفاده می شود با توجه به پیشرفت و کاربردی که در بین قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی داشته، با پیشرفت دانش تولید هر روز به روزتر می شود. همین امر باعث شده که انواع فر صنعتی در بازار انواع متعددی را داشته باشد.
فر های صنعتی ساخت شرکت ایران فر دارای استانداردهای جهانی می باشند و به همین جهت در بین مصرف کنندگان به صورت ویژه ای در حال رشد هستند.

دستگاه فر صنعتی

این نوع فر صنعتی نیز با توجه به نکاتی که گفته شد دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. همانگونه که بیان شده است فر صنعتی ۳۲ دیس، دارای ۳۲ سینی برای پخت انواع محصولات می باشد.
با استفاده از این دستگاه نیز می توان پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم را انجام داد، فقط در صورتی که سیستم بخار در آن تعبیه شود. فر صنعتی ۳۲ دیس با ویژگی های زیر در بازار فروش محصولات صنعتی قابل خرید می باشد.

دستگاه فر صنعتی

• توانایی کار کرد با گاز و گازوئیل با توجه به نوع سوخت در دسترس
• دارای سه نوع تاج مختلف برای انتخاب مشتری
• قابلیت پخت انواع نان حجیم و نیمه حجیم
• دارای دو گاری برای حمل سینی ها به داخل دستگاه
• دارا بودن سیستم هشدار دهنده و اینورتر
• استفاده از فر گردان در آن، به این معنا که می توان دمای درون دستگاه را به صورت متعادل در بین سینی ها پخش کرد.
• استفاده از حرارت غیر مستقیم برای پخت در شیرینی پزی
• بدنه استیل مقاوم در برابر زنگ زدگی

دستگاه فر صنعتی

چگونه می توان با قیمت مناسب دستگاه ۳۲ دیس صنعتی را خریداری کرد؟

ممکن است این سوال برای خیلی از مصرف کنندگان وجود داشته باشد که چگونه یک دستگاه با کیفیت و با قیمت مناسب را پیدا کنیم؟ لازم به ذکر است که این دستگاه ها با توجه به نوع و کارایی که دارند در بازار خرید و فروش از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.
با بالا رفتن قیمت ارز و همچنین نوساناتی که در بازار وجود دارد این دستگاه ها قیمت ثابتی ندارند ولی پیشنهاد می شود برای اینکه بتوان یک دستگاه با قیمت مناسب را پیدا کرد به نمایندگی های مجاز فروش مراجعه شود.

دستگاه فر صنعتی

شرکت ایران فر هم اکنون محصولات خود را با قیمت های باور نکردنی و به طور کاملا خاص در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار می دهد. این قیمت ها تنها برای دسترسی راحت مصرف کننده می باشد.
اگر که مصرف کننده بخواهد می تواند با استفاده از سایت ایران فر و همچنین با مراجعه ی حضوری به شرکت اقدام به تهیه ی دستگاه مورد نیاز خود کند. در این روش می تواند با حذف واسطه ها، قیمت تمام شده دستگاه مورد نظر خود را ارزان تر تهیه کند.
در ضمن بهتر است برای خرید و فروش این محصولات حتما با نمایندگی ها مجاز اقدام نمایید چرا که دستگاه های آن ها دارای خدمات پس از فروش بوده و هم اینکه کیفیت بالایی دارند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران