قیمت دستگاه تونلی نان بربری

دستگاه تونلی نان پزی

قیمت دستگاه تونلی نان بربری را با شرکت ایران فر بفهمید . شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های نانوایی و قنادی محصولات خود را با قیمت  بسیار ارزان و عالی به مشتریان خود ارائه می کند . در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد:

دستگاه تونلی نان پزی

جنس نوار دستگاه تونلی نان بربری چیست ؟ نوع حرارت دستگاه تونلی نان بربری چگونه است ؟ چند مزایای دستگاه تونلی که آن را از دستگاه های دیگر برتر ساخته است چیست ؟ ابعاد دستگاه تونلی نان بربری ؟ آیا دستگاه های تونلی که از شرکت ایران فر خریداری میکنیم ضمانت و خدمات پس از فروش هم دارد ؟

جنس نوار دستگاه تونلی بربری

دستگاه های تونلی پخت نان از نوار های بلند برخوردار هستند که نان بر روی آن قرار می گیرد و از اول دستگاه تا آخر دستگاه  ادامه دارد و نان را از اول به آخر دستگاه می برد ، جنس نوار دستگاه تونلی در سه نوع وجود دارد که ابارت اند از : نوار های سیمی گالوانیزه ، نوار های استیل ، و نوار های چودنی وجود دارند که هر کدام این نوار ها برای یک سری نان مناسب هستند.

دستگاه تونلی نان پزی

نوع حرارت دستگاه تونلی نان بربری

حرارت دستگاه های تونلی در مخزن به وسیله یک مبدل بصورت غیر مستقیم به زیر و روی نان ها می رسد و مانع رسیدن گاز های مزر و سمی به نان می شود ، که این نوع حرارت در کیفیت و ماندگاری و عطر نان هم تثیر گذار می باشد .

دستگاه تونلی نان پزی

چند مزایا دستگاه تونلی نان بربری

دستگاه های تونلی با مهندسی عالی و محصر به فرد ساخته شده است و چند مزایا این دستگاه شامل:

  • بالا بردن راندمان پخت و تولید نان
  • کاهش دخالت دست در پخت نان ها و بهداشتی سازی آن
  • کاهش ضایعات نان و  صرفه جوی در مصرف انرژی
  • دارای نشان استاندارد اروپا و ۹۰۰۱ و ۲۰۰۸ iso

ابعاد دستگاه تونلی بربری

دستگاه های تونلی در ابعاد مختلف وجود دارند که نوع بربری آن در سه نوع وجود دارد که طول آن  ۴۱۰  و  ۴۷۵ و ۶۲۰ و عرض آن ۱۲۵ و ۱۶۰ و ارتفا تمامی دستگاه ها ۲۱۰ سانتی متر می باشد.

دستگاه تونلی نان پزی

ضمانت و خدمات پس از فروش

دستگاه هایی که شرکت ایران فر به مشتریان خود ارائه می کند تمامی با ضمات و خدمات پس از فروش بلند مدت می باشد که مشتریان با اتمینان خاطر بیشتری محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند و از خرید خو رضایت کامل را داشته باشند، ما در شرکت ایران فر در طلاشیم تا رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان را فراهم سازیم.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران