لیست قیمت انواع دستگاه پخت نان لواش به صورت اتوماتیک

دستگاه پخت نان لواش

دستگاه پخت نان لواش جز پر فروش ترین محصولات شرکت ایران فر است. تولید نان لواش به دلیل اینکه بسیار بالا بوده به همین خاطر برای پخت نان بیشتر از دستگاه اتوماتیک استفاده می‌کنند. با کمک دستگاه پخت نان لواش اتوماتیک پخت با سرعت بیشتری انجام شده و تایم کمی را نیاز دارد.

دستگاه‌های پخت نان لواش به صورت دوار بوده و همچنین می‌توان از دستگاه تونلی نیز برای پخت استفاده کرد. بعضی‌ها بر این باور هستند که دستگاه‌های تونلی قادر به پخت نان لواش نیستند ولی در واقع بر عکس این تصور است. دستگاه‌های تونلی و دوار هر یک به صورت جداگانه می‌توانند پخت انواع نان‌های سنتی را انجام دهند. تنها دستگاه‌های دوار هستند که نمی‌توانند نان‌های حجیم و نیمه حجیم را پخت نمایند.

دستگاه پخت نان لواش

قیمت گذاری روی دستگاه پخت نان لواش

دستگاه پخت نان لواش: قیمت دستگاه‌های صنعتی پخت نان به صورت نوسانی است. در حال حاضر ارز و تحریم در کنار تولیدات ایرانی قرار گرفته است و همین امر باعث می‌شود قیمت مشخصی برای محصولات پخت نان در نظر گرفته نشود. چرا که تنها کافی است با بالا رفتن قیمت ارز یکی زا قطعات افزایش پیدا کند در این صورت برای ساخت دستگاه قیمت متفاوتی بیان می‌شود.

به همین جهت اگر قصد خرید دستگاه پخت نان لواش و یا هر نوع نان دیگری را دارید باید به صورت آنی تصمیم گرفته و بعد از اطلاع از قیمت‌ها اقدام به خرید کنید. چرا که به صورت ساعتی و روزانه قیمت افزایش پیدا می‌کند و شما ممکن است تنها با یک روز تأخیر هزینه‌ی بالاتری را پرداخت کنید.

دستگاه‌های پخت نان تنها توسط شرکت‌های ایرانی تولید می‌شود. از این رو قیمت‌های مناسبتری بر روی آن‌ها از طرف شرکت ثبت می‌شود. ولی به جهت اینکه برخی از قطعات باید از طریق شرکت‌های خارجی وارد شود باعث بالاتر شدن قیمت تمام شده محصول می‌شود. در هر صورت شما می‌توانید به راحتی تنها با وارد شدن به فروشگاه اینترنتی شرکت ایران فر و یا شرکت‌های مورد نظر خود بدون کوچکترین هزینه‌ای از قیمت به روز اطلاع کسب کنید.

دستگاه پخت نان لواش

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه نان لواش

دستگاه پخت نان لواش: از شرکت ایران فر می‌توانید دستگاه‌های مختلفی را خریداری کنید که یکی از این دستگاه‌ها، دستگاه دوار پخت نان لواش تمام اتوماتیک است. اگر شما می‌خواهید با هزینه‌ی کمتری نان‌های خود را تهیه کنید این دستگاه می‌تواند کمک زیادی به شما نماید. یکی از نکات خاصی که این دستگاه برای شما دارد این است که نیاز به نیروی انسانی در پخت نان بسیار کاهش پیدا می‌کند. پس در نتیجه یک انتخاب درست داشته باشید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران