مرکز فروش انواع دستگاه نانوایی اتوماتیک

فروش دستگاه نانوایی

فروش دستگاه نانوایی.  انسان ها ی امروزی برای انجام کار های روزمره خود زیاد وقت نمی گذارند در صورتی که به طور جدی به ان نیازمند هستند کار هایی مانند خوردن درست و کامل وعده های غذایی مخصوصا صبحانه که یکی از اصلی ترین جزییات ان نان است و هیچ انسانی بدون خوردن نان کافی به صورت روزانه قدرت و توانایی انجام کار های سنگین و سخت در زندگی اش را ندارد امروزه انسان های مردن که دارای مشغله های فراوانی می باشند سعی می کنند تا انجا که می توانند از سرعتی که پیرفت علم در اختیارشان گذاشته است استفاده کنند تا بتوانند بیشتر وقت خود را روی فعالیت های حرفه ای خود متمرکز کنند که این مسئله بیشتر در زمینه های ورزشی بیشتر دیده می شود از طرفی برای تولید نان نیز نانواها نیاز مند زمان هستند زیاد این فرایند به زمان احتیاج دارد اما در گذشته مقدار زمانی که برای پخت نان گذاشته می شده بسیار زیاد بوده است به همین دلیل است که نانوا هایی که در گذشته پخت می کردند صبح خیلی زود به مغازه هایشان می رفتند اما باز هم وقت کم می اوردن و نان به تمام افراد نمی رسید اما امروزه با وجود دستگاه های مدرن و صنعتی پخت نان این مشکل به راحتی برطرف شده است .

فروش دستگاه نانوایی

انواع دستگاه نانوایی اتوماتیک

فروش دستگاه نانوایی:

این دستگاه ها می توانند برای نانواها بسیار خوشایند باشند زیرا پخت نان را تا حد زیادی سریع و اسن کرده اند با توجه به این که کیفیت نان ها نه تنها پایین تر نیامده بلکه بالاتر نیز رفته است اما انواع این دستگاه که دو نوع رایج ان مدل تونلی و دوار می باشد که این دو نوع بیش از هر نوع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

مدل تونلی دستگاه نانوایی: این دستگاه دارای دو نوع است که یک تنوع ان چهار و نیم متری و نوع دیگر ان شش و نیم متری است این دستگاه ها در هردو حالت نیمه اتومات و تمام اتومات ساخته و در بازار عرضه می شود اما ان چیزی که بیشتر به چشم می خورد این است که نوع شش و نیم متری بیشتر در حالت تمام اتومات است و نوع چهار و نیم متری بیشتر در حالت نیمه اتومات تولید می شود همچنین نوع شش و نیم متری دارای سیستم بخار می باشد اما مدل چهار و نیم متری این ویژه گی را در خودش ندارد البته حرارت هردو این دستگاه ها به صورت غیر مستقیم است و این حرارت غیر مستقیم به هرچه بهتر و کامل تر پخته شدن نان ها کمک می کند .

فروش دستگاه نانوایی

فروش دستگاه نانواییک

نوع شش و نیم متری دارای یک مشعل می باشد و مدل چهار و نیم متری با دو مشعل کار می کند اما هردو این دستگاه ها دارای سیستم پی ال سی و اینورتر هستند که باعث می شود دستگاه بهتر کنترل شود .

مدل دوار دستگاه نانوایی صنعتی : این نوع از دستگاه نانوایی حالت گردان دارند و به طور کلی به چهار اندازه تقسیم می شوند که این اندازه ها قطر دستگاه می باشد که به این شرح است : اندازه دو متر و بیست سانتی متری و اندازه دو متر و پنجاه سانتی متری و اندازه سه متری و اندازه یک متر و پنجاه سانتی متری .

این دستگاه از پنج لایه در قسمت بدنه خارجی ان استفاده شده است که عبارتند از : استیل . پشم سنگ . پشم شیشه. استیل نسوز و گالوانیزه که دارای خاصیت زد زنگ می باشد و از اهمیت و جایگاه ارزشمندی برخوردار است همچنین این دستگاه با استفاده از دو مشعل کار می کند و در قسمت کف این دستگاه سنگ هایی از جنس چون موجود است که زیر نان ها قرار می گیرد و این جنس می تواند گرما را تا حد زیادی دورون خودش نگه دارد .

فروش دستگاه نانوایی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران