نمایندگی فروش دستگاه فر تونلی اتوماتیک نانوایی

 فروش دستگاه فر تونلی

فروش دستگاه فر تونلی.در این روز ها پیشرفت علم بسیار به کشور ها کمک کرده است زیرا آن ها می توانند با استفاده از دستگاه های صنعتی مواد مورد نیاز مردم را به سرعت به دستشان برسانید .این مسئله بسیار حیاتی است مخصوصا در مواد غذایی زیرا افرادی که در این عصر زندگی می کنند دارای کار های بسیار مهم تر و بیشتر از مردم های قدیمی هستند .این مردم برای انجام کار هایشان و پیشرفت دادن کشور نیاز به توانایی دارند و این توانایی با تغذیه مناسب و مقوی به دست می آید .

یکی از آن تغذیه های اساسی و مقوی نان است که امروزه به وسیله دستگاه های مدرن نانوایی و یا اصطلاحا فر نانوایی صنعتی پخت می شوند .

این نان ها معمولا با کیفیت خوبی به دست افراد می رسد و دارای مدل های گوناگونی می باشند . در این بخش به توضیح مدل تونلی این دستگاه ها می پردازیم .

دستگاه فر تونلی چه نوعی دارد و در چه مدلی ساخته می شود ؟

 فروش دستگاه فر تونلی

فروش دستگاه فر تونلی:

همان طور که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم دستگاه ها ی نانوایی طرح های گوناگونی دارند و یکی از جذاب ترین و پر فروش ترین مدل های آن نوع تونلی است که زیبایی خاصی را به نانوایی ها می بخشد .

این دستگاه نسبت به سایر پیشرفته تر و کارآمد تر است پس تولید ان بیشتر صورت می گیرد .

دستگاه های تونلی خودشان نیز دارای دو نوع هستند که نام آن چهار و نیم متری و شش و نیم متری می باشد .

مدل چهار و نیم متری دستگاه تونلی در چه سطحی تولید می شود؟

این نوع به حالت های تمام اتومات و نیمه اتومات تولید می شود اما بیشتر در حالت نیمه اتومات دیده شده است و مدل تمام اتومات آن تعداد کمی تولید می شود .

این دستگاه دارای دو مشعل می باشد و فاقد سیستم بخار است .

دستگاه چهار و نیم متری دارای حرارت غیر مستقیم است که بسیار در بهبود بخشیدن به کیفیت نان ها تاثیر گذار است .

 فروش دستگاه فر تونلی

این دستگاه یز دارای سیستم پی ال سی و اینورستی می باشد که می تواند موقع خطر هشدار دهد و به خوبی از دستگاه ها محافظت کند .

مدل شش و نیم متری دستگاه تونلی دارای چه کیفیتی می باشد ؟

فروش دستگاه فر تونلی:

دستگاه شش و نیم متری دارای سیستم بخار می باشد و امکانات بیشتری دارد این دستگاه برخلاف مدل قبلی بیشتر تمام اتومات تولید می شود و نوع نیمه اتومات آن بسیار انگشت شمار یافت می شوند .

این دستگاه ها دارای سیستم پی ال سی و اینورستی است این سیستم به بهتر کنترل کردن دستگاه تا حد زیادی کمک می کند .

دستگاه شش و نیم متری با استفاده از یک مشعل کار می کند و دارای حرارت غیر مستقیم است .

با وجود حرارت غیر مستقیم نانواها خیالشان از سوختگی و خام ماندن خمیر راحت است زیرا این اتفاقات به هیچ عنوان امکان پذیر نیست البته با وجود حرارت غیر مستقیم .

دستگاه تونلی چه نوع نانی را پخت می کند ؟

 فروش دستگاه فر تونلی

این دستگاه ها با وجود این ویزه گی هایی که به ان اشاره کردیم می توانند به خوبی هر نوع نانی را از جمله نان لواش و نان سنگک . نان تافتون و نان بربری را به خوبی و با هر ضخامتی و حجمی پخت کنند .

با استفاده از این دستگاه ها نانواها دستشان برای پخت انواع نان ها باکیفت باز است . این دستگاه ها امروزه با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات در داخل ایران در حال ساخت هستند .

و به دست جوانان پر تلاش ایرانی ساخته می شوند شما می توانید با خرید این دستگاه ها به رشد اقتصاد ملی کمک کنید .

روش خرید دستگاه تونلی به چه مقدار زمانی نیازمند است ؟

شما برای خرید این دستگاه به صورت غیر حضوری کافی است که وارد سایت های اینترنتی بشوید و با خیال راحت و دست باز مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از مدتی تحویل بگیرید .

 فروش دستگاه فر تونلی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران