قیمت خرید تنور نانوایی بربری

قیمت خرید تنور نانوایی

قیمت خرید تنور نانوایی.  نان ها برای ما نسان ها دارای اهمیت زیادی هستند زیرا ما برای انجام کار های مهم و غیر مهم خود نیاز به انرژی  و قوا جسمانی داریم و نان ها می توانند به خوبی این انرژی را تامین و برآورده سازند .

ما می توانیم برای خرید نان زمان زیادی را در صف ها بایستیم زیرا به آن ها نیاز جدی داریم ولی امروزه با مراجعه به نانوایی های پیشرفته و مدرن که از دستگاه ها صنعتی و جدید در زمینه پخت نان استفاده می کنند می توان زمان ایستادن در صف را بسیار کاهش داد .

نانوایی هایی که قصد فروش بیشتر و سود دهی بالا تر را دارند و می خواهند از سرمایه خود نهایت استفاده راببرند بهتر است برای خرید این دستگاه ها اقدام نمایند و سرمایه خودشان را برای خرید این دستگاه ها بگذارند .

دستگاه های نانوایی امروزه با بهترین امکانات در حال تولید هستند و شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی سوالات خودتان را مطرح و از مشاوران ما در این زمینه مشورت نمایید .

این دستگاه ها می توانند سرعت تولید را برای شما بسیار بالا ببرند و استفاده از کارگران را برای شما به حداقل برسانند . شما در سایت ها ما می توانید قبل از خرید اطلاعاتی را دریافت نمایید .

قیمت خرید تنور نانوایی

دستگاه و تنور نانوایی با چه قیمتی به فروش می رسد ؟

قیمت خرید تنور نانوایی:

دستگاه ها با بهترین و مناسب ترین قیمت به فروش می رسند و همواره از لحاظ کیفیت در حال به روز رسانی هستند . این کشور ها به نسبت کیفیت و شرایط خوبی که دارند دارای قیمت خوب و قابل خریدی برای تولیدی ها و نانوایی هایی هستند که قصد تولید حرفه ای می باشند .

این دستگاه ها دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش هستند که تا مدت زیادی اعتبار دارد و شما می توانید در صورت نیاز به تعمیرات آن را با گروه پشتیبانی ما در میان بگذارید .

تنوع تنور نانوایی به چه علت است ؟

همان طور که خودتان مطلع هستید امروزه نان ها مدل ها و تنوع زیادی دارند و هرکدام روش پخت مخصوص خود را دارند . نان هایی که امروزه جزو نان های پر مصرف به شما می روند به این شرح می باشند :

 • نان باگت
 • نان تست
 • نان معمولی برای استفاده روزانه مانند ( بربری . سنگک . تافتون .لواش و ….)

متناسب با این تعداد نان دستگاه ها نیز متفاوت و تنوع آن ها خیلی بیشتر می باشد . دستگاه ها دارای شرایط خاصی هستند که بهتر است از آن ها در تولیدی ها و نانوایی هایی استفاده کرد که امکانات لازم را دارند .

قیمت خرید تنور نانوایی

و اما دو نوع از معروف ترین و پر مصرف ترین انواع دستگاه دو نوع دوار و تونل دار است که بیشتر مورد استقبال و استفاده نانوا ها قرار می گیرند .

مدل تونلی دارای چه مشخصات فنی است ؟

دستگاه تونل دار نوعی از دستگاه نانوایی است که می توان روی آن تا مدت زیادی حساب باز کرد و از آن به عنوان یک کمک کننده خوب استفاده نمود .

این دستگاه دارای دو مدل است که به این نام ها معروف می باشند :

 • نوع چهار و نیم متری
 • نوع شش  و نیم متری

در این بخش این دستگاه ها را به شما معرفی می کنیم . مدل تونلی (شش و نیم متر ی: نوع شش و نیم متری دارای دو وضعیت و حالت می باشد که یکی از آن ها نیمه اتومات و دیگری تمام اتومات است .

اما این دستگاه پیشرفته بیشتر تمام اتوماتیک تولید می شود .

دستگاه ششو نیم متری دارای سیستم بخار است و با یک مشعل تنور خود را گرم می کند . این دستگاه همچنین دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که باعث می شود نان ها بدون ایجاد سوختگی و یا خام ماندگی در خمیر خود پخته شوند .

قیمت خرید تنور نانوایی

و آخرین ویژه گی آن سیستم پی ال سی و اینورتر است که وظیفه دارد وقوع خطر را در دستگاه هشدار بدهد و این می تواند از به وجود آمدن یک مشکل بزرگ در دستگاه جلوگیری نماید .

نوع چهار و نیم متری مدل تونلی چه شباهتی به مدل شش و نیم متری دارد ؟

قیمت خرید تنور نانوایی:

این دستگاه نیز زیر مجموعه مدل تونلی است و مانند نوع شش و نیم متری دارای دو حالت نیمه اتومات و تمام اتومات است ولی بیشتر در نوع نیمه اتومات به تولید و ساخت می رسد .

این دستگاه نیز دارای سیستم پی ال سی و اینورتر است و دارای حرارت غیر مستقیم می باشد . تنها تفاوت این دستگاه با شش و نیم متری تعداد مشعل و سیستم بخاراست .

نوع چهار و نیم متری دارای دو مشعل است و فاقد سیتم بخار می باشد .دستگاه های تونلی بسیار پر کاربرد و به صرفه تر می باشند .

قیمت خرید تنور نانوایی

مدل دوار از چه ویژه گی برخوردار است ؟

نوع دوار : این دستگاه چهار نوع دارد که هر کدام بر طبق اندازه قطر دستگاه نام گذاری شده اند . زیرا دستگاه دایره مانند و گرد است و دارای زاویه و طول و عرض نمی باشد .

 • مدل سه متری دستگاه دوار
 • مدل دو متر و پنجاه سانتی متری دستگاه دوار
 • مدل دو مترو بیست سانتی متری دستگاه دوار
 • مدل یک مترو پنجاه سانتی متری دستگاه دوار

دستگاه های دوار همچنین دارای دو مشعل می باشد و از حرارت غیر مستقیم نیز بهره می برند .

این دستگاه با استفاده از پنج لایه قوی در قسمت بدنه ی خارجی خود کار می کند که این پنج لایه باعث شده است که عمر دستگاه بسیار طولانی شود .

 1. لایه استیل (باعث مقاومت در برابر ضربه است )
 2. لایه استیل نسوز (این لایه خاصیت این را دارد که در برابر حرارت مقاومت کند )
 3. لایه پشم سنگ
 4. لایه پشم شیشه
 5. لایه گالوانیزه (  ابن لایه خاصیت زد زنگ بودن را دارد که کمک می کند دستگاه راحت تر شست و شو و عمر بیشتری داشته باشد )

در قسمت کف دستگاه دارای سنگ هایی است که در زیر نان ها در تنور قرار می گیرند که از جنس چودن می باشند . چودن می تواند گرما را در خودش نگه دارد و باعث شود که مصرف گاز دستگاه بسیار کاهش پیدا کند .

قیمت خرید تنور نانوایی

برای خرید دستگاه نانوایی از چه طریقی باید اقدام نمود ؟

شما می توانید از تکنولوژِی استفاده کرده و دستگاه خود را به صورت اینترنتی سفارش بدهید .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران