قیمت دستگاه صنعتی شیرینی پزی ۱۶ دیس در اصفهان

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

دستگاه  صنعتی شیرینی پزی با توجه به نوع شیرینی ها و همچنین تعداد آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر سفارش پخت شیرینی تعداد زیادی باشد بهترین فر و دستگاه شیرینی پزی مورد استفاده در دستگاه صنعتی ۳۲ دیس است ولی اگر حجم تولید و یا در حد معمول باشد می تواند دستگاه ۱۶ دیس قنادی و یا کمتر استفاده کرد.
قبل از تولید دستگاه های شیرینی پزی، پخت شیرینی جات و انواع کلوچه ها و کیک ها به سختی انجام می شد ولی وقتی که صنعت پیشرفت کرد دستگاه شیرینی پزی نیز پیشرفت زیادی کردند. هر ساله دستگاه های قنادی با توجه به نیازهای مصرف کننده به روز تر شده و بیشترین کمک را برای تولید می کنند. با استفاده از دستگاه های قنادی و تجهیزات آن هم اکنون احتیاج به منابع انسانی در کار تولید بسیار کاهش پیدا کرده است.
این برای سرعت بخشیدن به کار یکی از نکات مهم می‌توان برشمرد و در ضمن هزینه پرداختی برای منابع انسانی نیز کاهش پیدا کرده است شما می توانید با یک بار خرید دستگاه صنعتی شیرینی پزی با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای مدت زمان طولانی در صرف هزینه های خود صرفه جویی کنید.

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

دستگاه های قنادی به صورت صنعتی و نیمه صنعتی تولید می‌شوند. دستگاه صنعتی در قنادی و کارگاه‌های بزرگ استفاده می شود که بتوان با آنها تولید انبوهی از شیرینی‌جات و انواع کیک و کلوچه ها را انجام داد. از دستگاه نیمه صنعتی نیز برای استفاده در محیط های کوچکی مثل خانه کاربرد زیادی دارد. به این صورت که می توان از دستگاه نیمه صنعتی برای  پخت نان های شیرمال کیک بیسکویت و انواع شیرینی جات خانگی استفاده کرد. این دستگاه به راحتی کمک می کند بدون هیچگونه صرف زمان اضافی میتوان پخت را انجام داد.

تجهیزات مورد نیاز برای پخت شیرینی

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

تجهیزات زیادی برای پخت محصولات قنادی تولید شده است. اکنون برای این که سرعت بیشتری برای پخت شیرینی جات باشد از تجهیزات استفاده می کنند. این تجهیزات می‌توان به فر پخت شیرینی، به خمیر گیر، گاری برای جابجایی سینی، سینی های حمل مواد و غیره اشاره کرد.
هر کدام از این تجهیزات کمک زیادی برای پخت می کند به طوری که به مانند زمانهای گذشته با کندی پیش نمی رود و می توان در مدت زمان کوتاهی سفارش های با حجم بالا را انجام داد.
توضیح مختصری در رابطه با تجهیزات پخت شیرینی در ادامه برای شما بیان می کنیم:

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

دستگاه فر قنادی: از اصلی‌ترین تجهیزات پخت شیرینی دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی قنادی است. که در دو نوع تولید می شود. از دستگاه صنعتی در قنادی ها استفاده می شود و می توان پخت شیرینی جات را به راحتی با آن انجام داد. هم اکنون دستگاه های قنادی دارای سیستم های مدرن هستند. که این عوامل باعث می‌شود بهتر انجام شده و در صورت نیاز اخطار را به تولید کننده می دهد.
خمیر گیر: از دستگاه خمیر گیر برای به دست آوردن خمیر مورد نیاز برای پخت شیرینی استفاده می‌شود. با کمک خمیر به راحتی آرد و آب و مواد افزودنی را مخلوط کرده و سرعت عمل کار بالا می رود.
میکسر: از میکسر برای مخلوط کردن مواد جامد و مایع استفاده می شود  مواد به صورت یکدست آماده شوند و در پخت مواد کمک می کند.

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

تمام تجهیزاتی که در مورد آنها مطالب ارائه دادیم و تنها برای کمک به تولید محصول با کیفیت است چرا که بیشترین استفاده را در منازل و در میان مردم دارند و اگر کیفیت این محصول پایین باشد ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به افراد وارد کند.

 قیمت گذاری دستگاه شیرینی پزی ۱۶ دیس

قیمت گذاری دستگاه های شیرینی پزی از انواع مختلف همیشه یکی از دغدغه ها می باشد. به طوری که هر مصرف کننده ای قبل از خرید قیمت را مورد سنجش قرار می دهد و سعی می‌کنند از دستگاه استفاده کند که قیمت مناسب تری دارد.

دستگاه صنعتی شیرینی پزی
لازم است به این نکته اشاره کنیم که دستگاه‌هایی که قیمت کمتری دارند به خاطر کیفیت و همچنین برند شرکت تولید کننده آن است و شما از دستگاه های شیرینی پزی و خریداری می کنید و برای مدت زمان طولانی از آن استفاده می کنید به همین خاطر بهتر است دستگاه مناسب و با کیفیت را خریداری کنید تا هزینه بعد از چند سال استفاده برای شما نداشته باشد.
دستگاه های شیرینی پزی ۱۶ ساخت شرکت ایرانسل همانگونه که در میدانی کیفیت بالایی دارد و این کیفیت بالا باعث شده است تا طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و مشتریان و همچنین تولید کنندگان زیادی راغب به استفاده از آن باشند پس بهتر است برای خرید از دستگاه های ۱۶ تدریس ساخت شرکت ایرانسل استفاده کنید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران