قیمت فر دوار نانوایی لواش

دستگاه دوار نانوایی لواش

قیمت فر دوار نانوایی سنگک را از شرکت ایران فر تجربه کنید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های نانوایی و قنادی محصولات خود را با قیمت های ارزان و بسیار عالی بع مشتریان خود عرضه می کند. در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد :

جنس بدنه و سقف دستگاه های دوار از چه فلزی است ؟ جنس سنگ داخلی زیری نان از چیست ؟ نوع حرارت دستگاه چگونه است ؟ آیا دستگاه های خریداری من از ضمانت و خدمات پس از فروش هم دارد ؟ ابعاد دستگاه نانوایی دوار در چه اندازه هایی موجود است ؟

دستگاه دوار نانوایی لواش

جنس بدنه و سقف فر دوار

در دستگاه های جدید دوار با کنار بردن آجر های نسوز و گلی کردن دستگاه هم در وزن دستگاه ها صرفه جویی و هم ماندگاری دستگاه ها را بالا برده اند ، دستگاه های جدید با استفاده از فولاد نسوز در سقف و استیل مقاوم در برابر حرارت در بدنه دستگاه های جدید را به دستگاه هایی معقول تبدیل کرده است و همچنین برای جابه جا کردن دستگاه ها گلی وجود ندارد که کار حمل و نقل را آسان می سازد.

دستگاه دوار نانوایی لواش

جنس سنگ درونی فر دوار

جنس سنگ زیر نان ها را از فلز چودن می سازند زیرا فلز چودن قابلیت نچسب بودن و  نگه داشتن حرارت را دارد که در سرفه جویی انرژی ها هم مناسب است ، سنگ های چودنی از نظر گرم شدن هم نسبت به سنگ های دیگر زود تر گرم می شوند.

نوع حرارت دستگاه دوار نان لواش

حرارت دستگاه های نان پزی را به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم بندی می کنند که فر هایی که از حرارت غیر مستقیم برخوردار هستند نان های با کیفیت و با ماندگاری بالا تولید می کنند که از نظر قیمتی هم کمی گران تر از دستگاه های حرارت مستقیم هستند.

دستگاه دوار نانوایی لواش

ضمانت و خدمات پس از فروش

دستگاه هایی که شرکت ایران فر برای مشتریان خود ارائه می کند تمامی با ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت می باشد که اتمینان خاطر مشتریان را فراهم سازد و مشتریان بتواند محصول مورد نظر خود را با اتمینان خریداری کنند و از خرید خود رضایت کامل را داشته باشند.

ابعاد فر دوار نانوایی لواش

فر های نانوایی  در ابعاد مختلف وجود دارد که ابارت اند از :

  • فر  دوار کوچک یک متری (۶۰*۶۰)
  • فر دوار متوسط یک و نیم متری
  • فر دوار متوسط ۲ متری
  • فر دوار بزرگ دو و نیم متری
  • فر دوار بزرگ سه متری

اگر شما هم خریدار فر های صنعتی هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید. 

تماس با مشاوران Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.