قیمت فر صنعتی پخت شیرینی در تابستان ۹۸

فر صنعتی پخت شیرینی

فر صنعتی پخت شیرینی. شیرینی ها بسیار محبوب می باشند و از جمله خوراکی هایی هستند که بسیار مورد توجه اکثر مردم و افراد می باشند . این خوراکی های خوش مزه و پرطرفدار امروزه در روش های بسیار مختلفی وارد بازار می شوند و تولید می شوند . این محصولات باارزش و پراستقبال را می توانید از قنادی ها و یا مکان هایی مانند آن ها تهیه نمایید .

اما این شیرینی ها چگونه به تولید می رسند ؟از چه ابزاری برای پخت آن ها استفاده می شوند ؟ چگونه تازگی خود را حفظ می کنند ؟ این خوراکی ها که همچنان در دنیای مدرن تولید می شوند و با پیشرفت علم آن ها نیز رشد می کنند و طرفداران آن ها نیز رو به افزایش هستند .

این خوراکی ها که از زمان های بسیار دور تولید می شده و بسیار محبوب نیز بوده است همچنان در صدر جدول فروش خوراکی ها قرار دارد به همین علت با درست کردن یک تولیدی مناسب و برنامه ریزی درست می توانید از طریق پخت این شیرینی ها به سود خوبی دست پیدا کنید

 فر صنعتی پخت شیرینی .

شما برای انجام این کار می توانید از افراد با تجربه و با سابقه که در این زمینه در حال فعالیت هستند کمک بگیرید همان طور که می دانید اکثر قنادی های موفق و معتبر سعی کرده اند که از بهترین تجهیزات برای انجام کار خود استفاده کنند .

علت استفاده قنادی و شیرینی پزی معتبر از دستگاه صنعتی قنادی چیست ؟

فر صنعتی پخت شیرینی:

این قنادی ها راز موفقیت خود را در بهره برداری از پیشرفت علم می دانند با استفاده از دستگاه های صنعتی پیشرفته قنادی که امروزه برای پخت شیرینی وارد بازار شده اند شما می توانید از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرید و درآمد خوبی را به دست بیاورید . این دستگاه ها با توانایی هایی که دارند می توانند جای روش های قدیمی را برای شما بگیرند و به کسب و کار شما رونق فراوان بدهند . دستگاه های قنادی که جزو امکانات پیشرفته صنعت قنادی در این روز ها می باشند دارای سیستم  و برنامه هایی بسیار هوشمند ود قیق و جزئی می باشند .

 فر صنعتی پخت شیرینی

تنوع محصولات در دستگاه صنعتی قنادی ساخته شرکت ایران فر

دستگاه هایی که به وسیله این شرکت با سابقه به تولید می رسد در سطح کیفیت خوبی می باشد و دارای قابلیت هایی است که تازگی و خوش مزه گی به شیرینی های شما می بخشد . این دستگاه های که در انواع مختلفی به تولید می رسند با این تنوع می توانند خسارت ها و کمبود های زیادی را جبران نمایند و باعث ایجاد قنادی ها و شیرینی پزی ها در سطح های مختلفی بشوند . تنوع این دستگاه به این شکل است :

 • دستگاه قنادی ده دیس
 • دستگاه دوازده دیس
 • دستگاه هشت دیس
 • دستگاه شانزده دیس
 • دستگاه سی و دو دیس

این پنج دستگاه پر مصرف ترین ها می باشند و برای کارگاه های صنعتی و یا مصارف خانگی نیز قابل استفاده است که در بخش های بعدی به آن ها خواهیم پرداخت .

 فر صنعتی پخت شیرینی

فروشنده دستگاه قنادی ده دیس با قیمت مناسب

فر صنعتی پخت شیرینی:

دستگاه های ده دیس که بسیار توانمند هستند و جایگاه خوبی دارند می توانند شیرینی ها مختلفی با حجم کم و یا با حجم زیاد را به آسانی و با جنس مرغوبی  پخت کنند . این دستگاه دارای شش صد کیلوگرم به طور تقریبی وزن است و می تواند در هر ساعت یک و نیم کیلو وات  برق مصرف کند . این دستگاه که در این ابعاد به تولید می رسند :

 1. ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر
 2. طول : صد و چهل و پنج سانتی متر
 3. عرض : صد سانتی متر

دارای ده عدد دیس می باشد که با فاصله هایی استاندارد قرار گرفته شده است . این دستگاه بدنه ای دارد که از جنس گالوانیزه و استیل می باشند و از زنگ زدن دستگاه همچنین ضربات به آن جلوگیری نمایند .

 فر صنعتی پخت شیرینی

صادرات دستگاه دوازده دیس برای پخت شیرینی

دستگاه های دوازده دیس نیز با توجه به نامش دارای دوازده عدد دیس می باشد . شیرینی ها در دوازده طبقه دیس قرار گرفته و مراحل پخت آغاز می شود . این دستگاه که بدنه ای سه لایه دارد از طول عمر بالای نیز برخوردار است و آن سه لایه این چنین است :

 • لایه استیل
 • لایه پشم سنگ
 • لایه استیل

دستگاه دوازده دیس در ارتفاع صد و چهل سانتی متری ساخته می شود و دارای طول و عرضی به ترتیب صد و هفتاد و پنج سانتی متر می باشد .

مزایای دستگاه قنادی هشت دیس و ابعاد آن

 فر صنعتی پخت شیرینی

فر صنعتی پخت شیرینی:

فر های قنادی هشت دیس با کاربرد های چند گانه . ابتدا باید گفت که این دستگاه بدنه ای از جنس استیل براق دارد که این لایه از پوسیدگی بدنه آن جلوگیری می کند . دستگاه های هشت دیس دارای چنین ابعادی است :

 1. ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 2. طول : هفتاد سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر

این دستگاه های قنادی با هشت عدد دیس کار خود را انجام می دهند و اندازه این دیس ها در طول  و عرض : ۶۰ در ۴۰ سانتی متر است . دستگاه های هشت دیس همچنین دارای دو الی سه عدد فن می باشد که در دستگاه موجود است و می تواند از شدت حرارت جلوگیری کند و در نهایت نیز باعث شود که سوختگی برای شیرینی ها پیش نیاید و کیفیت آن ها بالا برود .

 فر صنعتی پخت شیرینی

این دستگاه که کوچک ترین اندازه را دارد می تواند در مصارف خانگی نیز مورد استفاده باشد و برای پختن پیتزا نیز نقش موثری دارد .

تعمیرکننده دستگاه سی و دو دیس قنادی با امکانات جدید

دستگاه های سی و دو دیس که به عنوان بزرگ ترین دستگاه های قنادی شناخته می شوند به چند دلیل برای استفاده از تولیدی های بزرگ صنعتی مناسب است که عبارتند از :

 1. با وجود سی و دو دیس برای پخت شیرینی سرعت پخت این خوراکی ها بسیار افزایش پیدا می کند .
 2. تعداد بسیار زیادی شیرینی به طور همزمان در دیس ها به پخت می رسند .
 3. دستگاه ها به علت اندازه هایی که دارند در مغازه های بزرگ قابل استفاده هستند .

 فر صنعتی پخت شیرینی

این دستگاه که دو مدل دارد دارای سیستم حرارت غیر مستیقیم است و از سیستم ایمنی کنترل حرارت نیز استفاده می کند که این کار را تا دمای شش صدو پنجاه درجه سانتی گراد به انجام می رساند .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران