قیمت فر قنادی ۳۲ دیس اصفهان

فر قنادی اصفهان

فر قنادی اصفهان

شیرینی چیست و چگونه پخت می شود؟

فر قنادی اصفهان

شیرینی ها یکی از پرطرفدارترین مواد غذایی اقوام جهان به شمار می‌رود که مقدار زیادی از آن در روز تولید شده و در جهان مورد استفاده قرار میگیرد این محصول پر فروش و پر طرفدار که دارای انواع بسیار زیادی است با دستگاه‌ های مختلفی تولید می شود که امروز خواهم گفت که چگونه می‌توان آن را تولید نمود و بهترین دستگاه ها برای پخت آن چه دستگاهی می باشد.
اولین موضوعی که به آن می پردازیم این است که درکل شیرینی چیست؟
شیرینی به موادیگفته می شود که مواد اصلی تولیدکننده آن آرد قند و یا شکر باشد که از جمله شکلات و شیرینی جات دیگه نیز از زیر مجموعه این محصولات اطلاق می شوند از دیگر مواد اصلی شیرینی می توان به تخم مرغ و آرد نیز اشاره نمود که در بعضی از موارد از این مواد استفاده نمی شود.
بعد از ترکیب مواد هایی که مواد اولیه شیرینی هستن که به وسیله میکسر یا همزن ها انجام می گیرد مرحله پخت آن می رسیم که انجام این کار را برعهده فرها می‌سپاریم.
حال اینکه چه فری برای پخت این محصول مناسب است را در ادامه توضیح خواهیم داد:

قیمت انواع فر صنعتی شیرینی پزی

فر قنادی اصفهان

فر قنادی اصفهان

در قسمت بالا گفتیم که شیرینی ها چه محصولاتی هستند و چه کاربرد دارند و چگونه می توان آنها را تولید نموده و مواد اولیه آنها از چیست.
ولی مهمترین موضوعی که در این قسمت مهم است و شایان به ذکر است، این است که با چه دستگاهی باید این محصولات را تولید نمود.
دستگاه های تولید شیرینی در بهترین نوع دستگاه های طبقه‌ای گردان هستند که شامل ابعاد مختلفی بوده که هر کدام از آنها مقدار معینی از تعداد سینه های ۶۰ در ۴۰ سانتی که درآن جایگیری دارد را بر حسب آن مقدار دستگاه می‌نامند برای مثال دستگاه قنادی ۳۲ دیس به این منظور است که دستگاهی که دارای گاری با قابلیت استفاده از ۳۲ سینی در آن می باشد.
این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم و صددرصد پاکسازی شده از کربن های آتش می باشد که این موضوع باعث شده است تا دستگاه دستگاهی سالم بوده و کاملا بهداشتی سازی شده باشد.

فر قنادی اصفهان

متاسفانه در بعضی از موارد مشتریانی با ما ارتباط گرفته و خواستار دستگاه هستند و به دلیل خرید دستگاه های بی کیفیتی که داشتند اعلام نارضایتی از تولید کننده آن دستگاه را داشتند.
متاسفانه در بازار دستگاه های وجود دارند که دارای کیفیتی نامطلوب بوده و برای استفاده در کارگاه های صنعتی مناسب نیستند.
و به دلیل قیمت پایین که دارند مشتریان گول آنها را خورده و آنها را خریداری می‌کند و بعد از مادر متوجه می‌شوند که دستگاه‌ها دارای کیفیتی بسیار پایین هستند و برای خرید دستگاه های صنعتی باید از مکان‌هایی و تولیدکننده‌های خرید نمود که ضمانت حداقلی یک ساله را برای دستگاه‌ های خود تقبل نمایند.

فر حرفه ای شیرینی پزی

فر قنادی اصفهان

فر قنادی اصفهان

یکی از مهمترین موضوعات در خرید دستگاه این است که دستگاهی که خریداری می‌کنیم مقاوم بوده و در مدت طولانی از بین نرود و شکل ظاهری و همچنین میزان حرارت و سیستم های کنترلی دستگاه خراب نشود از روی دیگر در قسمت ضمانت نیست باید اطمینان را به مشتری داد که دستگاهی که خریداری می‌کند تا ۲ سال ضمانت شده و از طرف شرکت تولید کننده مورد حمایت قرار می گیرد.
شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های صنعتی قنادی و نانوایی از سال ۸۵ تا به حال تولید انواع دستگاه های صنعتی را انجام داده و با افتخار می توان گفت که شرکت ایران فر در

فر قنادی اصفهان

تمامی طول سال های فعالیت خود رضایت صددرصدی مشتریان را کسب کرده و با تولید دستگاه های درجه یک صنعتی و صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا افتخار نیز برای کشور آفریده است شما هم میتوانید برای خرید این محصولات که در نوع صنعتی و چطور نوع نیمه صنعتی و به صورت انبوه و چه به صورت تک می توانید با گروه پشتیبانی ما در ارتباط بوده و خرید خود را انجام دهید جهت خرید محصولات با تماس با ما سایت مراجعه نموده و با قسمت پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

فر قنادی اصفهان

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران