قیمت دستگاه دوار پرتابل حرارت غیرمستقیم سنگک

فر سنگک

قیمت دستگاه دوار پرتابل حرارت غیرمستقیم سنگک در بازار چگونه است ؟ ابعاد این دستگاه چگونه است ؟ چگونه میتوان این دستگاه را تهیه کرد ؟مزایا این دستگاه چگونه شامل چه چیز هایی است ؟ قابلیت های این دستگاه را بیان کنید ؟سیستم های این دستگاه چگونه است؟

فرهای سنگک

قیمت دستگاه سنگک در بازار

دربازار به دلیل نواسان های اقتصادی و بازار سیاه که باعث خیلی از مشکلات شده اند قیمت های مختلفی برای این دستگاه تعریف میشود که خریدادری کردن قبل از اطمینان قیمت کار اشتباهی  است متعصفانه بعضی نوع دستگاه های تقلبی نیز در بازار وجود دارد که  باقیمت پیین تر نسبت به این دستگاه ها به فروش میرسند اما دستگاه های تقلبی از نظر کیفیت وطول امر بسیار کم ارزش تر از دستگاه های مرقوب وبا ارزش هستند.

مزایادستگاه پرتابل سنگک

 

این دستگاه به دلیل دوار بودن نصبت به دستگاه های قدیمی بهت است :

  1. در دستگاه های قدیمی به دلیل ثابت بودن سرعت کار کند تر از کار با دستگاه های جدید است
  2. در دستگاه های قدیمی پارویی بودن دستگاه به شاطر زحمت زیادی میداد
  3. تعداد و زمان پخت در این دستگاه سریع تر از دستگاه قدیمی است
  4. دستگاه گردان سنگک

سیستم برقی دستگاه سنگک

۱٫سيستم اتوماتيک : در اين سيستم کليه عمليات کنترل سيستم هاي الکتريکي بوسيله دستگاه PLC نصب شده در تابلو انجام گرفته و اپراتور با صفحه کليد لمسي مي تواند تنظيمات لازم از جمله سرعت موتور، دما، زمان روشن و خاموش شدن دستگاه و تايمر زمان پخت را انجام دهد و يا برنامه هاي از پيش تعريف شده را انتخاب نمايد.در اين تابلوها کليه اقدامات انجام شده و فعاليت دستگاه قابل ذخيره سازي بوده و امکان کنترل و تنظيم دستگاه از طريق سيستم سرور امکان پذير مي باشد.
۲٫سيستم مکانيکي: در اين سيستم حرارت به وسيله ترموستات تنظيم مي شود و کليدهاي کنترل در اختيار اپراتور مي باشد.چ

دستگاه سنگک

سیستم حرارتی دستگاه سنگک

در دستگاه دوار پرتابل سنگک با استفاده از دو مبدل خاص، حرارت مورد نياز جهت پخت نان در زير صفحات پخت و روي نان بدون اينکه گازهاي ناشي از سوخت در بستر پخت پراکنده شوند تأمين مي شود و به اين ترتيب محصول نهايي(نان) توليد مي گردد. پخت نان در اين دستگاه با استفاده از دو روش حرارتي تشعشعي و مجاورتي صورت مي گيرد.

شما میتوانید برای خرید این دستگاه با گروه پشتیبانی تماس بگیرید

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران