قیمت دستگاه اتوماتیک ۳۲دیس قنادی اصفهان

قیمت دستگاه صنعتی

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان.  برای پخت شیرینی و به وجود آوردن یک قنادی راه های زیادی وجود دارد اما برای ساختن و به راه اندازی یک قنادی معتبر .حرفه ای و بزرگ باید از روش های خاص خودش پیش رفت  روش هایی که می تواند بسیار به بهبود روند تولید و به دست آوردن یک درآمد خوب و تاسیس یک تولیدی بزرگ اثر گذار باشد . در این روز ها و در زمان های گذشته تر خوردن شیرینی جات در بین مردم رواج زیادی داشته و تعداد افرادی که به خوراکی علاقه مند هستند همشیه زیاد بوده است . شیرینی ها برای انجام پذیرایی نیز مورد اهیمت بوده اند و برای کسانی که قصد پذیرایی از مهمانان خود را داشته اند ماده غذایی خوبی حساب می شده است .

امروزه شیرینی ها چگونه تولید می شوند ؟ دلیل تازه بودن اکثر شیرینی های امروزی چیست ؟

درگذشته زمان پخت شیرینی بسیار بیشتر بوده است به همین علت شیرینی ها اکثرا به طور تازه به دست مشتریان نمی رسیده . اما در این دنیای مدرن با وجود ماشین های کوچک و بزرگ و پیشرفته پخت شیرینی که در اختیار قنادی ها می باشد شیرینی هایی بسیار خشو مزه و با کیفیت و تازه به دست افراد می رسد و می تواند انتظارات را به خوبی راورده سازد . این دستگاه ها که در انواع گوناگونی تولید می شوند دارای قابلیت های بسیار مدرنی می باشند .

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان

طریق خرید و قیمت ماشین آلات پخت شیرینی

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان:

دستگاه های شیرینی پزی دارای برنامه ریزی بسیار دقیق در تمامی مراحل تولید می باشند و شرکت ایران فر با طرحی بسیار جزئی و برنامه ریزی شده برای تولید و فروش این دستگاه ها توانسته است اعتبار خوبی بین سایر شرکت ها به دست بیاورد و دستگاه های با کیفیتی را روانه بازار سازد . این شرکت برای فروش این دستگاه ها سایت های اینترنتی قرار داده است که می تواند اطلاعات کاملی را درباره این دستگاه به شما بدهد و شما لازم نیست مسافت های زیادی را برای کسب اطلاعات و یا خریداین دستگاه ها طی کنید . شما  تنها کافی است که سری به سایت های شرکت ایران فر بزنید و تمامی تصاویر و جزییات دستگاه ها را به دست بیاورید و در صورت تمایل از مشاوران ما مشورت بگیرید . برای خرید دستگاه باید در همین سایت ها آن را سفارش بدهید و پس از مدت کمی آن را درب کارخانه تحویل بگیرید .

دستگاه ها دارای قیمت های بسیار مناسبی نسبت به سایر می باشند و دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش تا مدت زیادی هستند .

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان

چه نوع دستگاه قنادی دربازار موجود می باشد ؟

دستگاه های قنادی در مدل های مختلفی به بازار ارائه شده است و ویژه گی هرکدام متناسب با مکان و کاری است که برای آن طراحی شده است بسیار از این دستگاه ها به جز شیرینی می توانند موادی مانند نان و یا کلوچه و یا پیتزا را نیز به پخت برسانند . تنوع این دستگاه ها این چنین است :

 • دستگاه قنادی سی ودو دیس
 • دستگاه قنادی دوازده دیس
 • دستگاه قنادی ده دیس
 • دستگاه قنادی شانزده دیس
 • دستکاه قنادی هشت دیس

البته این نکته نیز قابل توجه است که نام این دستگاه ها غالبا بر اساس تعداد دیس هایی که دارند گذاشته شده است و نام هر فر نشان دهنده تعداد دیس های آن است .

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان

دستگاه ده دیس به چه شکلی پخت می کند ؟

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان:

این دستگاه جزو دستگاه ها و فر های پرطرفدار می باشد . دستگاه های ده دیس دارای بدنه ای قوی است که از دو لایه استیل برای جلوگیری از ضربه و لایه گالوانیزه برای زد زنگ بودن آن طراحی شده است که همه این ها دست به دست هم داده و باعث می شوند این دستگاه ها زمان طولانی تری را برای شما شیرینی پخت کنند .

دستگاه های ده دیس دارای شش صد کیلوگرم وزن هستند و حدود یک و نیم کیلو وات در ساعت برق مصرف می کنند این دستگاه با کیفیت قادر به پخت انواع شیرینی  ها از حجیم تا غیر حجیم را در خود دارد .

اندازه ها و ابعاد این دستگاه این چنین است :

 1. ارتفاع : صدو نود و پنج سانتی متر
 2. طول: صد و چهل و پنج سانتی متر
 3. عرض : صد سانتی متر است .

تولید و صادرات انواع دستگاه هشت دیس قنادی صنعتی

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان:

دستگاه های هشت دیس در نقش های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند و به نوعی چند کاره حساب می شوند . این دستگاه دارای ابعادی به صورت است : ارتفاع : صد و ده سانتی نتر .  طول : هفتاد و پنج سانتی متر . عرض : هشتاد سانتی متر است . این دستگاه دارای دو الی سه عدد فن می باشد که وظیفه خنک کننده دارند و با عث کاهش حرارت در دستگاه و بهتر شدن کیفیت شیرینی ها می شوند .

این دستگاه دارای پایه و مخاضن و همچنین بدنه ای است که از لایه استیل براق درست شده است و علاوه بر زیبای از حرارت و پوسیدگی دستگاه جلوگیری می کند .

دستگاه هشت دیس دارای هشت عدد دیس است به این ابعاد : ۶۰ سانتی متر در ۴۰ سانتی متر . این اندازه ها با اندازه دیس های دستگاه های صنعتی بزرگ یکسان است .

دستگاه های هشت دیس به علت این که اندازه های بسیار کوچکی دارند در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان پیتزا پز نیز از آن ها استفاده می شود .

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان

خرید اینترنتی دستگاه شیرینی پزی صنعتی سی و دو دیس

دستگاه های س و دو دیس که دارای بیشترین تعداد دیس و بزرگ ترین ابعاد هستند نقش بسیار پررنگی در تحولات پخت شیرینی ایفا کرده اند . این دستگاه ها که به دو نوع : بدون سیستم بخار و سیستم بخار دار تقسیم می شوند جایگاه خوبی در بین قنادی ها پیدا کرده اند . دستگاه های سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است و توانایی این کنترل را تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را دارد .

اندازه هایی که دستگاه سی و دو دیس در آن تولید می شوند :

 • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 • طول : دو متر و بیست سانتی متر
 • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

دستگاه های سی و دو دیس دارای ۳۲ دیس برای پخت شیرینی ها هستند همان طور که قبلا گفته شد . این دستگاه همچنین دارای سیستم حرارت غیر مستقیم است .

قیمت  دستگاه قنادی اصفهان

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران