لیست قیمت دستگاه فر قنادی پزی ۳۲ دیس

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

قیمت دستگاه فر قنادی پزی در مناطق مختلف و در فروشگاه ها متفاوت است. بعضی برندها قیمت بالاتری دارند و در بعضی موارد قیمت ها کمتر محاسبه می شود.
دستگاه هایی که کیفیت بهتری دارند قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های کیفیت پایین تر دارند. در ضمن دستگاه های ایرانی و خارجی نیز قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. از این رو باید در خرید دقت لازم را داشت.

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

دستگاه فر قنادی پزی ۳۲ دیس یکی از انواع فرهای صنعتی به شمار می رود که در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به خاطر اینکه وزن زیادی دارد باید در محیط های بزرگتر و در زمین نصب شود. از این دستگاه تنها می توان به صورت ایستایی استفاده کرد.
دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس، از سی و دو سینی ثابت تشکیل شده است که برای حرکت دادن این سینی ها به گاری های تعبیه شده در داخل دستگاه فر صنعتی نیاز است. گاری هایی که در این دستگاه وجود دارند دو عدد می باشند که هر کدام می توانند دو سینی را درون خود جای داده و به داخل دستگاه هدایت کنند.
دستگاه ۳۲ دیس هم اکنون در شرکت ایران فر به صورت ثابت تولید می شود. اندازه های آن با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر است ولی در صورت کلی با توجه به استانداد های جهانی ساخته و طراحی شده است.

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

از دستگاه های فر قنادی پزی برای چه مواردی استفاده می کنند؟

اگر برای اولین بار است که اسم دستگاه های فر قنادی پزی به گوش شما می خورد باید بدانید که این دستگاه مربوط به امور قنادی می باشد. در قنادی ها و کارگاه های تولید شیرینی جات از این دستگاه استفاده می کنند.
دستگاه فر قنادی پزی برای راحتی کار تولید کننده به چند نوع تقسیم بندی شده است که هر کدام با توجه به ابعاد و اندازه ها و همچنین تعداد سینی که دارند در قنادی ها به کار می روند.

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

در ایران صنعت قنادی به شدت رشد پیدا کرده است و جز صنایع پر کاربرد می باشد به همین خاطر استفاده از این دستگاه ها نیز به اوج خود رسیده است.
از دستگاه های فر قنادی پزی در تهیه انواع شیرینی جات، کیک ها، کلوچه ها و انواع و اقسام بیسکویت ها استفاده می شود. اگر دستگاه فر خریداری شده به سیستم بخار مجهز باشد می توان از آن برای پخت نان های حجیم و نیمه حجیم نیز استفاده کرد.
فاصله ای که بین سینی های دستگاه فر وجود دارد به صورت استاندارد بین ۱۰ سانتی متر تا ۲۰ سانتی متر است. این دستگاه مجهز به سیستم های اینورتر برای کنترل دما و پی ال سی می باشد.

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

استفاده از تکنولوزی ها بروز در سیستم دستگاه های فر قنادی باعث پخت بهتر و تسهیل در پخت می باشد. همچنین این دستگاه ها دارای دکمه خاموش کن هستند به طوری که زمان مد نظر را به صورت دستی تنظیم می کنند و وقتی فعالیت دستگاه تمام شد به صورت خودکار خاموش می شود تا باعث سوختن مواد داخل آن نشود.

قیمت دستگاه قنادی پزی بر چه اساسی تعیین می شود؟

برای اینکه یکی از تجهیزات قنادی خریداری شود باید به فروشگاه هایی که برای عرضه این محصولات وجود دارد مراجعه کرد. این فروشگاه ها به صورت کاملا معتبر بوده و انواع مدل های تجهیزات قنادی در آنجا یافت می شود.

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

شرکت ها با توجه به نوع کیفیت مواد مصرفی بر روی محصولات خود قیمت گذاری می کنند. در اصل باید این قیمت گذاری با توجه به نکات و قوانین مخصوصی انجام شود.
اگر این دستگاه ها به صورت حضوری و یا غیر حضوری از خود شرکت های تولید کننده تهیه شود به راحتی می توان آن را با کمترین قیمت خریداری کرد. با این کار هزینه واسطه های فروش از بین می رود و باعث می شود که نیاز به هزینه بیشتر نباشد.
لازم به ذکر است که دستگاه های ایرانی با کیفیت در کنار دستگاه های خارجی با کیفیت معمولی از قیمت کمتری برخوردار هستند. به همین خاطر پیشنهاد می شود از محصولات داخلی خریداری نمایید.

قیمت دستگاه فر قنادی پزی

دستگاه های تولیدی شرکت ایران فر

شرکت ایران فر دستگاه های فر قنادی پزی ۳۲ دیس را در شرکت خود تولید می کند. این تنها یکی از انواع تولیدات در این شرکت می باشد. دستگاه های فر صنعتی و نیمه صنعتی در اندازه های ۴، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، و ۳۲ دیس در این شرکت تولید می شوند.
تمام این دستگاه ها کیفیت برتری دارند و موادی که برای ساخت آن ها به کار رفته است بسیار با کیفیت است. برای خرید می توانید از طریق نمایندگی های مجاز اقدام نمایید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران