قیمت دستگاه های صنعتی پخت نان وپیتزا دوار

قیمت دستگاه های صنعتی پخت نان وپیتزا دواربسیار ارزان تر از دستگاه های دیگر است این دستگاه هااز مزایا های زیادی برخوردارهستند که چند نمونه آنهاابارت است از ،دستگاهي شعله مستقيم يا شعله غير مستقيم، با قابليت توليد انواع نان هاي سنتي از قبيل: نان تافتون، نان لواش ، نان بربري، نان سنگک،نان پنیر سبزی،شيرمال و حتي پيتزا و نان خشک مي باشد. بر اساس نوع نان توليدي از انواع چدن هاي صاف (نان بربري و تافتون)، حفره دار منظم يا نا منظم (نان لواش آذري)، برجسته و فرو رفته (نان سنگک سنتي ) در توليد اين دستگاه استفاده مي شود. اين دستگاه در محل نصب عايق مي گردد و پس از آن قابل راه اندازي مي باشد.

دستگاه دوار

دستگاه های متشابه این دستگاه

  • دستگاه دوار پرتابل
  • دستگاه دورا پرتابل سنگک
  • دستگاه اتوماتیک دوار

ابعاد این دستگاه

این دستگاه ها ابعاد های مختلفی دارند که ابارت است از:

  1. ۱۱۰در۱۱۰
  2. ۱۲۵در۱۲۵
  3. ۲۰۰در۲۰۰
  4. ۲۵۰در۲۵۰
  5. ۲۷۰در۲۷۰
  6. ۳۰۰در۳۰۰

سیستم های برقی این دستگاهدستگاه نان پزیدستگاه پخت

سیستم اتوماتیک : در اين سيستم کليه عمليات کنترل سيستم هاي الکتريکي بوسيله دستگاه PLC نصب شده در تابلو انجام گرفته و اپراتور با صفحه کليد لمسي مي تواند تنظيمات لازم از جمله سرعت موتور، دما، زمان روشن و خاموش شدن دستگاه و تايمر زمان پخت را انجام دهد و يا برنامه هاي از پيش تعريف شده را انتخاب نمايد.در اين تابلوها کليه اقدامات انجام شده و فعاليت دستگاه قابل ذخيره سازي بوده و امکان کنترل و تنظيم دستگاه از طريق سيستم سرور امکان پذير مي باشد.

۲٫سيستم مکانيکي: در اين سيستم حرارت به وسيله ترموستات تنظيم مي شود و کليدهاي کنترل در اختيار اپراتور مي باشد.

سیستم حرارتی این دستگاه

در دستگاه دوار پخت نان حرارت مورد نياز جهت پخت در زير و روي صفحات پخت به وسيله دو مشعل با شعله مستقيم يا شعله غير مستقيم تأمين مي شود و به اين ترتيب محصول نهايي(نان) توليد مي گردد.

شما میتوانیدجهت تهیه قیمت و خرید این دستگاه ها یادستگاه های دست دوم یانو دیگر با گروه پشتیبانی ما تماس بگیرید

محمود بهیار ۰۹۱۱۹۶۵۹۳۶۳

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران