قیمت فر شیرینی پزی صنعتی در سال جدید

فر شیرینی پزی صنعتی در قنادی های بزرگ و کارگاههای بزرگ شیرینی پزی مورد استفاده قرار می‌گیرد .فرهای صنعتی شیرینی پزی بنا به مصرف زیادی که در صنعت قنادی دارند از تولید بیشتری برخوردار هستند.تقاضای خرید فرهای صنعتی بسیار بالا است و افراد زیادی به دنبال استفاده از این دستگاه ها برای راه اندازی قنادی و کارگاه شیرینی پزی هستند.
این دستگاه ها هم اکنون در ایران به صورت عمده و جزئی در حال تولید است. شرکت در سراسر ایران تولیدات خود را عرضه کرده و در فروشگاه های مورد نظر محصولات خود را توزیع می‌کنند.فرهای صنعتی قنادی برای پخت شیرینی های متنوع و مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به غیر از پخت شیرینی برای پخت کلوچه ها انواع بیسکویتها کیکها و حتی شیرمال ها نیز می‌توان از این دستگاه ها استفاده کرد. دستگاه‌های فر قنادی در صورت داشتن سیستم بخار نیز برای پخت نان‌های حجیم و نیمه حجیم نیز مناسب می باشند.

فر شیرینی پزی صنعتی

شرکت ایران فر به عنوان یک تولیدکننده محصولات قنادی و صنعتی در این راستا محصولات خود را با قیمت های متنوع و در انواع مختلف و طرح های جدید وارد بازار خرید و فروش کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از نوع فروش و قیمت هاکافی است که با مراجعه به سایت ها و یا تماس با شرکت های تولید کننده از قیمتهای اطلاع پیدا کنید لازم است بدانید دستگاههای صنعتی قنادی با توجه به میزان تولید محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع فر شیرینی پزی صنعتی

همانگونه که گفته شد از فرهای صنعتی برای پخت انواع شیرینی جات در حجم های مختلف استفاده می شود. فرهای صنعتی با توجه به نیاز مصرف کننده و تولید کنندگان شیرینی‌جات وارد بازار کار می‌شوند. از این محصولات هر شخصی که در حال تولید شیرینی جات است می تواند از دستگاه های فر شیرینی پزی صنعتی استفاده کند.
فرهای صنعتی به خاطر اینکه دارای ابعاد بزرگتر و حجم تولیدی بیشتری هستند در قنادی و در کارگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. قبل از اینکه این دستگاه‌ها را خریداری کنید بهتر است شرایط محل کار خود را تعیین کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.

فر شیرینی پزی صنعتی

فرهای قنادی صنعتی انواع مختلفی تولید شده است این فکرها را می‌توان در تعداد ۱۰دیس، ۱۲ دیس،۱۶ دیس و ۳۲دیس خریداری کرد. دستگاه های صنعتی دارای ویژگی های مهم و کاربردی هستند این ویژگی ها کمک می کند تا در پخت شیرینی ها مشکلی ایجاد نشده و تولید این محصولات به سرعت و با بهترین کیفیت انجام شود در قسمت بعد چند ویژگی از این محصولات را بیان می‌کنیم.

پنل مدیریتی فر شیرینی پزی صنعتی

برای اینکه بتوان فرهای شیرینی پزی را مدیریت کرد نیاز است که دکمه های خاصی بر روی آن تعبیه شده باشد به همین جهت در این دستگاه ها پنل کاربری و مدیریتی بر روی دستگاه نصب شده است. علامت ها و دکمه های مورد نیاز در پنل مدیریتی فر های صنعتی به صورت سیستم اینورتر، سیستم پی ال سی،تنظیم دما تنظیم زمان خاموش شدن دستگاه و غیره وجود دارد.

فر شیرینی پزی صنعتی

قبل از اینکه دستگاه‌های فر صنعتی به صورت بروز رسانی تولید شوند پخت شیرینی جات با آنها بسیار دشوار بود و در و دقت بالایی را نیاز داشت با پیشرفت کردن صنعت و همچنین طراحی طراحان متخصص در این زمینه باعث شد که برای پخت سریع تر و همچنین بهتر محصولات قنادی بر روی این دستگاه ها پنل مدیریتی با سیستم های مورد نیاز نصب شود.
با کمک سیستم های نصب شده بر روی دستگاه های صنعتی مدیریت آنها به آسانی انجام می‌شود و سرعت و عملکرد کار با دستگاه افزایش پیدا کرده و می توان سودآوری بیشتری را داشته باشد. پس در هنگام خرید محصول دقت لازم را داشته باشید تا محصولی با کیفیت و به روز و با داشتن امکانات ویژه خریداری نمایید.

فر شیرینی پزی صنعتی

قیمت دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

قیمتی که برای دستگاه صنعتی شیرینی پزی در نظر گرفته شده است با توجه به میزان هزینه مواد اولیه تعیین می شود. مواد اولیه ساخت دستگاه های فر قنادی به از کشورهای خارجی وارد می‌شود و به همین خاطر با نوسانات ارز قیمت ها نیز در حال نوسان هستند.
شرکت ایرانسل می‌توانند برای خرید دستگاههای قنادی به شما کمک نماید این شرکت با داشتن روش‌های غیر حضوری و حضوری توانسته است برای مشتریان خود به قیمت تمام شده محصول را با تخفیف ارائه نمایند به راحتی می توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی شرکت ایران و یا به صورت حضوری با شرکت ایرانسل ارتباط داشته باشید و با حذف خرید از واسطه ها قیمت کمتری را پرداخت نمایید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران