مرجع فروش فر قنادی ۱۲ دیس عمده

همانطور که می دانید فر قنادی ۱۲ دیس، فری است که در منزل کارایی و استفاده ندارد، این فر بیشتر در کارگاه های کوچک و بزرگ قنادی در شهرهای مختلف، وجود دارد. فر قنادی با داشتن سینی های متعدد می تواند در هر بار پخت مقدار زیادی شیرینی به اندازه صد کیلوگرم را آماده کرده و درون سینی های قنادی برای فروش عمده قرار دهد. مرجع فروش این فرها می تواند به شما با کیفیت ترین فرها را با قیمت مناسب ارائه دهد، تا شما خرید به صرفه ای داشته باشید.   

مرجع فروش فر قنادی 12 دیس عمده

مصرف انرژی فر قنادی ۱۲ دیس

مصرف انرژی فر قنادی 12 دیس مصرف انرژی فر قنادی به نسبت حجم پختی که در هر بار استفاده دارد، خیلی زیاد نبوده، به گونه ای که هزینه برق فر در مقایسه با دیگر هزینه های جاری، خیلی کم می باشد.
این فر در هر ساعت ۱/۵ کیلو وات برق مصرف می کند، و این مقدار به عنوان استاندارد برای آن تعریف شده است. 
نوع انرژی که این فر مصرف می کند گاز شهری بوده و چیزی معادل با ۳/۵ متر مکعب در هر ساعت است. در بعضی از نمونه های این فر که با گازوییل کار می کند، چیزی حدود دو لیتر گازوییل مصرف می کند. 
در واقع این فرها دوگانه سوز هستند و در مواقعی که به یکی از این انرژی ها دسترسی نداشته باشید می توانید از نوع سوخت دیگر آن استفاده کنید.
ساختار سه لایه و عایق حرارتی بدنه فر کاری کرده است که انرژی و گرما به محیط بیرون سرایت نکند و محیط داخل قر کاملا ایزوله بماند. بنابراین با همان مقدار انرژی که فر مصرف می کند می توان در هر بار پخت، بیشترین بازدهی را داشت.

کارخانه تولید فر قنادی ۱۲ دیس استیل

کارخانه تولید فر قنادی 12 دیس استیل کارخانه تولید فر در شهرک های صنعتی بزرگ و کوچک در بعضی از شهرها می تواند به راحتی انواع فرهای صنعتی و نیمه صنعتی را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد. این فرها که دارای ابعاد مختلفی هستند هم برای منزل کارایی و استفاده دارند و هم اینکه مخصوص قنادی هستند.
واحد فنی سازنده جنس بدنه فر را از استیل می سازد تا تبادل گرمایی با بیرون نداشته باشد و جنس سینی های بکار گرفته شده در این فر گالوانیزه هست که به اندازه کافی محکم، بادوام و انعطاف پذیر می باشد.
وجود نمایشگر دیجیتال و لمسی بر روی این فر سبب شده تا شما به راحتی دمای درون فر و وضعیت پخت شیرینی ها را ببینید و آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید.
این فرها با داشتن سینی های ۱۲ تایی بیشتر مناسب قنادی های کوچک هستند در قنادی های بزرگتر می توانید فرهایی با ۳۶ سینی و بیشتر نیز ببینید.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران