قیمت وخرید فر خانگی و کارگاهی قنادی

فرپیتزا

قیمت وخرید فر خانگی و کارگاهی قنادی را چگونه بفهمیم؟کارایی این دستگاه چیست؟سیستم برقی این دستگاه چگونه است؟آیااز این فرها می توان در قنادی ها استفاده کرد؟چگونه این دستگاه ودیگر دستگاه های پخت را تهیه کنیم؟ابعاد این دستگاه چگونه است؟

 

دستگاه قنادی

دستگاه طبقه ای قنادی برای پخت انواع شیرینی های خانگی محلی و شیرینی های مختلف مانند شیرینی های یزدی و برنجی وزبان وشیرینی شیرمال و…..مناسب است وهم چنین می توان در این دستگاه  انواع پیتزا های مختلف رابا کیفیت بالا پخت .این دستگاه در دو نوع گازی و برقی است که هرکدام کارایی های خواص خود را دارد.

فرپیتزا

 

فر گازی طبقه ای خانگی

اين دستگاه در هر دو طبقه مجهز بهمشعلمجزاي بالا و پايين است که بوسيله دماسنج ديجيتال قابل تنظيم و کنترل مي باشد. جهت افزايش راندمان احتراق در هر مشعل ، از دمش اجباري هواي تازه توسط فن سانتريفیوژ ويژه استفاده شده است. هم چنين براي هر يک از مشعل هاي بالا و پايين طبقات ، سيستم جرقه زن مجزا طراحي شده است.

فرکار گاه

جهت ايمني بيشتر ، سيستم تاخير زماني و آلارم افزوده شده است. درب هاي هر طبقه به فنر برگردان و شيشه مقاوم مجهز مي باشد. اين دستگاه علاوه بر گاز شهري قابليت پخت با گاز مايع را نيز دارد. قطعات اصلي اين دستگاه از جنس استيل و مقاوم در برابر خوردگي مي باشد. جهت جابجايي آسان ، دستگاه به چهار چرخ گردان مجهز شده که عمل انتقال را به سادگي امکان پذير مي نمايد.

فر کار گاه پخت

ابعاد دستگاه خانگی وکار گاهی

ابعاد فر

ابعاد فر

ویژگی های دستگاه خانگی وکارگاهی

  • صرفه جويي در فضاي پخت
  • امکان ايجاد واحدهاي پخت با ظرفيت پايين
  • صرفه جويي در هزينه تمام شده محصول
  • امکان توليد انواع محصولات نان
  • قابليت کنترل دماي زير و روي محصولات قابل پخت بصورت کاملا مجزا

شما میتوانید برای خرید انواع دستگاه های پخت با گروه پشتیبانی ما تماس بگیرید

(شرکت ما خادم شما)

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران