قیمت دستگاه پخت نان لواش در سال ۱۳۹۹

دستگاه پخت نان

دستگاه پخت نان لواش به صورت عمده توسط شرکت‌های تولید کننده عرضه می‌شوند. این دستگاه‌ها مناسب برای پخت نان‌های لواش، تافتون، نان خشک و … هستند. دستگاه‌های پخت نان دوار برای اینکه بتوان به راحتی پخت انواع آن را با آن‌ها انجام داد تقسیم بندی شده‌اند که برای نان لواش دستگاه دو متر و بیست سانتی متری در نظر گرفته شده است.

نوع کوچکتر دستگاه دوار نیز تولید شده است که از آن در رستوران‌ها، پیتزا پزی ها، فست فود ها و … استفاده می‌کنند. دستگاه دوار به جز اینکه توانایی پخت نان سنگک، پخت نان بربری، پخت نان لواش و … می‌توان برای پخت انواع نان‌های حجیم و نیمه حجیم نیز از آن استفاده کرد. پس تنها قابلیت دستگاه‌های صنعتی دوار پخت نان‌های سنتی نیست.

دستگاه پخت نان

ویژگی دستگاه مناسب پخت نان لواش

دستگاه پخت نان لواش تنها در یک ابعاد ثابت تولید می‌شود و برای تولید نان به فروشگاه‌ها ارسال شده و توسط مشتریان برای کارگاه‌های تولید نان خریداری می‌شود. این دستگاه ابعادی به طول دو متر و بیست سانتی متر، عرض دو متر و بیست سانتی متر و ارتفاع آن به ۲۱۰ سانتی متر می‌رسد. تمام ویژگی‌هایی که در تولید این دستگاه در نظر گرفته شده است می‌تواند به پخت بهتر و مصرف سوخت کمتر دستگاه کمک نماید.

  • استفاده از دو سوخت گاز و گازوئیل
  • دارای بدنهٔ ۵ لایه برای مقاومت بالای دستگاه
  • استفاده از استیل ضد زنگ برای بدنه بیرونی و در صورت سفارش بدنه داخلی از استیل و یا گالوانیزه استفاده می‌شود.
  • سیستم اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای طراحی و ساخت دستگاه پخت نان لئاش
  • پخت از طریق حرارت مستقیم و غیر مستقیم توسط دو مشعل
  • تعبیه چرخ بر پایه دستگاه پخت نان برای جا به جایی اسان تر

دستگاه پخت نان

روش خرید دستگاه پخت نان دوار

روش‌های سنتی یکی از روش‌های همیشگی برای خرید محصولات به شمار می‌رود. به این صورت که خریدار و مشتری برای اینکه محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید به صورت حضوری وارد مغازه و فروشگاه شده و محصول مورد نظر را خریداری می‌کرد.

با بالا رفتن استفاده از فضای مجازی، خرید محصولات کم کم به سمت اینترنتی سوق پیدا کرده و بیشتر محصولات و دستگاه‌های پخت نان نیز که توسط شرکت ایران فر تولید شده‌اند وارد فضای مجازی شده و به کمک فروشگاه اینترنتی برای خرید و فروش در دید خریدار قرار گرفته است.

خرید کردن به صورت اینترنتی برای خریدار مزایایی زیادی دارد که از جمله این نکات مثبت می‌توان به: اتلاف وقت کم برای انتخاب محصول، خرید با سرعت بیشتر، دقت در انتخاب و خرید و … اشاره نمود.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران