دستگاه صنعتی
خانه - دستگاه قنادی صنعتی - لیست قیمت دستگاه قنادی ۲۸ دیس

لیست قیمت دستگاه قنادی ۲۸ دیس

لیست قیمت دستگاه قنادی ۲۸ دیس  با شرکت ایران فر بفهمید . شرکت ما تولید و صادر کننده انواع دستگاه های قنادی و پخت نان و دیگر دستگاه پخت می باشد و محصولات خود را با کیفیت مرقوب و قیمت مناسب به بازار ارائه می کند . ما در ادامه این متن به یک سری سوالاتی که برای بعضی از خریداران دستگاه های صنعتی پیش می آید جواب خواهیم داد اگر شما هم سوالی درباره مشخصات فنی دستگاه و راه های خرید دارید با ما در خواندن این متن همراه باشید :

دستگاه قنادی 28 دیس

دستگاه های قنادی ۲۸ دیس ظرفیت چند سینی را دارند و جنس سینی های دستگاه از چه فلزی می باشد ؟ جنس بدنه دستگاه قنادی ۲۸ دیس صنعتی از چه ماده ای می باشد ؟ از کجا می توان یک دستگاه را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کرد ؟ کارگاهی راه اندازی کردم و نمی دانم چه دستگاهی برای کار گاه من مناسب است چگونه می توانم یک مشاوره برای انتخاب دستگاه داشته باشم ؟

تعداد سینی و جنس سینی

دستگاه های قنادی ۲۸ دیس همان طور که از نامشان معلوم است دارای سینی مجزا می باشند که بصورت طبقه ای برروی هم در دستگاه قرار می گیرند و جنس سینی ها هم از فلز استیل نسوز و ضد زنگ می باشند تا در برابر حرارت از بین نروند و در برابر رطوبت زنگ نزنند .

دستگاه قنادی 28 دیس

جنس بدنه دستگاه قنادی

روکش بدنه دستگاه های قنادی صنعتی را اکثرا از استیل و یا گالوانیزه می سازند تا در برابر حرارت و رطوبت مقاوم هستند و در زیبایی زهری دستگاه ها هم تعسیر بسیار دارند ، یکی دیگر از مزایای استیل بودن بدنه دستگاه ها این است که کثفی و میکروب را دیرتر به خود جزب کرده و باعث می شود تا دستگاه ها بعداشتی باشند .

ضمانت و خدمات پس از فروش

اگر شما هم دونبال شرکتی می گردید که محصولی خریداری کنید که همرا خود ضمانت و خدمات پس از فروش داشته باشند به خوب جایی آمدید شرکت ایران فر تمامی محصولات خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می کند ، تا مشتریان با خیال راحت خرید خود را انجام دهند .

دستگاه قنادی 28 دیس

مشاوره برای خرید دستگاه

اگر شما هم این مشکل را دارید که ( کارگاهی راه اندازی کردم و نمی دانم چه دستگاهی برای کار گاه من مناسب است چگونه می توانم یک مشاوره برای انتخاب دستگاه داشته باشم ) دیگر نگران نباشید چون شرکت ایران فر برای مشتریان خود مشاوره رایگان قرار داده است تا مشتریان با اتمینان از این که دستگاهی که خریداری می کنند برای آنها مناسب است خرید خود را انجام دهند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

قیمت دستگاه صنعتی شیرینی پزی ۱۶ دیس در اصفهان

دستگاه  صنعتی شیرینی پزی با توجه به نوع شیرینی ها و همچنین تعداد آنها مورد …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.