قیمت خرید فر دوار از شرکت ایران فر

قیمت فر دوار

قیمت فر دوار در شرکت‌های تولیدکننده چگونه است؟ چگونه می‌توان از فرهای تولید شده توسط شرکت ایران فر خریداری نمود؟

وقتی شما به عنوان مصرف کننده به یک دستگاه نیازمند هستید برای خرید آن روش‌های مختلفی را در نظر می‌گیرید. یکی از این روش‌ها خرید از طریق نمایندگی‌های مجاز است. در حالت کلی به خاطر اینکه نمایندگی‌های فروش، به صورت مستقیم با شرکت تولید کننده در ارتباط هستند خریداران می‌توانند به راحتی به آن اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهند.

در حال حاضر شرکت ایران فر تولید کننده محصولات فر دوار پخت نان، از طریق نمایندگی‌های خود در سراسر کشور اقدام به فروش کرده است تا خریدار و مصرف کننده بتواند به راحتی اقدام به خرید کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری نماید.

قیمت فر دوار

انواع فر دوار پخت نان

نان‌ها یکی از محصولات و مواد غذایی جدا ناپذیر از سفره‌های ایرانی است. نان به عنوان یک موادغذایی اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در انواع لواش، تافتون، بربری، سنگک و … به فروش می‌رسد.

شرکت‌های تولید کننده و طراحان در جهت تسهیل کار تولید نان، اقدام به طراحی و ساخت انواع مدل‌های فر دوار نموده‌اند که می‌توان از آن برای پخت نان‌های مختلف استفاده کرد.

این محصولات دارای ویژگی‌های مشتری نیز هستند ولی در کنار آن ویژگی های منحصر به فردی  نیز دارند که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند.

  • طول و عرض فرهای دوار با یکدیگر متفاوت است.
  • فرهای دوار در ابعاد یک و نیم متری، دو متر و بیست سانتی متری، دو و نیم متری و سه متری تولید می‌شود.
  • دستگاه نان بربری و نان لواش با دستگاه فر پخت نان سنگک از نظر ظاهری بایکدیگر تفاوت دارند.

قیمت فر دوار

نصب و راه اندازی فر دوار پخت نان

بعد از اینکه شما با قیمت مناسب اقدام به خرید دستگاه فر دوار پخت نان نمودید هم اکنون باید برای نصب آن اقدام کنید. نصب فرهای دوار کمی مشکل است و نیازمند داشتن تجربه می‌باشد. از همین جهت از افراد با تجربه که توسط شرکت معرفی می‌شود برای نصب کمک بگیرید.

برخی از نکاتی که باید رعایت کنید این است که:

  • محل مناسبی برای دستگاه در نظر بگیرید.
  • بعد از دریافت و تحویل محصول خود اقدام به باز کردن آن نکنید.
  • بعد از اینکه خدمات پس از فروش شرکت برای نصب دستگاه اقدام کردند بهتر است از آن‌ها آموزش‌های لازم را دریافت کنید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران