نمایشگاه دستگاه نان پزی اتوماتیک

نمایشگاه دستگاه نان پزی

نمایشگاه دستگاه نان پزی.   پیشرفت کردن سریع علم توانسته است شرایط و موقعیت های زیادی را برای رشد کار های تولیدی و صنعتی به وجود بیاورد و تولید کنندگان و طراحان دست شان برای درست کردن محصولاتی پیشرفته تر و مشتری پسند تر بسیار باز است .

امروزه در حوزه های گوناگون این طراحان در حال فعالیت می باشند و یکی از مهمترین و پر سود ترین زمینه های مواد غذایی به خصوص نان های می باشند که از لحاظ نیاز مشتری در اولویت قرار دارند .

دستگاه هایی که در این روز های برای پخت این محصولات در حال ورود به بازار می باشند بسیار مدرن و پر کاربرد هستند به گونه ای که تنها راه برای رشد و دریافت سود بیشتر استفاده از این دستگاه های است .

دستگاه های صنعتی نانوایی دارای شرایط و ویزه گی هایی می باشند که می توانند به خوبی برای شما نان هایی بسیار با کیفیت پخت کنند  و توسط شما به دست مشتری برسانند . با استفاده از آن ها شما می توانید صف های جلوی نانوایی خود را خلوت کنید و به مغازه ای تبدیل شوید که همه افراد به دلیل سرعت بالا در پخت به نانوایی شما مراجعه کنند .

نمایشگاه دستگاه نان پزی

دستگاه ها دارای امکانات خاص و منحصر به فردی می باشند به طوری که در اکثر نانوایی های از آن ها استفاده می شود .

دستگاه نانوایی صنعتی چه شرایط و انواعی دارد ؟

نمایشگاه دستگاه نان پزی:

این دستگاه ها می توانند مزایایی و سود هایی به شما برسانند که به این شرح است :

  • دستگاه های صنعتی باعث می شوند تا شما بتوانید نان های خود را به سرعت پخت کرده و به دست مشتری برسانید .
  • شما با استفاده از این دستگاه های می توانید کیفیت نان های خودتان را تا حد زیادی بالا ببرید .
  • این دستگاه ها باعث می شوند که مغازه ی شما ظاهری زیبا تر و مرتب تر داشته باشد و در عین حال هر تعداد نانی را که بخواهید تولید کنید .

خرید دستگاه نان پزی از چه راهی امکان پذیر است ؟

نمایشگاه دستگاه نان پزی

شما برای خرید این دستگاه ابتدا باید اطلاعات دقیق و مهمی را درباره آن ها به دست بیاورید تا بتوانید به خوبی نوع دستگاه تان را انتخاب نمایید . شما برای اینکه بتوانید نوع آن را به درستی انتخاب کنید کافی است که از صاحب نظران و متخصصان این زمینه کمک بگیرید و همچنین در سایت این مجموعه مشاوران ما همیشه آماده هستند که به سوالات شما پاسخ بدهند و یا اینکه شما را برای انتخاب درست راهنمایی کنند .

این دستگاه ها را شما می توانید از همین سایت سفارش دهید و بعد از زمان کوتاهی آن را تحویل بگیرید .

قیمت و شرایط خرید دستگاه نانوایی پیشرفته چیست ؟

قیمت های دستگاه به علت اینکه در کشور ساخته می شوند بسیار مناسب و نسبتا پایین است اما باید گفت که کیفیت دستگاه ها بسیار بالا است و می تواند به شما در رشد نانوایی تان کمک کند. این دستگاه ها مانند هر محصول ارزشمند دیگری دارای ضمانت پس از فروش است و در صورت خراب شدن دستگاه تا مدتی پس از خرید دستگاه را مانند روز املش تعمیر کرده به شما پس خواهند داد .

نمایشگاه دستگاه نان پزی

قیمت های دستگاه می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذار ها باشند تا با استفاده و سرمایه گذاری روی این دستگاه های به صرفه سود خوبی به علاوه کسب و کار درست به دست بیاورند .

دستگاه نانوایی صنعتی در چه نوعی به تولید می رسد ؟

نمایشگاه دستگاه نان پزی:

این دستگاه ها نیز دارای مدل های مختلفی هستند که با وجود نوع نانی که می خواهید تولید کنید و موقعیت و و ضعیت نانوایی تان باید آن را انتخاب نمایید  .  این دستگاه ها بسیار مفید و گوناگون هستند و دو نو از پر مصرف ترین و پر فروش ترین این دستگاه ها به این شرح است :

این دو دستگاه نیز مدل های مختلفی دارند که در ادامه به شما توضیح خواهم داد . دستگاه های نانوایی بسیار پیشرفته هستند و نان های شما را بدون هیچ خرابی و یا سوختگی به دستتان میرسانند .

دستگاه تونلی چه انواعی دارد ؟

دستگاه تونلی یکی از زیبا ترین و پر کاربرد ترین انواع دستگاه های نانوایی می باشد با اینکه خیلی از حضورش در بازار خرید و فروش دستگاه های نانوایی نمی گذرد ولی دارای طرفداران زیادی شده است و توانسته به خوبی انتظارات را بر آورد کند . این دستگاه پر مصرف و پیشرفته نیز دارای دو مدل است که هر کدام با اندازه ها و چند تفاوت کوچک از یکدیگر متمایز شده اند .

نمایشگاه دستگاه نان پزی

  1. دستگاه چهار و نیم متری نوع تونلی
  2. دستگاه شش و نیم متری نوع تونلی

این دو دستگاه امروزه به دو حالت بیشتر ساخته می شوند و می توانند با کیفیت بالایی نان های مورد نظر شما را پخت کنند .

دستگاه چهار و نیم متری از چه طریقی پخت می کند ؟

نمایشگاه دستگاه نان پزی:

این دستگاه دارای دو مشعل می باشد و حرارت غیر مستقیم دارد که از آن به عنوان روشی برای جلوگیری از سوختگی و خام ماندن خمیر استفاده می کند . این دستگاه دو حالت دارد همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم ولی  این نوع از دستگاه تونلی بیشتر ب حالت نیمه اتوماتیک ساخته می شود .

دستگاه چهار و نیم متری همچنین دارای سیستم پی ال سیو اینورتر است که می توانند به موقع هشدار لازم را برای رسیدگی به دستگاه بدهند . این دستگاه فاقد سیستم بخار است .

نوع دوار دستگاه صنعتی نانوایی چه مدلی دارد ؟

نمایشگاه دستگاه نان پزی

دستگاه دوار بیش از هر چیز سابقه دارد و به چهار نوع تقسیم بندی می شود :

  1. نوع اول : سه متری
  2. نوع دوم : دو متر و پنجاه سانتی متری
  3. نوع سوم : دو متر و بیست سانتی متری
  4. نوع چهارم : یک متر و پنجاه سانتی متری

این دستگاه سنگ هایی در کف خودش دارد که از چدن هستند و این چدن ها می توانند  گرما را در خودشان نگه دارند تا مصرف گاز  کمتری داشته باشید .

بدنه ی خارجی دستگاه پنج لایه است : استیل . استیل نسوز . پشم سنگ . پشم شیشه . گالوانیزه . که لایه آخر می تواند با عدم واکنش خود نسبت به اکسیژن عمر دستگاه را بسیار طولانی تر کند و از آسیب دیده گی آن در مدت زمان کوتاهی جلوگیری کند

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران