قیمت دستگاه صنعتی صادراتی قنادی پزی

اگر به دنبال پیدا کردن جواب در خصوص قیمت دستگاه صنعتی صادراتی قنادی پزی هستید در این مقاله ما را همراهی نمایید. در این مقاله قصد داریم شما را با دستگاه های قنادی آشنا کرده و نوع قیمت گذاری را بیان نماییم.
لازم به ذکر است که دستگاه های صنعتی که در شرکت های کشور تولید می شوند در کشورهای برون مرزی مورد استقبال قرار گرفته اند به همین دلیل هم اکنون جز صادر کنندگان این محصولات و دستگاه ها هستیم.

قیمت دستگاه صنعتی

دستگاه های صنعتی قنادی پزی برای پخت شیرینی ها، کیک ها، کلوچه و بیسکویت ها در انواع مختلف کاربرد دارد. از این دستگاه ها می توان برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم نیز استفاده کرد.
[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]شرکت ایران فر که به عنوان یک شرکت تولید کننده دستگاه های صنعتی قنادی به حساب می آید[/box]، هم اکنون توانسته است انواع مختلف این دستگاه ها را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و به خاطر کیفیت بالای محصولات اقدام به صادرات در کشورهای همسایه و اروپایی نماید.

قیمت دستگاه صنعتی

دستگاه های صنعتی قنادی پزی در قنادی ها و کارگاه های بزرگ پخت محصولات قنادی استفاده می شود. از این محصولات برای پخت بهتر و آسان تر استفاده می شود. دستگاه قنادی هم اکنون جز پر کاربردترین تجهیزات در قنادی ها به حساب می آید.

چگونه می توان دستگاه صنعتی قنادی پزی را خریداری نمود؟

دستگاه های قنادی که مورد نیاز در قنادی ها می باشد هم اکنون در بازار و در فروشگاه های معتبر قابل خریداری است. کافی است که با در نظر داشتن محصول مورد نظر به این مراکز مراجعه شود.

قیمت دستگاه صنعتی

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت هر کدام از انواع دستگاه های فر قنادی با یکدیگر متفاوت است.[/box] چرا که این دستگاه ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند. خرید این دستگاه ها به راحتی امکان پذیر است و هیچ محدودیتی ندارد. هم اکنون در سراسر ایران و در هر منطقه ای که باشید با مراجعه به مراکز معرفی شده به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

در بازار خرید و فروش، در بعضی موارد مصرف کنندگان دستگاه مورد نظر خود را از افراد نا معتبر خریداری می کنند یعنی شخصی به عنوان فروشنده یک دستگاه قنادی با مشخصات خواسته شده را با قیمت کمتر ارائه می کند. مشاهده شده است که گاهی این محصولات کیفیت کافی را برای انجام کارهای صنعتی ندارند و تنها صرف هزینه های گزاف را بر عهده ی مصرف کننده قرار می دهد.

قیمت دستگاه صنعتی

برای اینکه هزینه ای اضافی برای مصرف کننده ایجاد نشود و محصول خریداری شده کیفیت مطلوب را داشته باشد [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین راه خرید از مراکز معتبر است.[/box] این مراکز با داشتن مجوز از اتحادیه های مربوطه و همچنین با کسب اجازه از شرکت های تولید کننده اقدام به فروش محصولات با کیفیت و مطمئنی می کنند.
لذا پیشنهاد می شود که مصرف کنندگان از این مراکز خرید خود را انجام بدهند. اگر توانایی استفاده از سایت را دارند می توانند به عنوان یک خریدار از سایت ها بازدید کرده و با مراجعه به فروشگاه های آنلاین معتبر به صورت غیر حضوری نیز خرید خود را ثبت نمایند.

قیمت دستگاه صنعتی

در ضمن باید دقت داشت که خرید این دستگاه ها باید با دقت انجام شود و با توجه به نیاز برای تولید خریداری شود. چرا که دستگاه های قنادی صنعتی در تقسیم بندی به صورت دیس های متفاوت می باشد که با توجه به حجم کار می توان از آن ها استفاده کرد.

آشنایی بیشتر با دستگاه های صنعتی قنادی پزی

لازم است که در ادامه کمی در مورد دستگاه های صنعتی مطالبی را برای شناخت بهتر بیان کنیم. همان گونه که مشخص است این دستگاه ها به صورت صنعتی تولید شده و مورد استفاده در قنادی ها می باشند.

قیمت دستگاه صنعتی

در قنادی ها با توجه به حجم کاری و میزان محصول تولید شده از این دستگاه ها استفاده می شود. در این بین [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت ایران فر توانایی تولید چند مدل از این دستگاه ها را دارد که به ترتیب ۱۰ دیس، ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و همچنین ۳۲ دیس است.[/box]
این دستگاه ها به خاطر ابعاد متفاوتی که دارند هم در قیمت و هم در مقدار متراژ مورد نیاز برای نصب با یکدیگر متفاوت هستند. برای اینکه دستگاه های قنادی بتوانند به راحتی در پخت به تولید کننده کمک کنند دارای ویژگی هایی هستند که در ادامه به چند مورد آن اشاره می کنیم.

قیمت دستگاه صنعتی

– بدنه این دستگاه ها از سه لایه تشکیل شده است که دو لایه ی آن استیل و یک لایه پشم سنگ می باشد.
– برای اینکه بتوان دمای درون دستگاه را کنترل کرد سیستم اینورتر بر روی بدنه ی آن نصب شده است.
– استفاده از سیستم پی ال سی در دستگاه های صنعتی
– برای اینکه بعد از پخت مانع سوختن مواد شوند سیستم آخر زمان بر روی آن نصب شده است که به صورت دستی می توان مدت زمان مشخصی را تعیین کرد که در آن زمان به صورت خودکار دستگاه خاموش می شود.
– استفاده از گاری برای جابه جایی دیس ها

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران