لیست قیمت دستگاه پخت نان طبقه ای صنعتی

خرید دستگاه طبقه ای

لیست قیمت دستگاه پخت نان طبقه ای صنعتی را می توانید با شرکت ایران فر بفهمید . شرکت ایران فر بازرگانی انواع دستگاه های صنعتی پخت نان و دستگاه های شیرنی پزی می باشد ، فروش دستگاه های صنعتی بصورت عمده و تکی امکان پذیر می باشد . و اما در ادامه به مشخصات فنی و راه های خرید دستگاه های طبقه ای پخت نان خواهیم پرداخت ما با در این متن سعی داریم با توضیح دادن مشخصات دستگاه ها شما را با دستگاه های طبقه ای که از شرکت ایران فر خریداری می کنید بیشتر آشنا کنیم :

خرید دستگاه طبقه ای

حال موضوع هایی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت :

  • ابعاد کلی دستگاه طبقه ای ۴ طبقه ای.
  • با دستگاه های طبقه ای چه چیز های می توان پخت کرد ؟
  • راه های خرید دستگاه مرقوب.
  • سیستم حرارت دستگاه های طبقه ای

ابعاد دستگاه طبقه ای

دستگاه های طبقه ای در دو نوع ۱۶۰۰ و ۲۴۰۰ وجود دارد که ابعاد این دستگاه ابارت انداز

ابعاد دستگاه ۱۶۰۰: طول دستگاه طبقه ای در این نوع ۳۴۰ cm و عرض این دستگاه هم ۱۹۰ cm و ارتفاء این دستگاه هم ۲۲۰ cm می باشد (کف لمانی و سنگ ایرانی ).

ابعاد دستگاه ۲۴۰۰: طول دستگاه طبقه ای در این نوع ۳۴۰ cm می باشد و عرض این دستگاه ۲۵۰ cm می باشد ارتاء این دستگاه هم ۲۲۰ سانتی متر می باشد (کف آلمانی وسنگ ایرانی )

خرید دستگاه طبقه ای

محصولات قابل پخت

دستگاه های طبقه ای به دلیل طراحی عالی و منحصر بفردی که دارد برای پخت انواع نان های حجیم مانند نان فانتزی و نان تست و انواع شیرنی هی حجیم مناسب است در اصطلاح به دستگاه های طبقه دستگاه های نان فانتزی هم گفته می شود زیرا این دستگاه ها به دلیل سیستم حرارت غیر مشتقیم بودن و میزان رطوبتی که دارد برای پخت نان های فانتزی بسیار مناسب می باشد .

 راه خرید دستگاه مرقوب

متاسفانه در بازار دستگاه های صنعتی افرادی هم وجود دارند که با قیمت های گول زننده ای که به مشتریان خود ارائه می کند توجه خریداران این را به خود جلب می کنند و خریداران از آن ها دستگاه مد نظر خود را از آن ها خریدارای می کنند و بعد از مدت کمی کار با این دستگاه متوجه خرابی در بعضی از قسمت های دستگاه می شوند و مجبور به هزینه های زیادی می شوند ، به همین دلیل تولیدکنندگان این دستگاه ها و شرکت های بازرگانی ها تاسیس شده است تا مشتریان با ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه های مد نظر خود را خریداری کنند .

شما می توانید جهت خرید انواع دستگاه های پخت با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فر مایید .

خرید دستگاه طبقه ای

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران