نمایندگی خرید دستگاه دوار پخت نان

فر دوار پخت نان

نمایندگی خرید دستگاه دوار پخت نان با شرکت ایران فر بشناسید. شرکت ایران فر تولید و بازرگانی انواع دستگاه های قنادی و نان پزی و دیگر دستاه های صنعتی پخت ، محصولات خود را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند . گاهی اوقات برای خریدران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی درباره راه های خرید دستگاه و مشخصات فنی دستگاه پیش می آید که ما در این متن بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

فر دوار پخت نان

از کدام شرکت دستگاه های مد نظر خود مان را با اتمینان خریداری کنیم ؟ آیا دستگاه های که از شرکت ایران خریداری می کنیم استاندارد های لازم برای کار را دارند ؟ چگونه دستگاه مد نظر خود را با ضمانت و خدمت پس از فروش خریداری کنیم ؟ دستگاه های دوار پخت نان به چند دسته تقسیم بندی می شوند ؟

از کجا بخریم ؟

شرکت ایران فر تولید و بازرگانی انواع دستگاه های قنادی و نان پزی و دیگر دستاه های صنعتی پخت ، سعی کرده است تا دستگاه های خود را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند تا مشتریان با دست باز خرید خود را انجام دهند و از خرید خود اتمینان کامل داشته باشند .

فر دوار پخت نان

استاندارد برای کار

دستگاه های تولیدی شرکت ایران فر تمامی محصولات خود را با استاندارد های لازم تولید می کند و البته بر روی بدنه محصولات نشان استاندارد ها و ISO های خود دستگاه درج شده است تا شما از این که یک دستگاه استاندارد و تولید ملی خریده اید اتمینان کامل داشته باشید ، ( بهترین ها را تولید می کنیم چون شما لایق بهترین ها هستید )

ضمانت و خدمات پس از فروش

یکی دیگر از شگفتانه های شرکت ایران فر این است که تمامی دستگاه های تولیدی خود را به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت به مشتریان خود عرضه می کند ، تا شما از خریدی که انجام می دهید این اتمینان خاطر را داشته باشید که اگر دستگاه های شما خراب شد توسط شرکت بصورت رایگان یا با کمترین هزینه تعمیر و یا تعویض شود .

فر دوار پخت نان

تقسیم بندی دستگاه دوار

دستگاه های دوار را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد :

فر های پرتابل : نوع اول که طرحی جدید از دستگاه های دوار هستند که با مزیت های جدید جای بسیاری از دستگاه معمولی قدیمی را در بعضی از کارگاه های گرفته اند زیرا دستگاه های پرتابل از حارت غیر مستقیم و تخته لمسی کنترل دستگاه برخوردار هستند .

فر های معمولی :  دستگاه های معمولی هم که در طرح های جدید تولید می شوند دارای مزیت بسیار خوبی شده اند چند مزیت این دستگاه مانند مشعل های فشار قوی و چرخش معکوس دستگاه و بکار نگرفتن آجر در دستگاه ها تا وزن دستگاه را سبک سازد .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران