قیمت فر قنادی ۳۲ دیس در تهران

فر قنادی 32 دیس گردان

قیمت فر قنادی ۳۲ دیس در تهران از شرکت ایران فر مطلع شوید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های قنادی و نان پزی ، محصولات خود را با ضمانت قیمت به مشتریان خود ارائه می کند . شاید برای شما هم که خریدار دستگاه های قنادی هستید یک سری سوالاتی درباره مشخصات فنی و نوع خرید دستگاه ها پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

فر قنادی 32 دیس گردان

 چگونه یک دستگاه قنادی را به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم ؟ اندازه سینی های دستگاه قنادی ۳۲ دیس چقدر است و فاصله هر کدام با دیگری چقدر است ؟ می خواهم یک دستگاه قنادی بخرم ولی نمی دانم چه دستگاهی برای کار من مناسب است چگونه یک مشاور برای اطمینان خاطر از خرید داشته باشم ؟ نحوه ارسال بار و تحویل گیری بار چگونه است ؟

حال می رویم تا به این سوالات جواب دهیم :

فر قنادی 32 دیس گردان

ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات

شرکت ایران فر با ضمانت و خدمات پس از فروش که برای محصولات گذاشته است این قابلیت را به مشتریان می دهد تا اگر برای دستگاه ها مشکلی پیش آمد بتوانند بصورت رایگان یا با کمترین هزینه دستگاه های خود را تعویض یا تعمیر کنند ، ما در شرکت ایران فر در تلاشیم تا رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان را نسبت به خرید خود جلب کنیم .

اندازه سینی و فاصله آن با دیگری

دستگاه های قنادی ۳۲ دیس دارای ۳۲ شینی  ۶۰*۴۰  و یا  ۶۰*۸۰ هستند ، که این اندازه اندازه استاندارد سینی های قنادی می باشند و فاصله هر سینی تا سینی بعدی حدود ۱۰ الا ۱۵ سانتی متر می باشد تا کیک ها و نان های حجیم در آن جای گرفته و به راحتی و با کیفیت بالا پخت شوند و حرارت به تمامی نقاط سینی ها برسد .

فر قنادی 32 دیس گردان

قیمت دستگاه قنادی ۳۲ دیس

می خواهم یک دستگاه قنادی بخرم ولی نمی دانم چه دستگاهی برای کار من مناسب است چگونه یک مشاور برای اطمینان خاطر از خرید داشته باشم ، شرکت ایران فر برای تمامی مشتریان خود که از چگونگی دستگاه اطلاعات ندارند و یا نمیدانند چه دستگاهی برای آن ها مناسب است مشاوره رایگان قرار داده است تا بتوانند به وسیله آن دستگاه مناسب برای خود را خریداری کنند.

نحوه تحویل گیری محصول

تحویل گیری محصولات به دو صورت می باشد نوع اول این گونه است که مشتریان محصول خود را در ب کار خانه تحویل گرفته و خود آن را باربری کند و حالت این گونه است که مشتریان عکس نمونه دستگاه های خود و مشخصات آن را از گروه پشتیبانی ما تحویل گرفته و بعد پول را واریز می کنند و بار در به محل کار خود تحویل می گیرند که البته هزینه بابری بر عهده مشتری می باشد .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
تماس با مشاوران