قیمت خرید دستگاه تونلی نان سنگک صنعتی

خرید دستگاه تونلی

خرید دستگاه تونلی. از آنجایی که ارزش غذایی نان بسیار بال می باشد و به خوردن نان به صورت روزانه بسیار تاکید شده است خرید نان به وسیله مردم هیچ گاه پایان نمی یابد . نان ها دارای برتری بسیار بالاتری نیز از جنبه قیمت نسبت  به سایر می باشند زیرا قیمت آن همچنان برای مردم مناسب است و در حال حاضر ارزان ترین وعده ی غذایی مقوی و پر انرژی است .

پس به دلایلی که در بالا به آن اشاره شد یک سرمایه گذار باهوش و با تجربه سرمایه خود را جایی می گذارد که همیشه مردم به آن ماجعه می کنند و مشتری های آن به هیچ عنوان تمام نمی شوند یعنی نانوایی ها . با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه پخت نان شده است  این خوراکی های مقوی بسیار ساده تر از زمان های گذشته به پخت و فروش می رسند .

 خرید دستگاه تونلی

با استفاده از دستگاه های پیشرفته و صنعتی که پشیرفت علم در اختیار تولید کنندگان و نانواها گذاشته است آنان می توانند با استفاده از حمت بسیار کمتر ولی کیفیت بسیار بالا تر نان ها خود را به دست مشتریان برسانند . این ویزه گی باعث شده است که استقبال زیاد از دستگاه ها نانوایی صنعتی بشود و تولید کنندگان این دستگاه ها با قدرت بیشتری دستگاه های خود را ارتقا بدهند و برای خرید آن امکانات راحت تری را در اختیار شما خریداران قرار بدهند .

دستگاه های نانوایی دارای ویژه گی های کلی بسیار جابل می باشند که با بررسی دقیق تر می شود مطمئن شد که برای رونق گرفغتن در کسب و کار یکی از بهترین روش ها استفاده از دستگاه های صنعتی نانوایی می باشد .

این دستگاه ها دارای مدل های گوناگونی می باشند .

انواع دستگاه نانوایی صنعتی به صورتی پخت می کند ؟

 خرید دستگاه تونلی

خرید دستگاه تونلی:

پخت نان ها بستگی به مدال نان دارد هما طور که می دانید نان های بسیار متنوعی در بازار موجود است که به هرکدام برای کاری استفاده می شود و کاربرد های گوناگونی دارند که ترتیب آن ها به این شرح می باشد:

  • نان های معمولی و ساده ( نان لواش . سنگک . بربری . تافتون )
  • نان های حجیم مانند نان های  ساندویچی
  • نان توست که بیشتر در وعده صبحانه و یا پخت غذا های خاص و فست فودی استفاده می شود

هر کدام از این نان ها  دارای روش پخت متنوعی هستند و با توجه به این نان ها دستگاه ها ساخته و در حال کار می باشند .

دو نوع از مهمترین انواع دستگاه نانوایی صنعتی مدل تنولی و دوار است که امروزه چون برای پخت نان ها معمولی طراحی شده اند فروش بیشتری دارند . در کشور ما نان هایی مانند لواش و سنگک و … فروش بیشتری نسبت به بقیه دارند و بیشتر در سفره ها دیده می شوند .

به همین علت مدل تونلی و دوار که برای پخت این نان ها طراحی شده اند بیشتر مرود استقبال قرار می گیرند .

 خرید دستگاه تونلی

مدل تونلی دارای چه نوع امکاناتی می باشد ؟

این دستگاه پر طرفدار دارای ویژه گی هایی بسیار مناسب و ر کاربرد می باشد که می تواند در پخت نان ها با کیفیت بسیار توانمد باشد .

دستگاه تونلی به طور کلی پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه نانوایی است و با آپشن های مثبتی که دارد می تواند انتظارات را به خوبی براورده کند .

این دستگاه دو نوع است :

  • نوع چهار و نیم متری
  • نوع شش و نیم متری

این دو نوع دارای تفاوت های بسیار ریزی در جزییات یکدیگر هستند و می توانند در سرعت بخشیدن به پخت انواع نان ها کار آمد باشند.

نوع چهار و نیم متری دستگاه تونلی دارای چه شرایطی می باشد ؟

این دستگاه چهار و نیم متری دارای دو مشعل برای پخت نان ها می باشد ولی از نظر اندازه از دستگاه شش و نیم متری کوچک تر است که این مسئله از نام دستگاه نیز قابل حدس است .

 خرید دستگاه تونلی

مدل چهار و نیم متری دارای حرارت غیر مستقیم است که می توان به بهترین شکل ممکن خمیر شما را به یک نان خوشمزه تبدیل کند ولی بدون استفاده از سیستم بخار کار خود را انجام می دهد .

این دستگاه دارای سیستم پی ال سی و اینورتر می باشد که جزو مهمترین سیستم ها به شما می روند .

مدل چهار و نیم متری در دو حالت ممکن است ساخته شود مدل نیمه اتومات و تمام اتومات البته کارخانه ها نوع چهار و نیم متری را بیشتر در حالت نیمه اتومات طراحی و به تولید می رسانند .

نوع شش و نیم متری په خصوصیتی دارد ؟

خرید دستگاه تونلی:

این دستگاه بر خلاف مدل چهار و نیم متری بیشتر در مدل تمام اتومات تولید می شود ولی مدل نیمه اتومات نیز دارد و دارای سیستم بخار است که آن را به یک دستگاه پیشرفته تبدیل می کند .

 خرید دستگاه تونلی

این دستگاه نیز مانند مدل فبلی دارای حرارت غیر مستقیم است که می تواند با استفاده از آن نان هایی با کیفیت و کاملا پخته تولید کند و از خودش سوختگی و یا خام ماندگی به جای نگذارد .

این دستگاه دارای یک مشعل می باشد و دارای سیستم پی ال سی و اینورتر است که می توانند با هشدار خود بروز مشکل و یا خطر را در دستگاه نشان بدهند .

نوع شش و نیم متری بزرگتر و است و ظاهر بهتری دارد شما باید برای قرار دادن این دستگاه دورن نانوایی خود یک فضای بزرگ را کنار بگذارید و تمامی نیاز ها برای قرار دادن یک دستگاه نانوایی را بر طرف کنید .

برای خرید دستگاه نانوایی صنعتی از چه راهی می توان اقدام نمود ؟

سازندگان این دستگاه مانند هر تولیدی معتبر دیگری سایت های اینترنتی مناسب برای شناسایی محصولات خود قرار داده اند که به شما این امکان را داده اند که در آن اطلاعات بسیار جزئی تر را نیز بررسی کنید و تصاویر دستگاه ها را نیز با دقت دیده و مدل مناسب را برای خرید انتخاب کنید .

 خرید دستگاه تونلی

شما می توانید در سایت های این مجموعه دستگاه مورد نظر خودتان را انتخاب و سفارش بدهید و پس از یک دوره زمانی کم آن را تحویل بگیرید .

این دستگاه بر خلاف  کیفیت خوبی که دارند دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و قیمت آن ها برای تولید های بزرگ و کوجک قابل خریداری و سرمایه گذاری است .

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران