نمایندگی فروش دستگاه تونلی شش و نیم متری

فروش دستگاه تونلی نانوایی

فروش دستگاه تونلی نانوایی.  ما می توانیم در زندگی خود برای نان ها جایگاه ویزه ای را در نظر بگیریم و سعی کنیم تا آنجایی می توانیم در روز از این مواد غذایی پر انرژی استفاده نماییم . امروزه بیشتر شما در محله های خود بیشتر از دو یا سه نانوایی مشاهده می کنید که همه آن ها اکثر اوقات دارای نان می باشند و می توانند نان مورد نیاز شما را تامین نمایند . آیا این به چه دلیل است ؟

در گذشته مردم باید بیشتر زمان صبحانه خود را برای ایستادن در صف های نانوایی هدر می دادند و با عجله صبحانه می خوردند تا به محل کار خود و یا قراری که در صبح داشتند برسند .و این مسئله برای افراد به خصوص کسانی که در خانه مسئول خرید نان بودند ناخوشایند بود . اما امروزه ما مشاده می کنیم که خرید نان بسیار سریع تر شده است و مردم سریع آن ها را زا نانوایی در یافت می کنند . این سرعت و این خلوتی در نانوایی ها به خاطر وجود تکنولوژِی و دستگاه های پیشرفته ای است که مخصوص نانوایی ساخته شده است و می تواند با سرعت بیشتری نان مورد نیاز شما را پخت کند و به دستتان برساند زیرا این دستگاه ها دارای

امکانات بسیار پیشرفته و خوبی می باشند که کار را سریع و راحت تر کرده است .

فروش دستگاه تونلی نانوایی

چند نوع دستگاه نانوایی وجود دارد ؟

فروش دستگاه تونلی نانوایی:

دستگاه ها روز به روز در حال پیشرفت می باشند و تعداد آن ها رو به افزایش است و انواع این دستگاه ها بیشتر بستگی به تعداد نان ها دارد و مدل های آن ها دارد . اما دو نوع از مهمترین و پر مصرف ترین انواع این دستگاها نوع تونلی و دوار است که می توانند بسیار کار آمد در نانوایی ها ظاهر بشوند . این دو نیز خودشان دارای مدل های گوناگونی هستند که با یکدیگر تفاوت های کوچکی دارند .

این دستگاه ها را می توان در سایت های این مجموعه مشاهده نمود .

نوع تونلی چه خصوصیتی دارد ؟

مدل تونلی بسیار مورد استقبال نانواها قرار گرفته است و شما آن ها در بیشتر نانوایی ها می بینید زیرا آن ها دارای ویژه گی های بسیار مفید و کار آمد می باشند و می توانند در رشد و تولیدات شما موثر باشند .

فروش دستگاه تونلی نانوایی

دستگاه ها تونلی به دو نوع تقسیم شده اند یک نوع آن مدل چهار و نیم متری می باشد و نوع دیگر نوع شش و نیم متری این دستگاه ها است که با  توجه به نام آن دارای اندازه بزرگ تری نسبت به چهار و نیم متری است .

ویژه گی مشابه این دستگاه ها این است که هردو دارای سیستم حرارت غیر مستقیم هستند و همچنین دارای سیستم پی ال سی و اینورتر نیز می باشند . این سیستم با هشدار خوب می تواند بروز مشکل را در دستگاه نشان بدهد .

مدل شش و نیم متری چه مشخصات فنی دارد ؟

این دستگاه بسیار محبوب و پر مصرف است . این دستگاه  دارای سیستم بخار است و همچنین پخت نان های خود را از طریق حرارت غیر مستقیم انجام می دهد . همچنین دارای فقط یک مشعل است و می تواند از سیستم پی ال سی و اینورتر نیز استفاده کند که در قسمت بالا توضیحاتی به شما داده شده است .این دستگاه می تواند دو حالت داشته باشد یکی از آن ها نیمه اتومات و دیگری تمام اتومات که نوع شش و نیم تری بیشتر تمام اتومات ساخته می شود .

فروش دستگاه تونلی نانوایی

نوع چهار و نیم متری ازچه ویژه گی برخوردار است ؟

این دستگاه مانند نوع شش و نیم متری دو وضعیت نیمه اتومات و تمام اتومات دارد اما نیمه اتومات آن اکثرا ساخته می شود . دستگاه دو مشعل دارد و حرارت غیر مستقیم دارد ولی بدون سیستم بخار می باشد . این دستگاه نیز دارای سیستم پی ال سی و اینورتر است .

نوع چهار و نیم متری کوچک تر از مدل شش ونیم متری می باشد و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد  اما بستگی به شرایط مغازه و نانوایی نیز دارد .

هزینه قابل پرداخت برای دستگاه صنعتی نانوایی چه مقدار است ؟

هزینه هایی که برای تولید مواد غذایی امروزه وجود دارد بسیار زیاد و باورنکردنی می باشد با این وجود تنها دستگاه های صنعتی که می توان با هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر به نتیجه رسید دستگاه صنعتی نانوایی

فروش دستگاه تونلی نانوایی

می باشد . زیرا این دستگاه ها اکثرا در کشور خوردمان ساخته می شوندو به دلیل تولید ملی بودنشان هزینه بسیار مناسب تری دارند و می توانند سود خوبی را نیز به شما بازگردانند . دستگاه های صنعتی دارای شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری هستند و با توجه به نیاز پایان نیافتی مردم به نان دستگاه نانوایی همیشه پر طرفدار می ماند به شرط اینکه روز به روز ارتقا پیدا کند .

این مسئله با خرید و اعتماد شما عزیزان ممکن خواهد شد .

خرید دستگاه صنعتی نانوایی چگونه است ؟

فروش دستگاه تونلی نانوایی:

خرید این دستگاه ها نیز مانند خیلی کالا های دیگر به صورت اینترنتی امکان پذیر است و متخصصان و کارکنان زحمت کش این مجموعه تمامی تلاش خود را برای راحتی شما انجام خواهند داد .

شما می توانید از طریق تماس های تلفنی با مشاوران مجموعه ما درباره خرید مشورت نمایید و یا اینکه اطلاعات مورد نیاز خود را از آن ها بپرسید و یا در سایت مشاهده نمایید زیرا در آن قسمت تمامی چیز هایی که شما باید قبل از خرید آن ها را بدانید قرار دارد .

فروش دستگاه تونلی نانوایی

شما برای خرید نیز می توانید به همین سایت ها  و مجموعه ما مراجعه نمایید و دستگاه ها سفارش بدهید تا پس از چند روز آن را درب کارخانه و یا تولیدی خودتان تحویل بگیرید .

پیشرفت علم و تکنولوژی این امکان را برای شما فراهم کرده است که با استفاده از هر وسیله هوشمندی که به اینترنت وصل می شود این کار را انجام بدهید و سرعت خرید خود و همچنین تولدتان را بالا ببرید .

چه نوع محصولاتی توسط دستگاه صنعتی نانوایی پخت می شود ؟

فروش دستگاه تونلی نانوایی:

این دستگاه توانایی این را دارد که انواع شیرینی ها و نان ها را با هر حجم و ضخامتی به خوبی پخت کند نان هایی از قیبل :

  • نان تافتون
  • نان سنگک
  • نان بربری
  • نان لواش و . ……

سایر نان ها مانند نان ساندویچی با استفاده از دستگاه دیگری پخت می شود .

فروش دستگاه تونلی نانوایی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران