قیمت فر دوار پخت نان بربری بدون واسطه

قیمت فر دوار پخت نان بدون واسطه مناسب‌تر است یا با واسطه فروش؟ این سوالی است که خیلی از مصرف کنندگان به دنبال کشف آن هستند. چرا که هزینه‌های بالایی که دستگاه‌های صنعتی برای آن‌ها در بر دارد باعث شده است تا مصرف کنندگان انواع نان‌های سنتی و نان بربری به فکر استفاده از دستگاه‌هایی با قیمت کمتر شوند. برای این موضوع تفکرات زیادی وجود دارد که برخی این تفکرات منجر به استفاده و خرید دستگاه‌های بی کیفیت می‌شود.

خرید دستگاه‌های بی کیفیت نه تنها به قیمت و هزینه‌ها کمک نمی‌کند بلکه باعث می‌شود تا کیفیت نان پخته شده پایین بیاید و همچنین بی کیفیتی دستگاه باعث ایجاد هزینه‌های تعمیر زیادی شود.

قیمت فر دوار

ابعاد فر دوار پخت نان بربری

بعد از قیمت فر دوار پخت نان بربری، نوبت به ویژگی‌ها و ابعاد آن می‌رسد. فرهای دوار که برای پخت نان بربری مورد استفاده قرار می‌گیرد در اندازه‌های دو و نیم متری و سه متری تولید می‌شوند.

تنوع در ابعاد این دستگاه برای تولید جزئی و کلی است، چرا که از فر دوار سه متری برای مواقعی که نیاز است نان بربری با حجم زیاد تولید شود استفاده می‌کنند. ولی در اکثر مواقع برای نانوایی‌هایی که مکان کمتری برای دستگاه در نظر گرفته شده است از فر دوار دو و نیم متری استفاده می‌شود.

نکته‌ای که در اینجا نیاز است به بیان آن بپردازیم در رابطه با ارتفاع دستگاه است. بدین صورت که هر چقد طول و عرض دستگاه متغییر باشد، تغییری در ارتفاع آن ایجاد نمی‌شود. تمام دستگاه‌های تولید شده فر دوار دارای ارتفاع ثابت یعنی ۲۱۰ سانتی متر می‌باشند. ولی وزن آن‌ها به خاطر مواد و تجهیزات استفاده شده متغییر است. فر دوار دو و نیم متری پخت نان بربری ۲۰۰۰ کیلو گرم و فر دوار سه متری دارای وزن ۲۱۰۰ کیلوگرم است.

قیمت فر دوار

 

خرید از شرکت ایران فر با قیمت مناسب

قیمت گذاری دستگاه‌های صنعتی به خاطر تحریم‌ها و نوساناتی که در بازار خرید و فروش و ارز وجود دارد به صورت ثابتی نمی‌باشد. همین امر باعث سردرگمی خریداران و مصرف کنندگان می‌باشد.

در حال حاضر بدون مراجعه به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش محصولات صنعتی و نان پزی می‌توان از طریق فضای مجازی و با ورود به صفحه خرید و فروش دستگاه فر دوار شرکت ایران فر قیمت‌ها را به صورت آنلاین مشاهده کرد و در صورتی که توانایی خرید برای مصرف کننده وجود داشته باشد بدون مراجعه حضوری و تنها با ثبت سفارش از طریق سایت می‌تواند محصول مورد نظر خود را خریداری کند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران