لیست قیمت دستگاه طبقه ای پخت نان

خرید فر طبقه ای نان فانتزی

لیست قیمت دستگاه طبقه ای پخت نان را با شرکت ایران فر بفهمید . شرکت ایران فر تولید و بازرگانی انواع دستگاه های قنادی و پخت نان و دیگر دستگاه های صنعتی پخت ، محصولات خود را باشرایط بسیار عالی و شگفتانه های فراوان به مشتریان خود ارائه می کند . حال در ادامه این متن به سوالاتی که برای بعضی از خریداران در مورد راه های خرید و مشخصات فنی دستگاه پیش می آید جواب خواهیم داد :

خرید فر طبقه ای نان فانتزی

ابعاد کلی دستگاه طبقه ای پخت نان چقدر می باشد ؟ در هر طبقه از این دستگاه تعداد حداقل و حداکثر چند سینی جای می گیرد ؟ نوع حرارت دستگاه طبقه ای صنعتی پخت به چه صورت می باشد ؟ چگونه دستگاهی مرقوب و تضمنی خریداری کنیم ؟

ابعاد و مشخصات فنی دستگاه

ابعاد و مشخصات فنی دستگاه طبقه ای

چند سینی در هر طبقه

دستگاه های طبقه ای پخت نان حجیم در اندازه های مختلف وجود دارد که جاگیری اکثر دستگاه های طبقه ای در هر طبقه بین حداقل ۲ تا حد اکثر ۴ سینی جای می گیرد که البته این مقدار فقط برای یک طبقه از این دستگاه می باشد  که در کل برای مثال در دستگاه های ۴ طبقه ای تعداد ۱۶ سینی جای میگیرد .

نوع حرارت دستگاه طبقه ای

حرارت دستگاه های طبقه ای با به روز ترین سیستم حرارت تجهیز می شوند و در حر طبقه حرارت بصورت جداگانه از طیق لوله ههای حرارتی به هر طبقه می رسد ، سیستم حرارت غیر مستقیم دستگاه های طبقه ای این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انواع شیرینی و کیک و نان های حجیم و نیم حجیم را با بالا ترین کیفیت پخت کنید.

خرید فر طبقه ای نان فانتزی

چگونه دستگاه مرقوب بخریم ؟

متاسفانه در بازار دستگاه های نا مرقوب و بدون ضمانت بسیار پیدا می شود و با قیمت های پایینتر به فروش می رسد ولی برای این که شما بتوانید دستگاهی خرید کنید که دارای کیفیت بسیار عالی باشند و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش باشند شرکت و تولیدی های متعددی در کشور عزیزمان بوجود آمده است تا شما با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران