قیمت خرید دستگاه پخت نان لواش تونلی اتوماتیک

دستگاه پخت نان لواش

دستگاه پخت نان لواش به صورت تمام اتوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین دستگاه‌ها می‌تواند در پخت نان کمک زیادی نماید. دستگاه‌های تونلی نیز که در ابعاد ۴ و نیم متری و ۵ و نیم متری مورد استفاده قرار می‌گیرند از این دسته جدا نیستند. دستگاه‌های تونلی بر خلاف دستگاه‌های دوار که تنها در کشور ما تولید می‌شوند در بازارهای خارجی نیز تولید شده است با این حال دستگاه‌های مرغوب پخت نان تونلی را می‌توان از بین دستگاه‌های ایرانی انتخاب کرد.

قیمت دستگاه‌های تونلی در برابر دستگاه‌های دوار بسیار بالا است. اگر می‌خواهید برای خرید این محصول با حداقل قیمت و کیفیت بالا اقدام کنید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از طریق شرکت ایران فر خرید خود را انجام دهید. در ادامهٔ مقاله روش‌های خرید محصول از شرکت ایران فر را به همراه نکات مهم دستگاه تونلی بیان می‌کنیم که برای خرید محصول می‌تواند بسیار مفید باشد.

دستگاه پخت نان لواش

نکات مهم در رابطه با دستگاه تونلی

دستگاه‌های تونلی تولید شده برای تولید و پخت انبوه نان‌های سنتی و صنعتی به کار برده می‌شوند. بله درست است این دستگاه‌ها قابلیت پخت دو نوع نان را دارند ولی برای پخت این دو نان متفاوت باید از سیستم متفاوتی برای آن‌ها استفاده کرد. ابعادی که برای پخت نان‌های سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد ۵ و نیم متری و ۴ و نیم متری است ولی برای پخت نان صنعتی باید از دستگاه ۶ و نیم متری استفاده نمود.

  • برای اینکه بتوان دما و حرارت داخل کوره را کنترل نمود از سیستم اینورتر بر روی دستگاه‌ها استفاده می‌شود.
  • استفاده کردن از بدنهٔ تمام استیل ضد زنگ می‌تواند کمک کند تا عمر محصول افزایش پیدا کرده و تایم استفاده از آن بالا برود.
  • تایمر تنظیم دمای اتوماتیک و دستی برای افرادی که می‌خواهند اقدام به تنظیم دمای جداگانه کنند.
  • استفاده از سوخت گازوئیل و گاز شهری (کپسولی) برای انجام پخت نان
  • صفحه لمسی دیجیتالی که برای پنل مدیریتی آن مورد استفاده قرار گرفته است.

دستگاه پخت نان لواش

روش خرید و فروش دستگاه تونلی اتوماتیک

شرکت ایران فر برای خرید راحت و آسان تولید کننده نان، روش‌هایی را برای تهیه دستگاه‌ها در نظر گرفته است که به صورت زیر به بیان آن می‌پردازیم. در صورتی که هر یک از این روش‌ها را انتخاب کرده باشید می‌توانید با به دست آوردن کمی اطلاعات اقدام به خرید نمایید.

  • برای خرید می‌توانید از طریق نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور اقدام نمایید. این نمایندگی‌ها توسط شرکت ایران فر انتخاب شده‌اند و محصولات معتبری را برای فروش ارائه می‌دهند.
  • خرید از شرکت که کمی سخت است و ممکن است افراد زیادی قادر به خرید به این صورت نباشند.
  • خرید اینترنتی یکی از سخترین راه‌ها و راحت‌ترین روش‌ها است. به این صورت که این روش می‌تواند کمی غیر قابل اعتماد بوده ولی در صورت خرید به راحتی می‌توان محصول را انتخاب کرده و سفارش داد.

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران