لیست قیمت فر کیک پزی صنعتی اصفهان

قیمت فر کیک پزی

قیمت فر کیک پزی.  امروزه در بیشتر کسب و کار هایی که موفق هستند و می توانند به خوبی تولیدات خود را انجام بدهند روش هایی بسیار حرفه ای و پیشرفته به کار گرفته شده است که از همه احاظ می تواند جایگزین و کمک حال قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی باشند . در این روز ها شرکت های بسیار معتبر و کار کشته ای در این زمینه در حال فعالیت می باشند و دستگاه هایی بسیار با کیفیت مخصوص پخت کیک و شیرینی وارد بازار کرده اند .

دستگاه هایی که می توانند جایگزین بسیار خوبی برای راه و روش های سنتی و نیروی انسانی زیاد باشند و توانایی این را دارند که کارشان را بدون هیچ گونه نقص و ایرادی به درستی انجام بدهند و آسیبی به سرمایه و تولید کننده وارد نکنند . این دستگاه ها بسیار هوشمند می باشند و مهندسان و داشنمدانی که آن ها را برای این کار طراحی کرده اند به آن ها برنامه ای دقیق و کاربردی داده اند که می توانند شیرینی هایی بسیار با کیفیت به تولید و در نهایت به دست مشتری برسانند . دستگاه های قنادی از نظر سرمایه گذاری می توانند گزینه خوب و قابل اعتمادی نیز باشند زیرا امروزه و در زمان های گذشته نیز شیرینی ها و کیک ها طرفداران زیادی داشته اند و به خوبی به فروش می رسند به خصوص در کشور ما که در فرهنگ و دینمان مراسمات و جشن های زیادی داریم پس نیاز بیشتری نیز به شیرینی ها پیدا می کنیم .

قیمت فر کیک پزی

خرید و صادرات انواع مختلف دستگاه شیرینی پزی صنعتی

قیمت فر کیک پزی:

همان طور که گفته شد این دستگاه ها بسیار هوشمند می باشند و از همه لحاظ دارای امکانات بسیار حرفه ای هستند . دستگاه ها همچنین تنوع بالایی دارند و در مدل های آن ها گوناگونی زیادی وجود دارد که هرکدام مختص به مکان و شرایط خاصی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . انواع مختلف این دستگاه عبارتند از :

 • دستگاه شیرینی پزی صنعتی ده دیس
 • دستگاه شیرینی پزی هشت دیس
 • دستگاه دوازده دیس
 • دستگاه شانزده دیس
 • دستگاه سی و دو دیس که بیشتر تعداد دیس را دارد و بزرگ ترین فر از لحاظ اندازه است .

این تنوع به شما خریداران و قنادی ها کمک می کند که بتوانید دستگاه مناسبی را برای خودتان انتخاب کیند و مجبور نباشید خرج های بیشتری را برای کارگاه و تولیدی خودتان انجام بدهید . این دستگاه های قابلیت های بیشتری نیز دارند و برای پخت محصولات دیگری نیز به کار می روند .

قیمت فر کیک پزی

قیمت گزاری دستگاه و فر صنعتی کیک پزی در هزینه آن

دستگاه های کیک پزی در داخل کشور به تولید می رسند و تولید کننده و سازنده این دستگاه ها شرکت بزرگ و پیشرفته ایران فر می باشد که با طرح ها و ایده های بسیار خلاقانه ای که مهندسان و کارکنان این شرکت دارند روند صعودی و پیشرفت خوبی را دارد . دستگاه های شیرینی پزی شرکت ایران فر دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شما می توانید به خوبی به آن ها اعتماد کنید . دستگاه ها دارای ضمانت و خدمات پس از فروش برای مدت زیادی می باشند .

صادر کننده و تولیدکننده دستگاه قنادی سی و دو دیس صنعتی

قیمت فر کیک پزی:

دستگاه های سی ودو دیس دارای بزرگ ترین ابعاد می باشند و می توانند با بیشترین تعداد دیسی که دارند در یک زمان تعداد بسیار بالایی شیرینی به پخت برسانند . این دستگاه با امکانات دارای ابعادی به این صورت است :

قیمت فر کیک پزی

 • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 • طول : دو متر و بیست سانتی متر
 • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

دستگاه سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است و می تواند دمای دستگاه را تا حداکثر شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد کنترل نماید . این دستگاه دو مدل دارد : نوع اول فاقد سیستم بخار است . نوع دوم سیستم بخار نیز دارد . دستگاه همچنین سیستمی دارد که بسیار با اهمیت می باشد و از لحاظ بالا بردن کیفیت شیرینی ها نقش باارزشی دارد . این سیستم حرارت غیر مستقیم است که می تواند از سوختن و یا خام ماندن محصولات جلوگیری نماید و شیرینی هایی کاملا پخته. یک دست و یک رنگ به شما تحویل بدهد .

تولیدکننده و فروشنده انواع دستگاه هشت دیس قنادی اتوماتیک

قیمت فر کیک پزی

دستگاه های هشت دیس بسیار پیشرفته هستند و با امکانات و آپشن هایی که دارند مورد توجه تعداد زیادی از قنادی ها قرار گرفته اند . این دستگاه بدنه .پایه و مخاضنی دارد که از لایه استیل براق پوشیده شده اند که از پوسیده شدن بدنه خارجی دستگاه جلوگیری می کند . دستگاه هشت دیس دارای ابعادی به این شرح است :

 1. ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 2. طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر

این دستگاه دارای دو عدد الی سه عدد فن مخصوص خنک کردن دستگاه است که حرارت زیاد را کاهش می دهد و جنس و کیفیت شیرینی ها را بسیار بالا می برد .

قیمت فر کیک پزی

دستگاه هشت دیس دارای هشت عدد دیس برای پخت شیرینی ها است که فاصله بین این دیس ها استاندارد است به طوری که به یکدیگر و شیرینی ها برخورد ندارند . اندازه صول و عذض این دیس ها مانند دستگاه های بزرگ صنعتی است که ۶۰ در ۴۰ می باشد . از دستگاه های هشت دیس به عنوان پیتزا پز و یا در مصارف خانگی نیز استفاده می شود .

دستگاه ده دیس با قیمت مناسب و کیفیت بالا

قیمت فر کیک پزی:

این دستگاه در چنین اندازه هایی ساخته می شود : ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر . طول : صد و چهل و پنج سانتی متر . عرض : صد سانتی متر است .  این دستگاه با لایه گالوانیزه و استیل بدنه ای  ساخته است که مقاومت بسیار زیادی دارد . لایه گاوانیزه زد زنگ و لایه استیل مقاومت را افزایش می دهد . این دستگاه در وزن شش صد کیلوگرم ساخته می شود .

میزان برقی که دستگاه مصرف می کند ساعتی یک و نیم کیلو وات است . دستگاه دارای ده عدد دیس است .

قیمت فر کیک پزی

خریداری انوع دستگاه دوازده دیس صنعتی شیرینی پزی

دستگاه دوازده دیس بدنه ای سه لایه دارد که تقریبا مانند همدیگر هستند که ه این شرح است : استیل . استیل . پشم سنگ اندازه هایی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است و به تولید می رسد کوچک تر از انواع دیگر است .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران