قیمت دستگاه صنعتی ۸ دیس گردان شیرینی پزی

دستگاه صنعتی 8 دیس

قیمت دستگاه صنعتی  ۸ دیس در مختلف کشور متفاوت است و این تفاوت به خاطر صرف هزینه مسافت و یا قیمت خرید آن می‌باشد. از دستگاه صنعتی ۸ دیس می‌توان به صورت خانگی نیز استفاده کرد. این دستگاه قابلیت جابجایی آسان را دارد. بیشترین کاربرد آن در خانه ها و کارگاه های کوچک است ولی در قنادی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
قنادی یکی از صنایعی است که باید در انتخاب فر و دستگاه‌های مورد نیاز آن دقت زیادی شود. به همین دلیل برای خرید این دستگاه‌ها باید از مراکز و فروشگاه‌های معتبر اقدام نمایید . یکی از شرکت‌های تولید کننده معتبر شرکت ایران فر را می توان معرفی کرد. این شرکت در کنار فعالیت‌های خود مشتری مداری را رعایت کرده و سعی می‌کند محصولات ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد .

 

دستگاه صنعتی 8 دیس

از دستگاه‌هایی که به صورت خانگی می‌توان استفاده کرد تنها دستگاه ۸ دیس قابلیت دیس گردان را دارد و همین امر باعث شده است تا این دستگاه جزء دستگاه‌های صنعتی حساب شده و همچنین در دستگاه ۸ دیس از گاری برای جابجای سینی نیز تعبیه شده است.
دستگاه های خانگی ۶ دیس و ۴ دیس در کنار ویژگی هایی که دارند از دیس گردان در آن ها استفاده نشده و برای اینکه بتوان با این دستگاه ها پخت بهتری داشت باید از نوع کانوکشن آن استفاده کرد.

  ابعاد دستگاه صنعتی ۸ دیس

دستگاه صنعتی 8 دیس

دستگاه‌های صنعتی در وهله اول از نظر ابعاد قابل سنجش است. این دستگاه‌ها که به صورت صنعتی هستند برای مکان‌های بزرگ طراحی شده اند که ابعاد و همچنین جابجایی آنها با سختی زیادی همراه است. دستگاه قنادی ۸ دیس قابلیت استفاده به صورت خانگی و صنعتی را دارد.
دستگاه صنعتی به خاطر اینکه ابعاد مناسب و همچنین مونتاژ خوبی که دارد به راحتی می‌تواند از درهای کوچک نیز عبور کند به همین خاطر در خانه و محل های کوچک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد .

دستگاه صنعتی 8 دیس

ویژگی‌هایی نیز برای دستگاه صنعتی ۸  دیس تعریف شده است که به مانند دستگاه های دیگر صنعتی و نیمه صنعتی است:

  • [toggle title=”ویژگی دستگاه ۸ دیس” state=”open”] دارای بدنه سه لایه متشکل از استیل، گالوانیزه و پشم سنگ توانایی پخت و ایجاد حرارت با دو نوع سوخت گاز و گازوئیل استفاده کردن از گاری برای جابجایی سینی حاوی مواد استفاده کردن از انرژی برق برای استفاده از پنل دیجیتالی به کار بردن سیستم مدرن اینورتر، پی آل سی، تغییر زمان، کنترل دما و ..[/toggle]

دستگاه صنعتی 8 دیس

ابعاد بدنه دستگاه صنعتی ۸ دیس به صورت زیر است.

  • [toggle title=”ابعاد دستگاه ۸ دیس” state=”open”]ارتفاع ۱۸۰ سانتی متر بدون محاسبه دینام  عرض دستگاه ۱۰۰ سانتی متر طول دستگاه ۱۱۰ سانتی متر وزن تقریبی تعیین شده برای دستگاه صنعتی ۸ ۵۰۰ کیلو گرم است.[/toggle]

دستگاه صنعتی 8 دیس

نکته: لازم به ذکر است که دستگاه صنعتی ۸ با کمک یک مشعل و هشت تن از جنس گالوانیزه یا آلومینیوم و یا آهن با توجه به سفارش مشتری انواع کیک و کلوچه و همچنین بیسکویت‌ها را پخت است.

دستگاه ۸ دیس صنعتی با کیفیت

دستگاه با کیفیت و مرغوب را به راحتی نمی‌توان تهیه کرد. این دستگاه‌ها دارای تنوع و مدل‌های مختلفی هستند که هر شخصی به راحتی قابلیت شناخت آن را ندارد. به همین جهت به شما پیشنهاد می‌شود قبل از اینکه برای خرید دستگاه مورد نظر خود اقدام نمایید با یک مشاوره صحبت کرده و سپس برای خرید اقدام فرمایید.
برای اینکه بهترین روش مراجعه به سایت فروشگاهی آنلاین شرکت ایران فر است. شرکت ایران فر هم اکنون به صورت آنلاین و محصولات خود را قیمت گذاری کرده و برای اطلاع مصرف‌کننده و مشتریان خود در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی می‌باشد. لازم است بدانید که به راحتی می‌توانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

دستگاه صنعتی 8 دیس

با مراجعه به سایت فروشگاهی شرکت ایران فر می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده  و به سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید  پس از گذراندن مراحل  خرید و تکمیل شدن اطلاعات شرکت ایران فر در اولین فرصت محصول شما را در محل مورد نظر تحویل می‌دهد.
در ضمن می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را در نظر داشته باشید که در انتخاب محل و خرید دستگاه توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید یک دستگاه با کیفیت برای محصول خود تهیه نمایید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران