قیمت فر شیرینی پزی خانگی

فر شیرینی پزی خانگی

فر شیرینی پزی خانگی چیست؟ این فر با دیگر فرها چه تفاوتی دارد؟ برای اینکه بدانید این فر به چه کاری می آید و چرا به عنوان فر خانگی نامیده می شود بهتر است که این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.
فر های شیرینی پزی در انواع مختلفی تولید می شوند و یکی از پر مصرف ترین دستگاه ها در صنعت قنادی هستند توانسته اند در صنعت شیرینی پزی بسیار پر کاربرد باشند.

فر شیرینی پزی خانگی

با بالا رفتن شرایط تولید و کم شدن اقتصاد مردم خیلی از افراد به خاطر بیکاری به سمت پخت شیرینی و تولید آن روی آورده اند. در واقع می توان گفت که هر شخصی که در خود توانایی تولید شیرینی را می بیند می تواند در پخت آن دخیل باشد.
شاید برای بعضی از افراد خرید دستگاه های گران قیمت قنادی و اجاره و یا خرید مکان های با متراژ بالا سخت باشد به همین خاطر دستگاه های خانگی به کمک آن ها آمده است.
اکنون افرادی که می توانند این کار را انجام بدهند در خانه خود را به تولید انواع شیرینی مشغول کرده و می توانند در حد کمی نیز به اقتصاد خانواده ی خود کمک کنند.

فر شیرینی پزی خانگی

در این میان نمی توان از دستگاه های شیرینی پزی بزررگتر و صنعتی تر استفاده کرد.چرا که قابلیت قرار دادن در محل های کوچک نظیر آشپرخانه را ندارند و باید در مکان های بزرگتر از آن ها استفاده شود.
به همین جهت در تولید این دستگاه ها اقدام به تولید نوعی از دستگاه کرده اند که به عنوان دستگاه های خانگی نامیده می شوند. فر شیرینی پزی که در خانه مورد استفاده قرار می گیرد توانسته است به خانم هایی که می توانند در خانه شیرینی پزی نمایند کمک زیادی کند.

آشنایی انواع فر شیرینی پزی

فر شیرینی پزی خانگی

فر های شیرینی پزی تنوع زیادی دارند. این تنوع باعث شده است که انتخاب آن سخت باشد چرا که انواع فر ها در برندهای مختلف در بازار وجود دارد. به همین خاطر باید دقت لازم را داشت تا دستگاهی را خریداری کرد که کیفیت مناسبی دارد.
اگر قصد تولید انبوه و بالایی از شیرینی را دارید باید از فرهای با ابعاد بزرگتر و دارای دیس های بیشتر استفاده کنید. ولی در صورتی که به تولید حجم کمی از این محصول می پردزاید به دنبال استفاده از دستگاه های کوچکتر باشید.

فر شیرینی پزی خانگی

فرهای شیرینی پزی در دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی تولید شده اند. دستگاه های نیمه صنعتی که همان دستگاه های خانگی هستند در خانه و در محل های کوچک کاربرد دارد.
از دستگاه های صنعتی در اندازه های مختلفی تولید شده است، در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها به خاطر داشتن حجم بالا و تعداد دیس های بالا در تولید محصولات و شیرینی هایی که نیاز به تولید انبوه دارند استفاده می شود.
دستگاه های فر نیمه صنعتی و یا همان خانگی در مدل های ۴ دیس، ۶ دیس و ۸ دیس تولید می شود. مدل های ۴ و ۶ دیس دارای دیس های ثابت است.

فر شیرینی پزی خانگی

در ۸ دیس فر گردان استفاده شده است که می تواند در پخت بهتر شیرینی کمک نماید. لازم به ذکر است که تمام بدنه و جنس مواد تولیدی این دستگاه ها در شرکت ایران فر بسیار با کیفیت بوده و همین امر باعث شده است که محصولات تولیدی این شرکت در بین بازارهای خارجی به رقابت بپردازد.

خرید دستگاه تولید سرکت ایران فر

شرکت ایران فر در حال حاضر در استان اصفهان دارای شرکت بزرگ تولید تجهیزات قنادی و نان پزی می باشد. این شرکت انواع تجهیزات مورد نیاز در این صنایع را با بهترین کیفیت ها و با کادر مجرب تولید و روانه بازار نموده است.

فر شیرینی پزی خانگی

هم اکنون اگر شرکت ایران فر توانسته است به عنوان یک شرکت تولید کننده محصولات خود را در بازار های جهانی عرضه کند به خاطر داشتن کیفیت بالای محصولات می باشد. این محصولات در پخت بهتر و کیفیت بالاتر می تواند به تولید کننده کمک نماید.
اگر قصد دارید که محصولات شرکت ایران فر را خریداری نمایید هم اکنون می توانید به فروشگاه ها و نمایندگی هایی که مجاز هستند و تجهیزات مورد نیاز را به فروش می رسانند مراجعه کنید و اقدام به خرید نمایید.

فر شیرینی پزی خانگی

لازم به ذکر است که شرکت ایران فر با توجه به تولیدات و فروشی که در سطح داخلی دارد تصمیم گرفته است با راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای خرید آسان به مصرف کنندگان کمک نماید.
هم اکنون اگر قصد خرید دارید می توانید به صورت غیر حضوری نیز خرید خود را انجام دهید. شرکت ایران فر محصولات خود را با قیمت های مناسب و با کیفیت بالا هم اکنون در بازار داخلی و در تمام نقاط ایران عرضه کرده است

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران