قیمت فر دوار نانوایی – قیمت فر دوار نانوایی لواش

دستگاه دوار نانوایی لواش

لیست قیمت محصولات

قیمت فر دوار نانوایی سنگک را از شرکت ایران فر تجربه کنید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های نانوایی و قنادی محصولات خود را با قیمت های ارزان و بسیار عالی بع مشتریان خود عرضه می کند. در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد :

جنس بدنه و سقف دستگاه های دوار پخت نان از چه فلزی است ؟ جنس سنگ داخلی زیری نان از چیست ؟ نوع حرارت دستگاه چگونه است ؟ آیا دستگاه های خریداری من از ضمانت و خدمات پس از فروش هم دارد ؟ ابعاد دستگاه نانوایی دوار در چه اندازه هایی موجود است ؟

در ادامه این متن مطالبی در زمینه دستگاه پخت نان و شباهت آن ها با دستگاه قنادی صنعتی را بیان خواهیم کرد.

دستگاه دوار نانوایی لواش

جنس بدنه و سقف فر دوار

در دستگاه های جدید دوار با کنار بردن آجر های نسوز و گلی کردن دستگاه هم در وزن دستگاه ها صرفه جویی و هم ماندگاری دستگاه ها را بالا برده اند ، دستگاه های جدید با استفاده از فولاد نسوز در سقف و استیل مقاوم در برابر حرارت در بدنه دستگاه فر دوار نانوایی مدل های جدید را به دستگاه هایی معقول تبدیل کرده است و همچنین برای جابه جا کردن دستگاه ها گلی وجود ندارد که کار حمل و نقل را آسان می سازد.

جنس سنگ درونی فر دوار

وقتی که شما می خواهید یک دستگاه پخت نان مناسب خریداری نمایید باید به بدنه زیرین آن نیز توجه کنید. چرا که این قسمت باید به صورت عالی حرارت را انتقال داده و خیلی زود داغ شود. در حال حاضر تمام زیریه های دستگاه های پخت نان دارای سنگ چدن هستند. این سنگ ها قابلیت این را دارند که به راحتی داغ شده و گرمای مورد نیاز را تامین نمایند.

در ضمن به دلیل اینکه این سنگ به راحتی گرم می شود در مصرف انرژی آن صرفه جویی شده و انرژی کمتری مصرف می شود. چدن تهیه شده برای زیره دستگاه های پخت نان به دلیل کیفیت بالا از چسبندگی نان جلوگیری می کنند.

قیمت فر دوار نانوایی با توجه به تجهیزات استفاده شده به کار رفته در آن متفاوت است. در حال حاضر دستگاه های دوار پرتابل دارای فناوری های نوین هستند که می تواند در مصرف انرژی کمک کرده و همچنین طول عمر بالایی داشته باشند.

نوع حرارت دستگاه دوار نان لواش

پخت نان سنتی

حرارت دستگاه های نان پزی را به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم بندی می کنند که فر هایی که از حرارت غیر مستقیم برخوردار هستند نان های با کیفیت و با ماندگاری بالا تولید می کنند که از نظر قیمتی هم کمی گران تر از دستگاه های حرارت مستقیم هستند.

دستگاه های دوار بیشتر به صورت غیر مستقیم پخت خود را انجام می دهند. تنها دستگاه دوار پخت نان لواش است که به دو صورت حرارت مستقیم و غیر مستقیم طراحی شده است. این دستگاه یعنی دستگاه پخت نان لواش قابلیت این را دارد که برای پخت نان تافتون، نان خشک و نان های سنتی مورد استفاده قرار بگیرد.

ضمانت و خدمات پس از فروش

دستگاه هایی که شرکت ایران فر برای مشتریان خود ارائه می کند تمامی با ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت می باشد که اطمینان خاطر مشتریان را فراهم سازد و مشتریان بتواند محصول مورد نظر خود را با اطمینان خریداری کنند و از خرید خود رضایت کامل را داشته باشند.

شما به عنوان خریدار باید در هنگام خرید محصولات پخت نان به برخی از ویژگی ها و خدمات دستگاه دقت نمایید. هر شرکتی با توجه به نوع محصولات خود خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. با توجه به این مطالب به معرفی برخی از خدمات شرکت ایران فر می پردازیم. قبل از آن لازم است اشاره کنیم که قیمت فر دوار نانوایی در شرکت ایران فر با توجه به برندهای کمتر است و شما می توانید یک خرید با قیمت مناسب انجام دهید.

  • ارائه خدمات پس از فروش
  • تحویل ضمانت نامه طولانی مدت
  • ارسال تکنسین های کار آزموده برای نصب و راه اندازی
  • ارائه مشاوره رایگان برای خرید دستگاه
  • در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام نصب و یا کار کرد دستگاه، شرکت می تواند دستگاه را تعویض نماید.

ابعاد فر دوار نانوایی لواش

فرهای دوار پرتابل دارای انواع مختلفی هستند. هر یک از این فرها برای پخت نان های مختص به خود تهیه و تولید شده اند. همچنین باید اشاره کنیم که ابعاد دستگاه ها متفاوت بوده و شما باید با توجه به شرایط محیطی و همچنین مقدار هزینه ی پرداختی خرید خود را انجام دهید. چرا که قیمت فر دوار نانوایی به ابعاد و سایز آن نیز بستگی دارد.

  • فر  دوار کوچک یک متری (۶۰*۶۰)
  • فر دوار متوسط یک و نیم متری
  • فر دوار متوسط ۲ متری
  • فر دوار بزرگ دو و نیم متری
  • فر دوار بزرگ سه متری

اگر شما هم خریدار فر های صنعتی هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید. 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران