نمایندگی فروش دستگاه صنعتی پخت نان

فروش دستگاه پخت نان

فروش دستگاه پخت نان.  برای پخت نان می توان از کسانی استفاده کرد که مهارت کافی را دارند و می توانند مراحل آن را به سرعت انجام بدهند اما آن ها نیز ممکن است در بعضی مواقع چیزی را فراموش کرده و یا اشتباهی انجام بدهند .

با این وجود شما اگر دارای نانوایی پر سود و پر مشتری هستید به شما پیشنهاد می شود برای ادامه روند فروش خوب تان از ابزار ها و ماشین آلاتی استفاده کنید که شما را نسبت به سایر جلو بیندازد .

پیشرفت علم توانسته است بسیاری از کار ها را سریع تر و راحت تر از پیش بکند و این را مدیون متخصصان و مهندسین خوب کشورمان یا در تمام جهان هستیم .

فروش دستگاه پخت نان

دستگاه هایی که برای پخت نان به تولید می رسند دارای توانایی هایی هستند که می توانند تعداد تولید نان شما را در یک زمان معین به حداکثر برسانند تا بتوانید به خوبی از زمان خود استفاده کنید .

دستگاه ها بسیار پیشرفته و هوشمند می باشند و دارای مدل های مختلف با قابلیت ها و ویژه گی های گوناگونی هستند که باعث فروش  بهتر آن ها در هر سطحی شده است .

دستگاه ها توانایی پخت انواع نان ها را نیز دارند و می توانند آن ها را به نحو احسن پخته و به دست شما برسانند .

از چه راهی می توان دستگاه نانوایی صنعتی را خریداری نمود ؟

فروش دستگاه پخت نان:

برای خرید این دستگاه های پیشرفته شما باید دارای یک وسیله هوشمند باشیدو وکار با آن را بدانید . شما می توانید با استفاده از وسیله هوشمند خود وارد سایت های این مجموعه با اعتبار و بزرگ بشوید .

در آن سایت شما می توانید از مشاوران ما نیز در این قضیه کمک بگیرید و ان ها به خوبی و با اطلاعات کامل شما را راهنمایی می کنند .

فروش دستگاه پخت نان

شما قبل از خرید خودتان با انبوهی از اطلاعات درباره دستگاه ها به همراه تصاویر و عکس های بخش های مختلف دستگاه مواجه می شوید . این دستگاه ها را از طریق سفارش در سایت های اینترنتی خریداری می کنید و بعداز مدتی تحویل می گیرد .

چه تنوع در دستگاه صنعتی پخت نان موجود است ؟

این دستگاه ها دارای انواع مختلف می باشند که به خوبی نیز فروش می روند دلایل تنوع این دستگاه ها زیاد می باشد ولی یکی از مهمترین آن ها این است که خریدار بتواند با هر شرایطی دستگاه را خریداری نماید و به مشکل بر  نخورد .دستگاه ها دارای دونوع پر فروش و پر مصرف می باشند که به این نام ها معروف هستند :

 • نوع تونلی
 • نوع دوار

دستگاه ها را می توانید در سایت این مجموعه بهتر بررسی کنید .

فروش دستگاه پخت نان

مشخصات فنی دستگاه دوار چیست ؟

فروش دستگاه پخت نان:

این دستگاه به دستگاه گردان نیز معروف است زیرا دارای حالت دورانی و گرد است و اندازه هایی که از آن به شما داده می شود درباره قطر و ارتفاع ان ها می باشد .

این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم و دو مشعل می باشند . دستگاه دوار به چهار دسته تقسیم می شود .

 • نوع سه متری دستگاه
 • نوع دو متر و بیست سانتی متری دستگاه
 • نوع یک و نیم متری دستگاه
 • نوع دو و نیم متری دستگاه

مهمترین ویژه گی این دستگاه این است که بدنه ی ان از پنج بخش درست شده است :

 1. استیل (باعث می شود که دستگاه در برابر ضربه مقاوم باشد و مستحکم بماند )
 2. استیل نسوز (موجب می شود که در برابر حرارت آسیب نبیند )
 3. گالوانیزه (این لایه می تواند دستگاه شما را دربرابر واکنش اکسیژن مقاوم سازد .این به این معنی است که به هیچ وجه زنگ نمی زند )
 4. پشم سنگ
 5. پشم شیشه

دستگاه های دوار معمولا دارای سنگ هایی در کف دستگاه می باشند که این سنگ ها اکثرا از جنس چودن هستند و چون ها توانایی حفظ گرما را تا زمان زیادی دارندو این می تواند مصرف گاز شما را بسیار کم کند .

دستگاه با استفاده از گاز و یا گازوئیل کار می کند .

فروش دستگاه پخت نان

دستگاه تونلی ماشین آلات  نانوایی به چند دسته تقسیم می شود ؟

فروش دستگاه پخت نان:

دستگاه تونلی بسیار خوش اندازه  و پر فروش است و می تواندبه عنوان یک دستگاه سریع و با کیفیت نان شما را پخت کند . دستگاه های نانوایی بسیار در پیشرفت شرایط شما در نانوایی موثر هستند.

این دستگاه ها ظاهر خوب و زیبایی دارند و به نغازه شما نظم و ترتیب نیز می بخشد که این مسئله در جذب مشتری نیز کار آمد است . دستگاه های تونلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند :

 • مدل چهار و نیم متری
 • مدل شش و نیم متری که بزرگ تر از نوع اول است .

نوع شش و نمی متری دارای چه قابلیتی است ؟

دستگاه شش و نیم متری دارای ابعاد و اندازه هایی بزرگ تر از نوع چهار و نیم متری است و دارای یک مشل می باشد که با آن کار پخت نان ها را انجام می دهد .

فروش دستگاه پخت نان

این دستگاه ها با استفاده از گاز و یا گازوئیل کار می کند و بهتر است در مکان هایی قرار بگیرد که تمامی این امکانات را داشته باشد . دستگاه دارای سیستم بخار می باشد و همچنین دارای با حرارت غیر مستقیم کار می کند که باعث می شود نان ها با کیفیت بالایی پخت شوند همچنین دارای سیستم پی ال سی و اینورتر است که این دو می توانند در مواقع خطر به صورت هشدار آن را نشان دهند که بسیار در عمر دستگاه موثر است . دستگاه شش و نیم متری نیز دارای دو وضعیت نیمه اتومات و تمام اتومات است که غالبا تمام اتومات دیده شده اند و ساخته می شوند .

برای نوه چهار و نیم متری چه قابلیتی قرار داده اند ؟

برای این دستگاه می توان گفت که از نوع شش نمی متری کوچک تر است و دارای دو مشعل  می باشد بر خلاف نوع شش و نیم متری همچنین با استفاده از حرارت غیر مستقیم پخت می کند که بسیار کمک کننده

فروش دستگاه پخت نان

است و دارای سیستم پی ال سی و اینورتر است که وظیفه بروز هشدار در مواقع خطر را بر عهده دارد . این دستگاه بدون سیستم بخار کار می کند و در دو حالت ساخته می شود . یک حالت نیمه اتومات و دیگری تمام اتومات است که این دستگاه بیشتر در حالت نیمه اتومات به تولید می رسد .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران