لیست قیمت دستگاه فر کیک پزی صنعتی اصفهان

دستگاه فر کیک پزی صنعتی، بیشترین کاربرد را در قنادی‌ها دارد، که با استفاده از آن به پخت انواع کیک، شیرینی جات، کلوچه و… اقدام می‌کنند. داشتن فر یکی از ملزومات مهم در کیک پزی محسوب می شوذ. فر یکی از تجهیزات مهم و پر کاربرد در کار قنادی و شیرینی پزی است.

این دستگاه‌ها، در تمام فروشگاه‌های مربوط به لوازم قنادی و در مرکز فروش تجهیزات قنادی یافت می شود. مشتریان می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش در مدل های نیمه صنعتی و صنعتی اقدام به خرید نمایند. برای انتخاب جنس با کیفیت و خوب، باید قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد محصول مورد نظر کسب کرد.

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

دستگاه فر صنعتی، به صورت ایستاده، رو میزی و طبقه‌ای در بازار موجود است. دستگاه‌های فر کیک پزی صنعتی به دلیل داشتن حجم بالا، قابلیت تولید شیرینی جات و کیک‌ها را در مقدار زیاد جهت فروش و عرضه به مشتری را دارند به همین دلیل بیشتر در قنادی‌ها مورد استقبال قرار می‌گیرد.علاوه بر قنادی ها در کافی شاپ ها و در مصارف خانگی نیز این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه فر صنعتی چیست؟

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

در قنادی‌ها، دستگاه‌ های متعددی وجود دارد که از آن ها برای پخت کیک و شیرینی استفاده می‌شود که یکی از این دستگاه های صنعتی، دستگاه فر صنعتی است که یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل دهنده تجهیزات قنادی است.

از این دستگاه برای پختن انواع کیک و شیرینی و انواع کلوچه استفاده می‌شود. دستگاه فر صنعتی قابلیت‌های زیادی دارد و در حجم‌ و اندازه های متفاوت تولید شده است.

این دستگاه در سه نوع طبقه ای، رو میزی و ایستاده به فروش می‌رسد. هر کدام از آن ها با توجه به نوع کارکرد و حجم و حتی جنس به کار رفته از قیمت‌های مختلفی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که استفاده از تجهیزات تنها منوط به قنادی‌ها نمی‌باشد.

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

 

تولید کنندگان دستگاه فر صنعتی برای رقابت در بازار فروش انواع مختلفی از دستگاه ها را تولید و روانه بازار کرده اند. هرکدام از آنها سایز و کارکرد های منحصر به خود را دارند که به راحتی می توانند نیاز مشتری را برآورده کنند.

انواع  دستگاه فر قنادی صنعتی

فر های صنعتی مورد استفاده در قنادی انواع مختلفی دارد که در کارکرد هر کدام خصوصیاتی نهفته است.

انواع دستگاه های فر قنادی صنعتی به صورت زیر است:

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

  • فر طبقه‌ای: یکی از محبوبترین انواع فر در قنادی‌ها و کارگاه‌های پخت نان فانتزی فر طبقه‌ای است، به طوری که به این دستگاه، فر نان فانتزی نیز می گویند. در این دستگاه برای پخت انواع کیک می‌توان در طبقات آن مواد آماده شده را جایگزین کرد و با حرارت غیر مستقیم اقدام به پخت کیک و نان فانتزی و غیره نمود.
  • فر گردان: این فر نیاز به معرفی ندارد چرا که از اسم آن مشخص است که این فر به صورت گردان کار خود را انجام می‌دهد . در این دستگاه خمیر کیک و شیرینی درون سینی‌ها قرار داده شده و به درون دستگاه حمل می‌شوند.

ویژگی‌های فنی دستگاه فر کیک پزی صنعتی

دستگاه های فر کیک پزی صنعتی، دارای مشخصات خاصی هستند که آن ها را از یکدیگر متمایز می کنند.  این فر ها به دو دسته فر گردان و فر صنعتی تقسیم شده اند که هر کدام مشخصات فنی خاصی را دارند. که در ادامه به آن می پردازیم.

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

ویژگی های فر صنعتی:
– بدنه دستگاه به صورت چهار گوش است.
– این دستگاه ها در چهار دیس .۸ تایی، ۱۰ تایی، ۱۲ تایی، ۱۶ تایی و همچنین ۳۲ تایی وجود دارد.( دیس به معنای سینی است که ابعاد سینی به صورت ۶۰ در ۴۰ می باشد)
– بدنه سینی ها، از جنس گالوانیزه می باشد.
– مخزن داخلی دستگاه فر صنعتی از گالوانیزه
– جنس بدنه از استیل است.
– از ورقه ی ۵ لایه استفاده می شود که از سه لایه تشکیل شده است که به ترتیب لایه اول: گالوانیزه، لایه دوم: پشم سنگ ۵ سانتی و لایه سوم استیل است.

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

می تواند دمای داخل مخزن را تا ۵۰۰ درجه کنترل کند.
– دارای سیستم این ورتر، سیستم روشن کننده و سیستم خاموش کننده است.
– به صورت نیمه بخار و بخار عملیات پخت را انجام می دهد.
– حرارتی که به درون دستگاه می رسد به صورت کاملا غیر مستقیم است.

دستگاه فر کیک پزی صنعتی
مشخصات دستگاه های فر نیمه صنعتی

– از  دو دستگاه با تعداد ۶ دیس و ۴ دیس تشکیل شده است.

–  سینی های درون آن به صورت ثابت است.

–  بدنه  آن استیل و مخزن داخلی از جنس گالوانیزه است.

–  کنترل دمای داخل مخزن تا ۳۵۰ درجه امکان پذیر است.

–  حرارتی که به مواد داخل آن می رسد به صورت نیمه مستقیم است.

دستگاه فر کیک پزی صنعتی

 قیمت دستگاه فر کیک پزی صنعتی در اصفهان

قیمت دستگاه‌های کیک پزی، در بازار متفاوت است. چرا که بستگی به مرکز خرید، مارک و نوع وسیله‌ای که اقدام به خرید آن کرده‌اید دارد.
در بعضی موراد ممکن است که شما به سمت خرید از افرادی بروید که در ظاهر قیمت ارزان‌ تر این محصول را در اختیار شما قرار می‌دهند ولی در اصل محصولی که به شما فروخته می‌شود از مرغوبیت کمتری برخوردار است و یا اینکه محصول دست چندم به عنوان نو به شما تحویل داده می شود.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران