دستگاه صنعتی
خانه - دستگاه شیرینی پزی صنعتی - لیست قیمت فر کیک پزی صنعتی اصفهان

لیست قیمت فر کیک پزی صنعتی اصفهان

قیمت فر کیک پزی.  امروزه در بیشتر کسب و کار هایی که موفق هستند و می توانند به خوبی تولیدات خود را انجام بدهند روش هایی بسیار حرفه ای و پیشرفته به کار گرفته شده است که از همه احاظ می تواند جایگزین و کمک حال قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی باشند . در این روز ها شرکت های بسیار معتبر و کار کشته ای در این زمینه در حال فعالیت می باشند و دستگاه هایی بسیار با کیفیت مخصوص پخت کیک و شیرینی وارد بازار کرده اند .

دستگاه هایی که می توانند جایگزین بسیار خوبی برای راه و روش های سنتی و نیروی انسانی زیاد باشند و توانایی این را دارند که کارشان را بدون هیچ گونه نقص و ایرادی به درستی انجام بدهند و آسیبی به سرمایه و تولید کننده وارد نکنند . این دستگاه ها بسیار هوشمند می باشند و مهندسان و داشنمدانی که آن ها را برای این کار طراحی کرده اند به آن ها برنامه ای دقیق و کاربردی داده اند که می توانند شیرینی هایی بسیار با کیفیت به تولید و در نهایت به دست مشتری برسانند . دستگاه های قنادی از نظر سرمایه گذاری می توانند گزینه خوب و قابل اعتمادی نیز باشند زیرا امروزه و در زمان های گذشته نیز شیرینی ها و کیک ها طرفداران زیادی داشته اند و به خوبی به فروش می رسند به خصوص در کشور ما که در فرهنگ و دینمان مراسمات و جشن های زیادی داریم پس نیاز بیشتری نیز به شیرینی ها پیدا می کنیم .

قیمت فر کیک پزی

خرید و صادرات انواع مختلف دستگاه شیرینی پزی صنعتی

قیمت فر کیک پزی:

همان طور که گفته شد این دستگاه ها بسیار هوشمند می باشند و از همه لحاظ دارای امکانات بسیار حرفه ای هستند . دستگاه ها همچنین تنوع بالایی دارند و در مدل های آن ها گوناگونی زیادی وجود دارد که هرکدام مختص به مکان و شرایط خاصی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . انواع مختلف این دستگاه عبارتند از :

 • دستگاه شیرینی پزی صنعتی ده دیس
 • دستگاه شیرینی پزی هشت دیس
 • دستگاه دوازده دیس
 • دستگاه شانزده دیس
 • دستگاه سی و دو دیس که بیشتر تعداد دیس را دارد و بزرگ ترین فر از لحاظ اندازه است .

این تنوع به شما خریداران و قنادی ها کمک می کند که بتوانید دستگاه مناسبی را برای خودتان انتخاب کیند و مجبور نباشید خرج های بیشتری را برای کارگاه و تولیدی خودتان انجام بدهید . این دستگاه های قابلیت های بیشتری نیز دارند و برای پخت محصولات دیگری نیز به کار می روند .

قیمت فر کیک پزی

قیمت گزاری دستگاه و فر صنعتی کیک پزی در هزینه آن

دستگاه های کیک پزی در داخل کشور به تولید می رسند و تولید کننده و سازنده این دستگاه ها شرکت بزرگ و پیشرفته ایران فر می باشد که با طرح ها و ایده های بسیار خلاقانه ای که مهندسان و کارکنان این شرکت دارند روند صعودی و پیشرفت خوبی را دارد . دستگاه های شیرینی پزی شرکت ایران فر دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شما می توانید به خوبی به آن ها اعتماد کنید . دستگاه ها دارای ضمانت و خدمات پس از فروش برای مدت زیادی می باشند .

صادر کننده و تولیدکننده دستگاه قنادی سی و دو دیس صنعتی

قیمت فر کیک پزی:

دستگاه های سی ودو دیس دارای بزرگ ترین ابعاد می باشند و می توانند با بیشترین تعداد دیسی که دارند در یک زمان تعداد بسیار بالایی شیرینی به پخت برسانند . این دستگاه با امکانات دارای ابعادی به این صورت است :

قیمت فر کیک پزی

 • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 • طول : دو متر و بیست سانتی متر
 • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

دستگاه سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است و می تواند دمای دستگاه را تا حداکثر شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد کنترل نماید . این دستگاه دو مدل دارد : نوع اول فاقد سیستم بخار است . نوع دوم سیستم بخار نیز دارد . دستگاه همچنین سیستمی دارد که بسیار با اهمیت می باشد و از لحاظ بالا بردن کیفیت شیرینی ها نقش باارزشی دارد . این سیستم حرارت غیر مستقیم است که می تواند از سوختن و یا خام ماندن محصولات جلوگیری نماید و شیرینی هایی کاملا پخته. یک دست و یک رنگ به شما تحویل بدهد .

تولیدکننده و فروشنده انواع دستگاه هشت دیس قنادی اتوماتیک

قیمت فر کیک پزی

دستگاه های هشت دیس بسیار پیشرفته هستند و با امکانات و آپشن هایی که دارند مورد توجه تعداد زیادی از قنادی ها قرار گرفته اند . این دستگاه بدنه .پایه و مخاضنی دارد که از لایه استیل براق پوشیده شده اند که از پوسیده شدن بدنه خارجی دستگاه جلوگیری می کند . دستگاه هشت دیس دارای ابعادی به این شرح است :

 1. ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 2. طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر

این دستگاه دارای دو عدد الی سه عدد فن مخصوص خنک کردن دستگاه است که حرارت زیاد را کاهش می دهد و جنس و کیفیت شیرینی ها را بسیار بالا می برد .

قیمت فر کیک پزی

دستگاه هشت دیس دارای هشت عدد دیس برای پخت شیرینی ها است که فاصله بین این دیس ها استاندارد است به طوری که به یکدیگر و شیرینی ها برخورد ندارند . اندازه صول و عذض این دیس ها مانند دستگاه های بزرگ صنعتی است که ۶۰ در ۴۰ می باشد . از دستگاه های هشت دیس به عنوان پیتزا پز و یا در مصارف خانگی نیز استفاده می شود .

دستگاه ده دیس با قیمت مناسب و کیفیت بالا

قیمت فر کیک پزی:

این دستگاه در چنین اندازه هایی ساخته می شود : ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر . طول : صد و چهل و پنج سانتی متر . عرض : صد سانتی متر است .  این دستگاه با لایه گالوانیزه و استیل بدنه ای  ساخته است که مقاومت بسیار زیادی دارد . لایه گاوانیزه زد زنگ و لایه استیل مقاومت را افزایش می دهد . این دستگاه در وزن شش صد کیلوگرم ساخته می شود .

میزان برقی که دستگاه مصرف می کند ساعتی یک و نیم کیلو وات است . دستگاه دارای ده عدد دیس است .

قیمت فر کیک پزی

خریداری انوع دستگاه دوازده دیس صنعتی شیرینی پزی

دستگاه دوازده دیس بدنه ای سه لایه دارد که تقریبا مانند همدیگر هستند که ه این شرح است : استیل . استیل . پشم سنگ اندازه هایی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است و به تولید می رسد کوچک تر از انواع دیگر است .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

قیمت تولید دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس شیرینی پزی

دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس، یکی از انواع دستگاه های صنعتی پر مصرف است که …