قیمت فروش دستگاه دوار ۲٫۵ متری نان لواش

قیمت دستگاه دوار

قیمت دستگاه دوار.  با تغیرات شیوه ی زندگی مردم خورد و خوراک آنان نیز تغیر کرده است و یک انسان مدرن هرگز شبیه یک فرد قدیمی زندگی نمی کند و غذا نمی خورد به همین علت تمامی تولید کنندگان سعی می کنند محصولات خود را بیشتر مطابق با روش های دنیای مدرن به تولید برسانند تا مشتری از آنان استقبال کند .

یکی از آن روش های غذایی روش خوردن نان و صبحانه است در زمان های گذشت مادر ها کم تر دغدغه لقمه ی مدرسه کودک خود را داشته اند اما امروزه مادر ها نانی را ترجیح می دهند که با آن یک لقمه کوچک و مناسب درست شود .

نان لواش یکی از آن دسته نان هایی است که بیشترین کاربرد را در این زمینه دارد و راحت تر از سایر نان ها خورده میشود و نسبتا دور ریزی آن اگر درست بسته بندی شود کمتر می باشد .

قیمت دستگاه دوار

در گذشته بیشتر مردم از غذا های سنگین تر و همچنین نان های سنگین مانند سنگک استفاده می کردند اما امروزه نانی پر کاربرد است که بتوان با آن یک لقمه ی مناسب برای سر کار یا مدرسه یا مسافرت ها درست کرد .

دستگاه هایی که می توانند به خوبی نان های لواش را به پخت برسانند دسگاه های صنعتی نانوایی می باشند که خوشبختانه پر فروش و بسیار کار آمد می باشند .

چگونه می توان دستگاه صنعتی نانوایی را خریداری نمود ؟

قیمت دستگاه دوار:

شما برای خرید کوچکترین چیز ها حتما قبل از آن مشورت و یا پر و جو می کنید که بهترین انتخاب را داشته باشید . پس شما حتما برای خریداری این دستگاه ها صنعتی که ممکن است اطلاعات بسیار کمی از آن ها داشته باشید باید از متخصصان آن ها مشورت بگیرید . چند نکته است که بهتر است قبل از خرید به آن توجه کنید :

قیمت دستگاه دوار

 1. حتما به سایت های اینترنتی این مجموعه مراجعه کرده و اطلاعات بیشری را که در سایت موجود است بررسی نمایی به علاوه تصاویر دستگاه ها .
 2. شما می توانید برای انتخاب در محصولات حتما از مشاور این مجموعه کمک بگیرید .
 3. شما باید به تمامی شرایط و موقعیت خودتان در کارخانه و یا تولیدی توجه کرده و متناسب با آن نوع محصول را انتخاب و سفارش بدهید .

در آخر . چگونه می توان این دستگاه را خریداری نمود ؟  کشور ما به دلیل وسعت زیادی که دارد درخواست ها ممکن است از سراسر ایران باشد . پس این شرکت امکان خرید اینترنتی را در اختیار شما گذاشته است ا از علم و پیشرفت آن نهایت استفاده را ببرید .

شما از راه های دور و نزدیک می توانید در سایت های ما محصولات خود را سفارش داده و پس یک زمان بسیار کوتاه آن را تحویل بگرید .

قیمت دستگاه دوار

دستگاه نانوایی پخت نان لواش از چه انواعی برخوردار است ؟

ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که نان ها به روش مدرن بسیار سریع تر پخت می شوند و شما دیگر مجبور نیستید وقت زیادی را در صف نان بگذرانید . دو مدل از دستگاه های نانوایی که بیشترین کاربرد و فروش را به خود اختصاص داده اند دو نوع :

 • تونلی
 • دوار

می باشند .

شما می توانید این دو نوع را در بیشتر نانوایی ها مشاهده نمایید .

مدل دوار از قدمت بیشتری برخوردار است و زمان بیشتری است که در نانوایی ها مشغول به پخت انواع نان های می باشد اما نوع تونلی جدید تر و نو پا تر می باشداما از امکانات خوبی بهره مند است .

مدل دوار به چند نوع دسته بندی می شود ؟

قیمت دستگاه دوار

قیمت دستگاه دوار:

این دستگاه بسیار خوش حالت و پر کاربرد نسبت به بقیه متنوع تر می باشد و دارای چهار مدل است :

 • نوع سه متری
 • نوع دو متر و بیست سانتی متری
 • نوع دو متر و پنجاه سانتی متری
 • نوع یک متر و پنجاه سانتی متری

اسن اندازه های ابعاد قطر دستگاه ها می باشد زیرا این دستگاه ها همان گونه که نامشان معلوم است حالت گرد دارند و اندازه ای که از آن به شما داده می شود مربوط به قطر یا ارتفاع دستگاه ها می باشد .

دستگاه دوار دارای حرکت های دورانی نیز درون کوره می باشد که به همین دلیل دوار یا گردان نام دارد .

مشخصات و اطلاعات فنی دستگاه نانوایی دوار

دستگاه دوار مطابق با عمری که دارد بسیار خوب و پیشرفته می باشد ولی برای پخت نسبت به مدل تونلی کار بیشتری را نیازمند است .

قیمت دستگاه دوار

مدل دوار دارای دو مشعل است که با آن پخت می کند و بدنه ی بسیار مقاوم و مستحکمی دارد که از پنج لایه درست شده است :

 1. استیل نسوز ( این لایه برای مقاومت در دمای های بالا و فشار طراحی شده است و به خوبی در برابر گرما و دمای بالا مقاومت می کند )
 2. استیل
 3. پشم سنگ ( یک لایه مقاوم در برابر فشار های صوتی و حرارتی است و دارای بازدهی بالا و قیمت بسیار پایین و مناسب است )
 4. پشم شیشه
 5. گالوانیزه ( در دسته بهترین لایه ها قرار می گیرد زیرا این لایه از آهن ساخته می شود ولی به هیچ عنوان با اکسیژن واکنش نمی دهد و در نتیجه زنگ نمی زند که می تواند برای خریداران آن بسیار خوشایند باشد .)

قیمت دستگاه دوار نانوایی صنعتی چه مقدار می باشد ؟

این دستگاه همان طور که قبلا نیز گفته شده است به وسیله بهترین تجهیزات و امکانات و به دست بهترین و توانمند ترین افراد در کشور ساختنه می شوندو هروز در حال ارتقا و پیشرفت است .

قیمت دستگاه دوار

این ویژه گی باعث شده است که قیمت بسیار خوب  و به صرفه ای داشته باشد که به هیچ عنوان خرید آن باعث ضرر برای شما نمی شود و اگر می خواهید که یک تولید پیشرفته و با سرعت بالا داشته باشید بهتر است از دستگاه های صنعتی دوار استفاده نمایید .

این دستگاه ها دارای مقدار ضرر و خسارت بسیار کمی است و می شود از آنان بهترین استفاده را نمود .

قبل از خرید دستگاه ها نانوایی صنعتی باید چه چیزی را بررسی نمود ؟

این دستگاه ها اکثرا جای زیادی را در تولیدی و یا نانوایی شما اشغال می کنند و شما باید مقدار فضایی را که در اختیار خود دارید با حجم این دستگاه انتباق بدهید .

این دستگاه ها معمولا با استفاده از گاز و یا گازوئیل کار خود را انجام می دهند .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران