مرکز خرید فر قنادی ۱۲ دیس

فر قنادی ۱۲ دیس همان طور که از نام آن پیداست امکان قرار دادن دوازده دیس محتوی خمیر نان و شیرینی را دارد. به طور کلی فر به دستگاه هایی گفته می شود که تولید کننده حرارت و گرما بوده و به شکل محفظه بسته ای می باشند که حرارت درون آنها یکنواخت است. این ویژگی سبب پخت بهتر می شود. در مرکز خرید انواعی از این تجهیزات را با قابلیت های مختلف مانند میزان مصرف انرژی گوناگون می توان مشاهده نمود.

مرکز خرید فر قنادی 12 دیس

کاربرد فر قنادی ۱۲ دیس چیست؟

کاربرد فر قنادی 12 دیس چیست؟ فر قنادی از جمله تجهیزات ضروری و مورد نیاز در صنعت قنادی و شیرینی سازی است که کارآیی بسیار بالایی داشته و در واقع بدون آن عملا پخت انواع شیرینی و کیک امکان پذیر نخواهد بود. مهمترین خصوصیت فر حرارت غیر مستقیم در فضایی بسته است که نقش مهمی در پخت بهتر کیک نقش مهمی دارد.

به کمک این تجهیزات انواع نان فانتزی، نان شیرمال و کلوچه و همچنین اقسام مختلف کیک و شیرینی در حجم بالا قابل تههیه است. این دستگاه ها با ظرفیت های مختلف و ابعاد گوناگون ساخته می شوند که نوعی از آنها دارای دوازده دیس است.

امکان قرار دادن ۱۲ دیس در فر پخت سریع و هم زمان را در سفارشات بالا ممکن می سازد. برخی از این وسایل دارای سیستم بخار جهت پخت بهتر کیک و شیرینی و به خصوص نان های فانتزی و حجیم می باشند.

از این رو به کمک این مدل از فر قنادی می توان نان هایی با کیفیت بالا تهیه کرد. انرژی مصرفی در این گونه فر ها هم با استفاده از نیروی برق و هم با کمک گاز می باشد که هر کدام تحت ایمنی کامل امکان پخت را فراهم می سازند.

کاربرد فر ۱۲ دیس در کارگاه های بزرگ با ظرفیت بالای تولیدی، یکی از اصلی ترین موارد استفاده از این مدل فر را نشان می دهد. این در حالی است که برای کارگاه های کوچک قنادی نیز ظرفیت های ده، هشت، شش و چهار دیس نیز طراحی شده اند که هر واحد تولیدی متناسب با تقاضای موجود آن را خریداری می کند.

بازار فروش فر قنادی ۱۲ دیس

بازار فروش فر قنادی 12 دیس تجهیزات قنادی و شیرینی پزی حرفه ای شامل قطعات و ماشین های مختلفی می شوند که فرایند کار و سرعت تهیه شیرینی را به طور قابل توجهی افزایش می دهند.

اهمیت استفاده از این ماشین ها به خصوص زمانی پر رنگ تر می شود که در اعیاد مختلف مذهبی و باستانی تقاضا برای شیرینی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و وجود دستگاه های مانند فر ۱۲ دیس سرعت کار را افزایش می دهد.

از این رو در بازار فروش فر قنادی از جمله مرکز حاضر مدل های مختلف فر به مشتریان و خریداران معرفی می شود.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران