قیمت دستگاه پخت نان فانتزی پزی

فر پخت نان فانتزی پزی

از انواع فرهای قنادی می توان برای پخت نان فانتزی پزی استفاده کرد. این فر ها در اندازه های ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و ۳۲ دیس تولید شده اند.برای اینکه بتوان با فرهای قنادی نان های فانتزی را تولید کرد باید در دستگاه فر قنادی در سیستم بخار تعبیه شود.
برای پخت نان فانتزی از تجهیزات جانبی استفاده می شود. این تجهیزات کمک می کند تا نان های فانتزی به صورت کاملاً با کیفیت پخت شده و همچنین سرعت عمل کار بالاتر برود.

پخت نان فانتزی پزی
در چند سال اخیر استفاده از صنعتی به اوج خود رسیده است و این به دلیل این است. کارشناسان نظر دارند نان های صنعتی به خاطر اینکه از جوش شیرین در آن استفاده نمی شود کیفیت بالاتری نسبت به نان های سنتی دارند و همچنین دور ریز نان های صنعتی بسیار کمتر از نان های سنتی است در کشور ما نیز استفاده از نان های صنعتی هر روز در حال پیشرفت است ولی نان‌های سنتی هم اکنون نیز خواهان و مصرف زیادی دارد. از نان های صنعتی بیشتر در پیتزا پزی ها ساندویچی ها رستوران ها و اماکن مختلف دیگری استفاده می شود.

فر نان فانتزی پزی

کاربرد سیستم بخار برای پخت نان فانتزی

برای اینکه نان های فانتزی را به توان با دستگاههای قنادی پخت نمود باید از سیستم بخار استفاده کرد. پخت نان های فانتزی و پخت شیرینی جات تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوتی که بین سی دستگاه های فانتزی پزی و پخت قنادی وجود دارد استفاده از سیستم بخار است.
سیستم بخار به مخزنی گفته می شود که در پشت دستگاه فانتزی پذیر تعبیه شده و آب درون آن قرار می گیرد و به وسیله لوله های تعبیه شده آب به سمت مخزن پخت پمپاژ می شود و بخار حاصل برای پخت بهتر نانهای فانتزی کمک می کند.

فر پخت نان فانتزی پزی
استفاده از سیستم بخار باعث می‌شود که تخمیر بها سرعت بیشتری انجام شود و همچنین کیفیت پخت خمیر افزایش پیدا کند. به جز موارد یاد شده برای این که از خشکی و ترک خوردگی در نان‌های فانتزی جلوگیری شود، از سیستم بخار استفاده می‌کنند. در ضمن سیستم بخار باعث می شود که روی نان های فانتزی برشته شده و براق به نظر بیاید.

تجهیزات مورد استفاده پخت نان فانتزی

در پخت نان فانتزی از چند نوع تجهیزات استفاده می شود. یکی از اصلی ترین تجهیزاتی که مورد نیاز است استفاده دستگاه فر فانتزی پزی می باشد. دستگاه فر قنادی ۳۲ نیز که برای پخت نان فانتزی از آن استفاده می شود جزو تجهیزات فانتزی پزی به حساب نمی آید.
از تجهیزات پخت نان فانتزی می‌توان به اتاق بخار اشاره کرد. اتاق بخار محلی است که محصولات درون آن قرار می گیرد و به وسیله ارابه یادو که سینه ها درون آن قرار گرفته و قبل و بعد از پخت وارد اتاق بخار می شود. ارابه هایی که برای نان فانتزی استفاده می‌شود تعداد دو و چهار به بالا دارد یعنی از دوگاری پایین تر ندارند ولی بیشتر دارد.

 

فر پخت نان فانتزی پزی
یکی دیگر از تجهیزاتی که در فانتزی پزی استفاده می شود رول کن نام دارد از رول کن برای پهن کردن خمیر استفاده می‌شود. چهار قلتک گرد دارد که به یکدیگر چسبیده و دو میز در سمت راست و چپ دستگاه قرار دادرد که باعث پهن شدن خمیر می شود.
از تجهیزات دیگر که می توان نام برد؛ میز های حمل سینی که سینی حاوی مواد را درون آن قرار می دهند، تست بر، انواع سینی و .. می توان نام برد.

قیمت فر پخت نان فانتزی

فر پخت نان فانتزی هم اکنون در نمایندگی های مجاز به فروش می رسد برای اینکه بتوانید محصول با کیفیت بالا را خریداری کنید بهترین کار مراجعه کردن به فروشگاه های مجاز سراسر کشور است.

قیمت هایی که برای پخت نان در نظر گرفته شده است با توجه به شرایط بازار و نوسانات است هرچقدر نوسانات بازار بیشتر باشد قیمت‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند به این دلیل که مواد محصول مواد ساخت تجهیزات مورد نظر از کشورهای خارجی وارد می‌شود و همین
شرکت ایران فر نیز به عنوان یک شرکت تولید کننده هم اکنون در حال فروش و عرضه محصولات و تجهیزات پخت نان فانتزی به بازار می باشد.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران