قیمت دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی ۳۲ دیس

قیمت دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی، با توجه به تعداد دیس های به کار رفته و همچنین ابعاد و اندازه های آن متفاوت است. این دستگاه ها برای اینکه بتوانند راه ساده تری برای پخت نان ارائه دهند تولید شده اند. یکی از انواع نان هایی که در چند سال اخیر در کشور ما رشد پیدا کرده است استفاده از نان های فانتزی می باشد.
نان های فانتزی که به انواع نان باگت و نون تست اطلاق می شود در حال رشد و استفاده بیشتر مردم قرار گرفته است. بیشترین مصرفی از این نان ها به فست فوت ها، پیتزا پزی ها و رستوران های مدرن می توان اشاره کرد.

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

با توجه به نظریه ی کارشناسان تغذیه استفاده کردن از نان های صنعتی فانتزی بسیار مورد توجه می باشد. چرا که در پخت این نان ها از مواد افزودنی استفاده نمی شود و آرد سفیدی که در پخت آن به کار می رود مرغوب و با کیفیت است.
برخی بر این باور هستند که استفاده کردن از نان های صنعتی بسیار بهتر از نان های سنتی می باشد چرا که در پخت آن از جوش شیرین و مواد اضافی استفاده نمی شود.
هم اکنون با رشد مصرف این نان ها، استفاده کردن از دستگاه های پخت نان صنعتی فانتزی در حال افزایش است و شرکت های سازنده به دنبال تولید این دستگاه ها می باشند.

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

. یکی از دستگاه های پخت نان فانتزی، فر ۳۲ دیس می باشد که به جز در پخت نان می توان در پخت شیرینی ها و کیک ها ینز از آن استفاده کرد.

شناخت و آشنایی با دستگاه پخت نان صنعتی نان فانتزی

برای پخت نان فانتزی در کارگاه ها و مکان های کوچکتر نظیر فست فود ها و رستوران ها می توان از دستگاه فر صنعتی استفاده کرد. دستگاه های فر صنعتی نان فانتزی به مانند دستگاه فر قنادی می باشند ولی با این تفاوت که این دستگاه دارای سیستم بخار برای پخت بهتر نان های فانتزی است.
در ضمن می توان از این دستگاه ها در قنادی ها برای پخت شیرینی ها نیز استفاده نمود.

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

دستگاه های فانتزی از تعداد ۸ دیس تا ۳۲ دیس در بازار موجود است. این دستگاه ها دارای اندازه و ابعاد یکسان با دستگاه های فر قنادی می باشد ولی سینی هایی که در درون دستگاه نان فانتزی قرار دارد در ابعاد ۶۰ در ۹۰ سانتی متر است.
نان های فانتزی در حال پخت که بیشترین استفاده را هم اکنون در کشور ما دارد می توان به نان باگت، نان همبرگر انواع نان تست اشاره کرد. بیشترین مصرفی که این نان ها دارند می توان به فست فود ها، پیتزا پزی ها و در بعضی رستوران های مدرن اشاره کرد.

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

لازم است در اینجا در مورد سیستم بخار تعبیه شده در درون دستگاه پخت نان صنعتی نان فانتزی چند نکته را بیان کنیم. سیستم بخاری که در این دستگاه ها تعبیه شده است می تواند برای تخمیر بهتر نان ها کمک زیادی نماید.
در این سیستم یک مخزن آب در درون دستگاه قرار دارد که با پمپاژ آب آن را تبدیل به بخار کرده و با استفاده از لوله های استیل بخار را وارد مخزن پخت می نماید. وقتی که این بخار در درون دستگاه پخش می شود کمک می کند تا نان به خوبی تخمیر شده و پخت بهتری انجام گیرد و در ضمن رنگ نان پخت شده با کیفیت بوده و همچنین ماندگاری آن را افزایش می دهد.

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

خرید دستگاه پخت نان صنعتی نان فانتزی از شرکت ایران فر

شرکت ایران فر هم اکنون تمام محصولات و دستگاه های قنادی و پخت انواع نان را در شرکت تولید می کند. این شرکت توانسته با کیفیت بالای محصولات در بازار خرید و فروش محصول برای خود رتبه ی برتری را از آن خود نماید.
بهتر است برای خرید مطمئن از مراکز مجاز اقدام نمایید. شرکت ایران فر در حال حاضر تمام محصولات و تولیدات خود را به صورت عمده در تمام کشور ارسال می کند.

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

برای اینکه بخواهید سفارشی را باب میل خود داشته باشید می توانید با شرکت تولید کننده تماس بگیرید و با توجه به نیاز خود سفارش خود را ثبت نمایید.
شرکت ایران فر به مصرف کنندگان خود این امکان را می دهد که از طریق سایت و فروشگاه آنلاین شرکت ایران فر تجهیزات مورد نظر خود را سفارش دهند. در ضمن قیمت هایی که در معرض دید است به صورت آنلاین و با توجه به تغییرات قیمت ثبت می شود. برای یک خرید با کیفیت و مورد قبول با شرکت ایران فر تماس بگیرید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران