قیمت فر تونلی پخت نان

فر تونلی پخت نان

قیمت فر تونلی پخت نان بفهمید . شرکت ایران فر تولید و صادر کننده دستگاه های دوار پخت نان ، دستگاه های تونلی خود را با قیمت باور نکردنی به مشتریان خود عرضه می کند ، اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی تونلی هستید و سوالاتی در باره دستگاه مد نظر خود دارید می توانید با خواندن این متن به بعضی از این سوالات جواب دهید :

 فر تونلی پخت نان

دستگاه های تونلی صنعتی قابلیت پخت چه چیز های را دارد ؟ دستگاه هی تونلی صنعتی در چه ابعادی وچود دارد ؟ جنس بدنه دستگاه های تونلی از از چه فلزی می باشد ؟ فرایند پخت محصولات در دستگاه های تونلی به چه صورت می باشد ؟

محصولات قابل پخت

دستگاه های تونلی پخت نان قابلیت پخت انواع نان های سنتی مانند لواش ، بربری ، تافتون ، سنگک و….  و نان هایی صنعتی مانند فانتزی و نان باگت و نان توست و…. را دارد که البته این دستگاه به دلیل حرارت غیر مستقیم بودن کیفیت و ماندگاری نان ها را بسیار بالا برده و در رنگ نان ها نیز تاثیر بسیار دارد .

ابعاد دستگاه تونلی نان پزی

دستگاه های تولی نان پزی در نوع و اندازه های مختلف وجود دارد که اندازه این دستگاه ها ابارت اند از طول ۴۱۰ و ۴۷۵ و ۶۲۰ cm و عرض دستگاه ها ۱۲۵ و ۱۶۰ cm و ارتفاء دستگاه ها نیز ۲۱۰ cm می باشد که این ابعاد ، ابعاد دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد .

فر تونلی پخت نان

جنس بدنه دستگاه تونلی

دستگاه های تونلی نان پزی را اکثرا با بدنه ی استیل می سازند تا هم در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد و هم کسیفی و رتوبت را سریع به خود نگیرد ، یکی دیگر از مزایای دستگاه های استیل این است که نمای بدنه را بسیار زیبا ساخته و نمای بسیار عالی به آن می دهد .

فرایند پخت محصولات با دستگاه تونلی

دستگاه های تونلی به دو دسته نیم اتومات و تمام اتوماتیک تقسیم بندی می شود در دستگاه های اتوماتیک فرایند پخت بصورت اتوماتیک بار می باشد و نیازی به دخالت دست نیست و فقط درست کردن خمیر می ماند که آن هم به وسیله دستگاه میکسر یا خمیر گیر اتفاق می افتد ولی در دستگاه های نیم اتوماتیک اول آرد و آب را با در دستگاه هم زن خمیر را درست کرده و بعد در قسمت چانه زن خیمر را گرد می کنند و بعد از چند دقیقه خاباندن خمیر ، خمیر حاضر است تا حالت گرفته و بعد آن را بپزید و بعد از چند دقیقه ماندن در حرارت دستگاه خمیر آماده استفاده است (نوش جان)

فر تونلی پخت نان

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران