مرکز خرید فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری

دستگاه پخت نان

فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری را می توانید با قیمت مناسب و با کیفیت بالا سفارش دهید. امروزه در پخت نان های صنعتی از فر در اندازه های مختلفی استفاده می شود. دستگاه های پخت نان از نظر تنوع و تکنولوژی پیشرفت قابل توجهی داشته اند و در اکثر آنها استفاده از دست به حداقل ممکن رسیده است. فرهای پخت نان دوار کارکرد آسانی دارند و به همین علت پرفروش تر از انواع دیگر فر هستند. این نوع از فرها را می توانید از طریق سایت و به روش اینترنتی نیز خریداری کنید.

مرکز خرید فر پخت نان دوار 1.5 متری

جنس بدنه فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری

جنس بدنه فر پخت نان دوار 1.5 متری

فرهای پخت نان دوار انواع مختلفی دارند اما یکی از پرفروش ترین آنها فرهای دوار ۱٫۵ متری هستند. یکی از مهمترین عللی که سبب استقبال خریداران از این نوع فرها می شود، دو مشعله بودن آن است. این دستگاه ها در کف خود دارای سنگهای چدنی بوده که با توجه به جنسی که دارند می توانند حرارت را در طولانی مدت در خود حفظ کنند و لذا نقش چشمگیری در کاهش مصرف انرژی گاز دارند.

جنس بدنه فر دوار ۱٫۵ متری از ۵ لایه مختلف پشم سنگ، پشم شیشه، استیل نسوز، استیل و ورق گالوانیزه تشکیل شده است که سبب می شود کیفیت کار با دستگاه به طور قابل توجهی افزایش یابد. وجود ورق های گالوانیزه در آخرین لایه سبب شده در صورت واکنش با اکسیژن، زنگ زدگی ایجاد نگردد.

از این نوع دستگاه ها بیشتر در پخت انواع نان لواش استفاده می شود اما کاربرد آن به پخت نان محدود نبوده و امروزه انواع پیتزا هم با آن تولید می کنند. احتمالا تا به امروز برای یک بار هم که شده خوردن پیتزای متری را تجربه کرده و از طعم آن لذت برده اید. این نوع پیتزاها به کمک همین فرهای دوار ۱٫۵ متری پخته و برش داده می شوند.

فروش انواع فر پخت نان دوار

فروش انواع فر پخت نان دوار

انواع فر پخت نان دوار در مدل های مختلف با قیمت مناسب به فروش می رسد. علاوه بر آنکه کار با فرهای دوار بسیار آسان است، کارکرد چندگانه آن نیز در جلب نظر مشتریان بسیار موثر بوده است. فرهای دوار از جمله فرهای صنعتی بوده که علاوه بر استفاده در نانوایی در بسیاری از فست فود فروشی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. لذا بازار خرید و فروش آن همیشه پررونق بوده است.

فروش این دستگاه ها از طریق این سایت نیز انجام می شود. عرضه مدل های مختلف فرهای دوار به صورت یک جا به مشتری این امکان را می دهد تا با بررسی و جستجوی کامل در بین محصولات عرضه شده، بر اساس نیاز خود و کاری که قرار است انجام دهد، نوع فر دوار را انتخاب و سفارش دهد.

ضمن آنکه قیمت مناسب و تخفیف ویژه در جلب نظر مشتری برای انتخاب این شیوه از خرید بسیار موثر بوده است.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران