قیمت فر ۱۲ سینی قنادی کوچک

فر 12 سینی قنادی

دستگاه فر ۱۲ سینی قنادی، یکی از نمونه های دستگاه های صنعتی مورد نیاز در قنادی ها می باشد. این دستگاه دارای ابعاد مشخصی است که می توان از آن در محیط های کوچک نیز استفاده کرد. فر قنادی به خاطر اینکه مورد مصرف زیادی قرار می گیرد از تولید بیشتری برخوردار است.
تولیدات فر های صنعتی با توجه به مقدار نیاز بازار عرضه می شود. برای تولید این دستگاه ها نیازی نیست که سفارشی را ثبت کنید چرا که این دستگاه ها با توجه به نیاز بازار، تولید می شوند و به راحتی قابل دسترسی هستند.

فر 12 سینی قنادی

شرکت های زیادی در حال حاضر به دنبال تولید محصولات قنادی می باشند. قیمت های تمام شده برای این دستگاه ها متفاوت است. شاید بتوان گفت که فر ۱۲ سینی جز ارزان ترین فر های صنعتی می باشد که می توان با قیمت پایین آن را خریداری کرد.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت ایران فر می تواند اقدامات لازم را برای خرید ارزا نتر در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهد.[/box]مصرف کننده می تواند با ا به فروشگاه ها و نمایندگی ها نیز اقدام به خرید نمایند. چرا که مراکز معتبر فروش قیمت های استانداردی برای محصولات گذاشته اند.

فر 12 سینی قنادی

فر های قنادی در چه مکان هایی قابل استفاده است؟

با پیشرفت صنعت و بالا رفتن نیاز مردم به محصولات قنادی، این صنعت جز پر مصرف ترین صنایع قرار گرفته است. برای اینکه تولید کنندگان در این صنعت بتوانند پیشرفت داشته باشند نیاز به استفاده از دستگاه های صنعتی مدرن تولید شده داشتند که هم اکنون شرکت های زیادی اقدام به تولید این محصولات نموده اند.
با گذشت سال های زیاد از تولید این دستگاه ها، هم اکنون دستگاه های قنادی به روز تر و زیبا تر به مراکز فروش عرضه می شوند. [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از این دستگاه ها می توان در قنادی ها، کارگاه های کوچک و بزرگ و همچنین به صورت خانگی نیز استفاده کرد.[/box]

فر 12 سینی قنادی

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]جالب است بدانید که دستگاه های قنادی به دو صورت صنعتی و نیمه صنعتی تولید شده است.[/box] این تولیدات بخاطر راحتی و رفاه مردم است. اکنون افراد زیادی با علاقه به دنبال یادگیری و کسب در آمد از راه شیرینی پزی و کیک پزی هستند که توانایی کار در کارگاه ها و قنادی ها را ندارند و با اجبار در خانه مشغول تولید این محصولات می باشند.
برای این افراد تهیه ی دستگاه های نیمه صنعتی توصیه می شود چرا که هم جای کمتری را در خانه اشغال می کند و هم اینکه جایگزین خوبی برای دستگاه های صنعتی می باشد. این دستگاه ها در نظر اول هیچ تفاوتی با دستگاه های صنعتی ندارند و امکان تشخیص آن وجود ندارد.

فر 12 سینی قنادی

دستگاه های صنعتی در مکان های بزرگ و به صورت ایستایی مورد استفاده قرار می گیرد. هر کدام از این دستگاه ها دارای ابعاد مختلف و استانداردی می باشند که به صورت ثابت ارائه می شود.

مشخصات و ویژگی های دستگاه فر ۱۲ سینی صنعتی

دستگاه فر ۱۲ سینی قنادی در پخت انواع کیک ها و شیرینی ها کاربرد دارد. همچنین می توان از این دستگاه در رستوران ها، پیراشکی پزی ها و به صورت خانگی نیز استفاده کرد.
برای تاج این نوع فر می توانید با شرکت ایران فر تماس بگیرید و نوع تاج را سفارش دهید. اگر در مورد تعداد سینی و اندازه های این دستگاه نیاز به تغییر و سفارشی سازی هستید می توانید با شرکت تماس بگیرید و با سلیقه ی خود دستگاه مورد نظر را سفارش دهید.

فر 12 سینی قنادی

از ویژگی های دستگاه فر صنعتی ۱۲ سینی می توان به نکات زیر اشاره کرد:
• پخت با استفاده حرارت غیر مستقیم
• دارای سیستم هشدار دهنده پخت
• استفاده از بدنه استیل و گالوانیزه برای کیفیت بهتر محصول
• عایق بندی بدنه ی دستگاه با استفاده از پشم سنگ
• استفاده از فن برای پخش کردن حرارت در داخل دستگاه

فر 12 سینی قنادی

حرف آخر
شرکت ایران فر می تواند به عنوان یک شرکت معتبر تمام محصولات قنادی و فر قنادی را با توجه به سفارش مشتری و مصرف کننده تولید نماید. اگر قصد خرید از این شرکت را دارید به شما پیشنهاد می شود که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.
در ضمن می توانید از فروشگاه هایی که مجوز فروش این محصولات را دارند نیز خرید خود را انجام دهید. استفاده از مراکز مجاز این اطمینان را به شما می دهد که محصول با کیفیتی را خریداری کرده اید. سعی کنید محصولاتی را تهیه کنید که کیفیت مناسبی داشته باشند و محصول تولیدی شما نیز کیفیت خوبی داشته باشد.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران