لیست قیمت فر شیرینی پزی ۸ دیس

دستگاه قنادی 8 دیس

مقدمه

دستگاه قنادی 8 دیس

از مهمترین موضوع در خرید یک دستگاه در هر مورد چه در نوع قنادی و چه نوع نانوایی و چه در دیگر نوع دستگاه ها به دلیل تنوع بسیار زیاد دستگاه ها حتماً باید هنگام خرید محصولات از یک مشاور و یک مسئول فنی مشاوره بگیریم تا بتوانیم بهترین دستگاه را برای خرید انتخاب نمایید بهترین دستگاه های صنعتی تولید نان را می توان از شرکت ایران فر خرید نمود.
در ادامه در مورد مشخصات فنی دستگاه های صنعتی قنادی ۸ دیس صحبت خواهیم کرد و خواهیم گفت که چرا دستگاه های قنادی صنعتی دارای طراحی با شکل ظاهری حال می باشد.

دستگاه قنادی 8 دیس

اگر شما هم میخواهید از مشخصات فنی این دستگاه ها برخوردار شوید در ادامه و در قسمت دوم این مسئول با ما همراه باشید و در آن قسمت مشخصات فنی دستگاه های قنادی حدیث گردان و ابعاد آن و مقدار مصرف را توضیح خواهیم داد و خواهیم گفت که چگونه می‌توان آن را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب از شرکت ایران فر خرید نمود با ما همراه باشید.

خرید دستگاه شیرینی پزی ۸ دیس

دستگاه قنادی 8 دیس

دستگاه قنادی ۸ دی سی و همان فر ۸ دیس گردانی یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های مورد استفاده در پایگاه های متوسط و کوچک پخت قنادی و نانوایی فانتزی پزی ها هست که این دستگاه را در دو طرح ۶۰ در ۴۰ و ۶۰ در ۸۰ سانتی متری ساخته می شوند که برای پخت نان و شیرینی می باشد، دستگاه های ۶۰ در ۴۰ سانتیمتری برای پخت شیرینی و انواع کیک ها مناسب بوده و دستگاه‌های ۶۰ در ۸۰ سانتیمتر مناسب پخت نان حجیم می باشد، این ابعاد ای که گفته شد به معنای ابعاد دستگاه ها را می داد و به این معنی بود که دستگاه های قنادی ۴۰ در ۶۰ سانتی متری دارای سینی ۶۰ در ۴۰ سانتیمتر می باشد.

دستگاه قنادی 8 دیس

این دستگاه ها بر روی یک گاری گردان ساخته می‌شود و این موضوع به دلیل وزن پایین آنها می باشد که نسبت به دستگاه های صنعتی ۱۶ و ۳۲ دیس ابعاد کوچک تری دارند.
و این موضوع باعث شده است تا دستگاههای صنعتی ۸ را بر روی گاری قرار دهند که حمل و نقل این دستگاه ها را بسیار راحت تر و پرتابل بودن این دستگاه ها را انجام می نماید.
دستگاههای قنادی ۸۳ همچنین دارای گاری های داخلی ثابت هستند و این موضوع به این معنا است که گاری دستگاه از دستگاه خارج نمی‌شود ولی کاری در حول محور ۱۸۰ درجه دستگاه می‌چرخد و این موضوع باعث می‌شود تا شیرینی ها به صورت یکنواخت پخش شوند.

لیست قیمت دستگاه قنادی ۸ دیس

دستگاه قنادی 8 دیس

مقدار مصرف گاز و برق این دستگاه ها بسیار پایین بوده و برای کارگاه های کوچک و متوسط که تولید مقدار مناسب دارند کم مصرف میباشد و شما میتوانید از این دستگاه‌ها برای چنین کارگاه‌های استفاده کنید زیرا دستگاه های بزرگ از مقدار برق و گاز بیشترین مصرف دارند و برای کارهای و کارگاه‌های کوچک مناسب نمی باشند پس بهتر است از دستگاه های مناسب به کار خود در کارگاه استفاده نمایید تا هم سود بیشتری کرده و هم از مقدار مصرف هدر رفته جلوگیری نمایید.
همانطور که در قسمت بالا گفتیم دستگاه های گردان ۸ دیس از سینی های ۶۰ در ۴۰ سانتی متری برخوردار می باشند و این سینی ها از جنس استیل بوده و دارای مقاومت بالای می باشند.

دستگاه قنادی 8 دیس

جنس سینی های استیل در دستگاه به این موضوع کمک می کند تا شما در هنگام پخت محصولات بعد از مدتی کم سینی‌ها دچار زنگ زدگی نشوم و شما در طولانی مدت از کیفیت یکنواختی برخوردار باشید و مجبور نشوید تا هر چند مدت یک بار سینه های دستگاه خود را تعویض نمایید.
برای خرید این محصولات با کیفیت و درجه یک می توانید با گروه فنی ما در ارتباط باشید و از سوالات خود که در ذهن تان پیش آمده است از آنها بپرسید و جواب خود را بگیرید و خرید خود را نیز انجام دهید.

دستگاه قنادی 8 دیس

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران