مرکز فروش دستگاه جدید پخت نان صنعتی

فروش دستگاه پخت نان

فروش دستگاه پخت نان.  در این روز ها پیشرفت کردن علم بسیار به افراد و انسان ها کمک کرده است زیرا باعث شده است که ان ها بتوانند کار های فرعی و روزمره خود را که به ان وابسته هستند با سرعت بیشتری انجام بدهند این مسئله بسیار برای ان ها خوشایند است زیرا انسان های پرمشغله ترجیح می دهند زمان خود را بیشتر برای کار های مهم و تخصصی خود کنار بگذارند و انجام کار هایی مانند خرید نان مخصوصا برای مرد ها ممکن است تا حدی ناخوشایند باشد اما امروزه با وجود به بازار امدن دستگاه های صنعتی کمتر کسی وقتش را در صف های نان هدر می دهد از طرف دیگری انسان ها نمی توانند از خودرن و استفاده نان دست بکشند زیرا بدون خوردن نان بدن توانایی و قوای خود را ازدست می دهد و نان ها به عنوان یکی از مهمترین مواد غذایی و خوراکی هایی که یک انسان سالم باید استفاده کند را معرفی می کنند .

فروش دستگاه پخت نان

برای تولید کنندگانی که به طور حرفه ای و گسترده در حال پخت نان مورد نیاز انسان ها هستند این مسئله بسیار کمک کننده است زیرا با این دستگاه ها ان ها می توانند نان های خود را سریع تر و با کیفیت تر پخت کنند .

انواع دستگاه صنعتی پخت نان با استفاده از تجهیزاتی ساخته می شود ؟

فروش دستگاه پخت نان:

دستگاه های پخت نان دارای مدل های متنوعی هستند که دست تولید کنندگان را برای انتخاب راحت تر باز کذاشته است و از لحاظ کیفیت شما می توانید به طور کامل برای چند سال روی این دستگاه ها حساب کنید .

دستگاه های نانوایی دارای دو نوع اصلی هستند که بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرند مدل تونلی و دوار یا گردان که دارای ویژه گی های مختلفی هستند .

فروش دستگاه پخت نان

مدل تونلی دستگاه نانوایی صنعتی : این دستگاه پرکاربرد دارای دو نوع می باشند مدل چهار و نیم متری و مدل شش و نیم متری هر دو دارای حالت تمام اتومات و نیمه اتومات هستند اما نوع شش و نیم متری بیشتر در حالت تمام اتومات تولید می شود  مدل جهار و نیم متری بیشتر نیمه اتومات دیده می شود همچینین این دستگاه ها دارای سیستم های اینورستی و پی ال سی هستند که این سیستم ها به دستگاه کمک می کنند تا بهتر کنترل شود البته این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم هستند که این مسئله باعث شده است که طرفداران و خریداران بیشتری پیدا کند زیرا حرارت غیر مستقیم می تواند کاملا و بدون نقص محصول را پخت کند و سوختگی و خام ماندگی در خمیر از خود به جای نزارد البته مدل چهار و نیم متری بدون سیستم بخار است اما نوع شش و نم متری سیستم بخار دارد که به امکانات ان اضافه می شود .

فروش دستگاه پخت نان:

فروش دستگاه پخت نان

مدل دوار دستگاه نانوایی صنعتی : این نوع از دستگاه نیز در اکثر نانوایی ها دیده می شود اما به طور کلی دارای چهار نوع است : نوع دو و نیم متری و یک و نیم متری و سه متری و دو متر و بیست سانتی متری البته این اندازه ها مربوط به قطر دستگاه ها می باشد و اینکه این دستگاه به وسیله دو مشعل کار می کند و بدنه مقاوم ان از پنج لایه استیل . پشم سنگ . پشم شیشه استیل نسوز و گالوانیزه است که لایه اخر ان یعنی گالوانیزه از ارزش بالاتری برخوردار است زیرا زد زنگ می باشد و با اکسیژن به هیچ عنوان واکنش نمی دهد و در قسمت کف این دستگاه از سنگ هایی استفاده شده که زیر نان ها قرار می گیرند و این سنگ ها به دلیل اینکه از جنس چون می باشند می توانند تا مدت زیادی گرما را در خود حفظ کنند که این مسئله باعث می شود تا مصرف گاز تا حد زیادی کاهش پیدا کند .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران