قیمت فر نان پزی دوار کوچک

دستگاه دوار نان پزی

فر های نان پزی دوار کوچک را از شرکت ما با قیمتی مناسب تر از بازار خریداری کنید :  برای خریدارا ران دستگاه های دوار در بعضی موارد سوال هایی پیش می آید کاه ما در این متن به این سوال ها جواب خواهیم داد :

دستگاه های نان پزی دوار چه نوع نان هایی را پخت می کند ؟ ابعاد دستگاه های نان پزی دوار چقدر است ؟ دستگاه های نان پزی دوار چند نوع است ؟ دستگاه های دوار با چه سوخت های کار می کند ؟ آیا این دستگاه بعد از خرید زمانت ویا خدمات پس از فروش دارد یا خیر ؟

دستگاه دوار نان پزی

انواع نان  که می توان با این دستگاه پخت

دستگاه های دوار نان پزی یک قابلیت بسیار عالی دارند آن هم این است که می توان با عوض کردن سنگ های روی این دستگاه نان های مختلف را پخت کرد برای مثال سنگ های صاف و بدون نقش برای پخت نان بربری/سنگ های سوراخ دار دایره ای برای پخت نان لواش و سنگ های ترک دار مانند برای پخت نان سنگک مناسب است.

دستگاه دوار نان پزی

ابعاد دستگاه دوار کوچک

دستگاه های دوار در ابعاد های مختلف وجود دارند که ما اندازه های آن را بیان خواهیم کرد :

ابعاد دستگاه

انواع وسوخت دستگاه دوار

دستگاه های دورا در در دودسته حرارت مستقیم و حرارت غیر مستقیم تقسیم بندی می شوند در دستگاه های حرارت غیر مستقیم کیفیت و ماندگاری نان کمی بهتر از دستگاه های حرارت مستقیم است و از نظر قیمت هم تفاوت نچندان زیاد ولی تفاوت دارند ،

دستگاه دوار نان پزی

سوخت های مصرفی دستگاه دوار نان پزی :

دستگاه های دوار نان پزی با دو سو خت کار می کنند (گاز و گازوئیل) ذو سوخت بودن این دستگاه این امکان را برای مصرف کننده ایجاد می کند که اگر در مناتقی از کشور هستند که هنوز سوخت گاز به آنجا نرسیده است یا دیگر مشکلات می توانند از گازوئیل هم استفاده کنند .

دستگاه دوار نان پزی

شرکن ما این قابلیت را دارد که به مشتریان خود گارانتی و خدمات پس از فروش اراعه دهد .

شما می توانید جهت خرید انواع دستگاه های پخت با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فر مایید .

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران