نمایندگی فروش دستگاه دوار پخت نان

فر دوار پخت نان

نمایندگی فروش دستگاه دوار پخت نان را باما بشناسید . شرکت ایران فر صادر کننده و فروشنده دستگاه های صنعتی های قنادی و نان پزی ، محصولات خود را با کیفیت مناسب به مشتران خود ارائه می کند ، گاهی اوقات برای بعضی از خریداران دستگاه های صنعتی پخت یک سری سوالاتی در باره راه های خرید و مشخصات فنی دستگاه ها پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

فر دوار پخت نان

دستگاه های دوار پخت نان در چند نوع وجود دارد ؟ مرحله پخت نان ها از اول تا آخر مرحله پخت به چه صورت می باشد ؟ آیادستگاه های دوار پخت نان داری استاندارد هم می باشند ؟

انواع دستگاه دوار

دستگاه های دوار پخت نان در اونواع مختلفی مانند دستگاه دوار پخت نان لواش و دستگاه دوار پیتزاپز و دستگاه دوار نان سنگک و… می باشد که البته در بعضی موارد می توان با تعوض سنگ های یک دستگاه چندین نوع نان را پخت ، یکی از مهمترین دلیل هایی که این دستگاه را دستگاهی نمونه می سازد همین همه کاره بودن می باشد که در لکثر کارگاه های مواد غذایی می توان از آن استفاده کرد .

فر دوار پخت نان

مراحل اول تا آخر پخت

مرحله پخت یک نان از اول تا آخر به این صورت است که اول آرد و آب را در یک دستگاه خمیر گیر و یا میکسر به هم می زنند تا به خمیر تبدیل شود و بعد از آن خمیر به مدت ۱۰ الا ۱۵ دقیقه استراحت می کند و بعد از آن خمبر را از دستگاه درآورده و بر روی یک سر خان آن را چانه کرده و از دوباره برای ورز آمدن خمیر آن را می خابانند (به مدت ۸ الا ۱۵ دقیقه ) و بعد از آن خمیر آماده پخت است و شما می توانید به و سیله یک ماده چرب کننده آن را از خشکی در آورده و بعد حالت دهید و حال خمیر آماده است تا پخت شود خمیر ی که در دستگاه قرار دادید و بعد از چند دقیقه که آن پخت شد شما می توانید آن را در آورده و میل کنید .

فر دوار پخت نان

استاندارد دستگاه دوار

شرکت ایران فر تمامی دستگاه های که مشتریان خود عرضه می کند استاندارد های لازم برای بار گرفتن آن ها را دارند تا شما از کیفیت بالای دستگاه ها اطمینان پیدا کنید و بتوانید لا خاطری آسوده و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید ، البته این امر موجب شده است تا ما برای اتمینان بیشت مشتریان به الاوه استاندارد خدمات پس از فروش هم برای دستگاه ها قرار دهیم تا شما با رضایت کامل خرید خود را انجام دهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران