لیست قیمت بهترین دستگاه نان پز خانگی ۱/۵ متری

دستگته نان پز خانگی

دستگاه های پخت نان به دستگاه هایی گفته می شود که بعد از تولید انواع خمیر مورد نظر برای پخت نان در این تنور قرار می‌گیرد و بعد از فرایند پخت محصول از تنور خارج شده و بسته‌بندی می‌شود به دستگاهی که این محصولات را پخته میکند دستگاه پخت نان گفته می‌شود.
از زمانهای بسیار قدیم تا به حال نان ها را با ابزارهای مختلفی پخش می کردند که اولین بار در سال ۱۳۲۶ اولین نانوایی سنگک در تهران راه اندازی شد که وظیفه تولید و پخش انواع نانها را در سطح شهر داشت.

شرکت ایران فر

در زمان تولید اولین نانوایی‌ها دستگاه های پخت نان وجود نداشتند و تنها به صورت گروهی و ثابت ساخته می‌شدند اما با گذشت زمان دستگاه های صنعتی به مرور ساخته شده و به صورت گرد و چرخنده که نان ها بر روی یک صفحه قرار گرفته و به حول محور دستگاه میچرخیدن ساخته شدند که حرارت دستگاه را به صورت یکنواخت به خود جذب کنند و نان ها پخته شود این دستگاه‌ها به مرور زمان پیشرفته تر و پیشرفته تر شد که امروزه با تولید دستگاه های دیجیتالی و مکانیکی دستگاه های قدیمی به صورت صنعتی و با سیستم کنترل اتوماتیک تولید شده است.
در ادامه مورد دستگاه های صنعتی خانگی صحبت خواهیم کرد و خواهیم گفت که چه دستگاهی را می‌توان برای کارگاه خانگی و تولیدات کم استفاده کرد با ما همراه باشید:

قیمت دستگاه نان پز خانگی نیمه اتوماتیک

دستگته نان پز خانگی

دستگاه های پخت نان که امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد دستگاه خانگی می باشد را خواهم گفت که چه دستگاهی برای خانم مناسب است.
محیط خانه و کارگاه های کوچک و متوسط فست فود به دلیل مکان کمی که در آن وجود دارد تولید و استفاده از دستگاه های بزرگ امکان پذیر نمی باشد.
به همین دلیل دستگاه های دوار یک و نیم متری بهترین دستگاهی می باشد که می‌توان در این مکان از آنها استفاده کرد دستگاه‌ های دوار یک و نیم متری دارای ابعاد کوچکی می باشند ولی از نظر کاربردی نسبت به دستگاه‌های فرهای خانگی کارایی بسیار زیادتری دارند.

دستگته نان پز خانگی

یا تولید انواع نان مانند نان بربری لواش و سنگک و شیرینی نان شیرمال و حتی بعضی از شیرینی ها را دارند که دارای کیفیتی درجه و با سیستمی که به صورت چرخاننده می باشد و حرارت را به صورت یکنواخت بر روی محصولات پخش می‌کند و آنها را به صورت با کیفیت بالا تولید می‌کند.
تولید دستگاه های صنعتی پخت نان برای استفاده در خانه مناسب نمی باشد و دستگاه های کوچک مانند دستگاه دوار یک و نیم متری که قابلیت پخت تمام این آنها را در آن و از نظر مقدار مصرفی نیز با شکستن برای خانم مناسب می باشد و حتی قابلیت تولید و پخش نان ها برای فروش را هم دارد که شما می توانید از این دستگاه ها استفاده کنید زیرا دستگاه ها دارای سیستم کنترلی با مشعل حرارتی تکی می‌باشند که از نظر مقدار مصرفی بسیار پایین می باشد.

فروشنده دستگاه دوار پخت نان

دستگته نان پز خانگی

دستگاه های پخت نان دارای انواع مختلفی هستند که برای پخت نان در خانه می‌توان از آن استفاده کرد.
اما برای پخت نانی زیبا و به صورت فروشگاهی باید از دستگاه‌های استفاده کرد که حداقل مانند شکل ظاهری دستگاه های صنعتی می باشند که در نانوایی ها استفاده می کنند دستگاه دوار کوچک نیز همان دستگاه های کوچک شده صنعتی هستند که برای پخت نان در کارگاه های بزرگ نیز از آن استفاده می‌شود.
جنس بدنه دستگاه های صنعتی پخت نان از استیل می باشد که از‌ جنس نگیر بوده و برای بهداشتی بودن دستگاه نیز مناسب است.

دستگته نان پز خانگی

دستگاه های دوار دارای سیستم اینورتر می باشند که به شما این قابلیت را می دهد که در هنگام کار بتوانید دستگاه را به صورت مد نظر خود تنظیم نمایید.
قابلیت های کنترلی این دستگاه این امکان را می دهد تا در هنگام کار بتوانید دستگاه را به صورت چپگرد و راستگرد تنظیم کنید و همچنین سرعت دستگاه را نیز را نیز همچنین می توانید بالا و پایین کنید.
این دستگاه ها را می‌توانید با کیفیت درجه یک از شرکت ایران فر خریداری نمایید.
برای مشاوره رایگان و به صورت کاملاً تخصصی می تواند با گروه و پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

دستگته نان پز خانگی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران